'Passie en gedrevenheid maken het verschil'

Uitslagen Hortas Hurdles 2015

 

MD  60m horden (0,762m)

Ronde 1
Serie 1: (-0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 009 Emma van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 11.54 422
2 194 Sofie Thomas junioren D meisjes PAC 11.90 385
3 092 Melana Agricola junioren D meisjes AV Spirit 12.63 316
4 171 Amber Mulder junioren D meisjes AV Spirit 13.19 269
5 071 Femke Zweekhorst junioren D meisjes Cialfo 14.05 204
Serie 2: (-1.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 209 Sophie van den Berg junioren D meisjes AV NOP 11.12 467
2 010 Desi van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 11.35 442
3 022 Sabrina K Cruden junioren D meisjes AV Heerenveen 11.64 411
4 179 Mette Nuijen junioren D meisjes Leiden Atletiek 11.83 392
5 237 Nikki Taag junioren D meisjes KAV Holland 12.02 373
Serie 3: (-1.6m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 200 Alysée Lester junioren D meisjes ARV Ilion 10.38 558
2 030 Anne Knijnenburg junioren D meisjes AV Oss '78 10.49 543
3 203 Eva Nijdam junioren D meisjes Scorpio 10.94 488
4 013 Sarah van Beilen junioren D meisjes EAC De Sperwers 10.99 482
5 131 Jetske Mooldijk junioren D meisjes PAC 11.09 471
6 062 Floor Alessie junioren D meisjes AV Attila 11.74 401
Serie 4: (-1.6m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 008 Nina Franke junioren D meisjes AV Oss '78 9.85 630
2 025 Rikst Slot junioren D meisjes AV Heerenveen 9.92 620
2 207 Robina Negenman junioren D meisjes KAV Holland 9.92 620
4 016 Nienke Madderom junioren D meisjes AV Trias 10.06 601
5 114 Isabel Raap junioren D meisjes PAC 10.17 586
6 164 Anouk Schoop junioren D meisjes AV NOP 10.77 509
Ronde 2
Serie 1: (-0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 194 Sofie Thomas junioren D meisjes PAC 12.02 373
2 237 Nikki Taag junioren D meisjes KAV Holland 12.48 330
3 092 Melana Agricola junioren D meisjes AV Spirit 12.56 323
4 171 Amber Mulder junioren D meisjes AV Spirit 12.90 293
5 071 Femke Zweekhorst junioren D meisjes Cialfo 13.63 235
Serie 2: (0.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 010 Desi van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 11.13 466
2 062 Floor Alessie junioren D meisjes AV Attila 11.32 445
3 022 Sabrina K Cruden junioren D meisjes AV Heerenveen 11.49 427
4 009 Emma van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 11.65 410
5 179 Mette Nuijen junioren D meisjes Leiden Atletiek 11.85 390
Serie 3: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 131 Jetske Mooldijk junioren D meisjes PAC 10.72 515
2 164 Anouk Schoop junioren D meisjes AV NOP 10.75 511
3 030 Anne Knijnenburg junioren D meisjes AV Oss '78 10.80 505
4 203 Eva Nijdam junioren D meisjes Scorpio 10.81 504
5 013 Sarah van Beilen junioren D meisjes EAC De Sperwers 11.07 473
6 209 Sophie van den Berg junioren D meisjes AV NOP 11.29 448
Serie 4: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 008 Nina Franke junioren D meisjes AV Oss '78 9.81 636
2 025 Rikst Slot junioren D meisjes AV Heerenveen 9.88 626
3 200 Alysée Lester junioren D meisjes ARV Ilion 9.95 616
4 016 Nienke Madderom junioren D meisjes AV Trias 9.96 615
5 207 Robina Negenman junioren D meisjes KAV Holland 10.01 608
6 114 Isabel Raap junioren D meisjes PAC 10.34 563
Totaal overzicht voor MD 60mH (officieel)
rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 008 Nina Franke junioren D meisjes AV Oss '78 1266 630 9.85 636 9.81
2 025 Rikst Slot junioren D meisjes AV Heerenveen 1246 620 9.92 626 9.88
3 207 Robina Negenman junioren D meisjes KAV Holland 1228 620 9.92 608 10.01
4 016 Nienke Madderom junioren D meisjes AV Trias 1216 601 10.06 615 9.96
5 200 Alysée Lester junioren D meisjes ARV Ilion 1174 558 10.38 616 9.95
6 114 Isabel Raap junioren D meisjes PAC 1149 586 10.17 563 10.34
7 030 Anne Knijnenburg junioren D meisjes AV Oss '78 1048 543 10.49 505 10.80
8 164 Anouk Schoop junioren D meisjes AV NOP 1020 509 10.77 511 10.75
9 203 Eva Nijdam junioren D meisjes Scorpio 992 488 10.94 504 10.81
10 131 Jetske Mooldijk junioren D meisjes PAC 986 471 11.09 515 10.72
11 013 Sarah van Beilen junioren D meisjes EAC De Sperwers 955 482 10.99 473 11.07
12 209 Sophie van den Berg junioren D meisjes AV NOP 915 467 11.12 448 11.29
13 010 Desi van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 908 442 11.35 466 11.13
14 062 Floor Alessie junioren D meisjes AV Attila 846 401 11.74 445 11.32
15 022 Sabrina K Cruden junioren D meisjes AV Heerenveen 838 411 11.64 427 11.49
16 009 Emma van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 832 422 11.54 410 11.65
17 179 Mette Nuijen junioren D meisjes Leiden Atletiek 782 392 11.83 390 11.85
18 194 Sofie Thomas junioren D meisjes PAC 758 385 11.90 373 12.02
19 237 Nikki Taag junioren D meisjes KAV Holland 703 373 12.02 330 12.48
20 092 Melana Agricola junioren D meisjes AV Spirit 639 316 12.63 323 12.56
21 171 Amber Mulder junioren D meisjes AV Spirit 562 269 13.19 293 12.90
22 071 Femke Zweekhorst junioren D meisjes Cialfo 439 204 14.05 235 13.63

