'Passie en gedrevenheid maken het verschil'

Hurdles Special Wedstrijdrecords periode 2011 tm 2016

 

 

 E561045

 

Sprint Special Wedstrijdrecords vanaf 2016    
Mannen Senioren
60mh Reinier Bouma AV Heerenveen 08.20 2011
110mh Stefan Nieuwland Climax 14.09 2014
300mh Jesper Arts Lopersgroep Deurne 36.42 2014
400mh Marius Kranendonk AAC 51.14 2012
100m Maarten Stuivenberg Team Sotra/VAV 10.81 2016
400m Maarten Stuivenberg Team Sotra/VAV 47.87 2016
Jongens A
60mh - - - -
110mh Sybren Blok PAC 14.26 2015
300mh Cliff Ellsworth Lycurgus 38.23 2012
400mh Nick Smidt AAC '61 52.59 2015
100m Roelf Hylke Bouwmeester SV Veendam 10.88 2016
400m Richard Meuleman Isala 50.98 2016
Jongens B
60mh Trystan de Weerdt AV Athlos 08.57 2011
110mh Luuk Peters AV Pec 1910 14.04 2016
300mh Arend-Jan Spierenburg AV Cialfo 39.30 2012
400mh Arend-Jan Spierenburg AV Cialfo 54.72 2012
100m Lauri Hulleman AV'34 11.56 2016
400m Richard Meuleman Isala 50.98 2016
Jongens C
60mh Sybren Blok PAC 08.51 2011
100mh Ramsey Angela PAC 13.51 2014
300mh Tim Bleukens Climax 39.20 2012
100m Julian Jansen AV NOP 12.01 2016
Jongens D
60mh Jim Dhore AAC ‘61 10.24 2011
80mh Mark van der Linden Haag Atletiek 11.91 2016
300mh Mark van der Linden Haag Atletiek 42.82 2016
80m Jeff Tesselaar AV Hera 11.15 2016
Vrouwen Senioren
60mh Jisca Docters Atletiek Maastricht 08.74 2011
100mh Eefje Boons Daventria 13.71 2014
300mh Hanneke Oosterwegel AV Daventria 44.24 2015
400mh Inge Drost Ilion 61.13 2015
100m Maayke Tjin A-Lim Nea Volharding 12.23 2016
Meisjes A
60mh Winne Vos AV Daventria 09.12 2011
100mh Maayke Tjin A-Lim Nea Volharding 13.94 2016
300mh Hanneke Oosterwegel AV Daventria 44.24 2015
400mh Inge Drost Ilion 61.13 2015
100m Maayke Tjin A-Lim Nea Volharding 12.23 2016
Meisjes B
60mh Eefje Boons AV Daventria 09.16 2011
100mh Maaijke Tjin a Lim Sparta 14.20 2013
300mh Roos-Sanne Claassen AV NOP 44.82 2011
400mh Tamara Bos Prins Hendrik 64.89 2013
100m Marijke Esselink AV Archeus 12.67 2016
400m Shanna Strijker Flevo Delta 61.10 2016
Meisjes C
60mh Veerle Simons STB 09.28 2011
80mh Marijke Esselink Av Archeus 11.76 2014
300mh Zoë Sydney AVR Ilion 44.03 2016
80m Zoë Sydney AVR Ilion 10.14 2016
Meisjes D
60mh Eva Nagelkerke Atletiek Maastricht 09.62 2012
300mh Nina Franke AV Oss '78 47.97 2015
60mh Wies Rosenberg AV Tempo 8.66 2016

Sponsoring

TS-logo-2