Meisjes D 300m horden (0,762m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 030 Anne Knijnenburg junioren D meisjes AV Oss '78 48.89 575
2 025 Rikst Slot junioren D meisjes AV Heerenveen 53.51 450
3 200 Alysée Lester junioren D meisjes ARV Ilion 54.78 419
4 022 Sabrina K Cruden junioren D meisjes AV Heerenveen 56.58 378
5 062 Floor Alessie junioren D meisjes AV Attila 58.41 339
6 090 Iris Bredewolt junioren D meisjes Cialfo 59.67 314
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 008 Nina Franke junioren D meisjes AV Oss '78 47.97 603
2 203 Eva Nijdam junioren D meisjes Scorpio 50.14 539
3 131 Jetske Mooldijk junioren D meisjes PAC 51.56 500
4 010 Desi van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 51.75 495
5 013 Sarah van Beilen junioren D meisjes EAC De Sperwers 55.57 401

JD 80mH

Ronde 1

Serie 1: (-0.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 232 Milan Bouwer junioren D jongens AV Hera 15.36 373
2 077 Ronin van der Holst junioren D jongens PAC 15.46 366
3 032 Angelo Visser junioren D jongens AV NEA-Volharding 16.17 314
4 019 Chai de Bruijne junioren D jongens AV Zuidwal 16.55 289
5 186 Lennert Naeff junioren D jongens AV Heerenveen 17.10 253
  136 Tijmen Hermse junioren D jongens PAC DNS 0
Serie 2: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 064 Mark Heiden junioren D jongens PAC 13.08 579
2 230 Ton van Mameren junioren D jongens AV Triathlon 13.53 533
3 227 Jeff Tesselaar junioren D jongens AV Hera 14.38 454
4 080 Kjell de Groot junioren D jongens AV Flevo Delta 14.49 444
5 038 Geordy Witmond junioren D jongens AV Spirit 14.80 418
6 188 Damian de Vries junioren D jongens AV Heerenveen 15.14 391
Serie 3: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 152 Kai van Gaalen junioren D jongens Hellas Utrecht 11.97 707
2 037 Timme Koster junioren D jongens AV Trias 12.57 635
3 150 Peter de Kruyff junioren D jongens Hellas Utrecht 12.86 602
4 104 Seb Wals junioren D jongens AV Lycurgus 14.95 406
5 086 Jonathan Pronk junioren D jongens AV Sparta 15.39 371
6 084 Thijs van Brouwershaven junioren D jongens AV Daventria 1906 15.93 331

Ronde 2

Serie 1: (0.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 077 Ronin van der Holst junioren D jongens PAC 15.00 402
2 032 Angelo Visser junioren D jongens AV NEA-Volharding 15.83 338
3 136 Tijmen Hermse junioren D jongens PAC 15.99 327
4 084 Thijs van Brouwershaven junioren D jongens AV Daventria 1906 16.08 321
5 019 Chai de Bruijne junioren D jongens AV Zuidwal 16.84 270
6 186 Lennert Naeff junioren D jongens AV Heerenveen 17.04 257
Serie 2: (0.7m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 080 Kjell de Groot junioren D jongens AV Flevo Delta 14.05 483
2 038 Geordy Witmond junioren D jongens AV Spirit 14.61 434
3 104 Seb Wals junioren D jongens AV Lycurgus 15.02 400
4 232 Milan Bouwer junioren D jongens AV Hera 15.18 387
  086 Jonathan Pronk junioren D jongens AV Sparta DNF 0
  188 Damian de Vries junioren D jongens AV Heerenveen DNF 0
Serie 3: (1.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 152 Kai van Gaalen junioren D jongens Hellas Utrecht 12.16 683
2 037 Timme Koster junioren D jongens AV Trias 12.28 669
3 064 Mark Heiden junioren D jongens PAC 12.67 624
4 150 Peter de Kruyff junioren D jongens Hellas Utrecht 12.84 605
5 230 Ton van Mameren junioren D jongens AV Triathlon 13.52 534
6 227 Jeff Tesselaar junioren D jongens AV Hera 14.12 477
Totaal overzicht voor JD 80mH (officieel)
rank bib naam category vereniging totaal R1 R1
1 152 Kai van Gaalen junioren D jongens Hellas Utrecht 1390 707 11.97 683 12.16
2 037 Timme Koster junioren D jongens AV Trias 1304 635 12.57 669 12.28
3 150 Peter de Kruyff junioren D jongens Hellas Utrecht 1207 602 12.86 605 12.84
4 064 Mark Heiden junioren D jongens PAC 1203 579 13.08 624 12.67
5 230 Ton van Mameren junioren D jongens AV Triathlon 1067 533 13.53 534 13.52
6 227 Jeff Tesselaar junioren D jongens AV Hera 931 454 14.38 477 14.12
7 080 Kjell de Groot junioren D jongens AV Flevo Delta 927 444 14.49 483 14.05
8 038 Geordy Witmond junioren D jongens AV Spirit 852 418 14.80 434 14.61
9 104 Seb Wals junioren D jongens AV Lycurgus 806 406 14.95 400 15.02
10 077 Ronin van der Holst junioren D jongens PAC 768 366 15.46 402 15.00
11 232 Milan Bouwer junioren D jongens AV Hera 760 373 15.36 387 15.18
12 032 Angelo Visser junioren D jongens AV NEA-Volharding 652 314 16.17 338 15.83
13 084 Thijs van Brouwershaven junioren D jongens AV Daventria 1906 652 331 15.93 321 16.08
14 019 Chai de Bruijne junioren D jongens AV Zuidwal 559 289 16.55 270 16.84
15 186 Lennert Naeff junioren D jongens AV Heerenveen 510 253 17.10 257 17.04
16 188 Damian de Vries junioren D jongens AV Heerenveen 391 391 15.14 0 DNF
17 086 Jonathan Pronk junioren D jongens AV Sparta 371 371 15.39 0 DNF
18 136 Tijmen Hermse junioren D jongens PAC 327 0 DNS 327 15.99

Jongens D 300m horden (0,762m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 227 Jeff Tesselaar junioren D jongens AV Hera 48.74 580
2 230 Ton van Mameren junioren D jongens AV Triathlon 52.48 476
3 232 Milan Bouwer junioren D jongens AV Hera 54.22 433
4 188 Damian de Vries junioren D jongens AV Heerenveen 56.01 391
5 084 Thijs van Brouwershaven junioren D jongens AV Daventria 1906 56.10 389
6 186 Lennert Naeff junioren D jongens AV Heerenveen 1:01.06 287
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 150 Peter de Kruyff junioren D jongens Hellas Utrecht 50.18 538
2 080 Kjell de Groot junioren D jongens AV Flevo Delta 51.36 506
3 086 Jonathan Pronk junioren D jongens AV Sparta 52.79 468
4 104 Seb Wals junioren D jongens AV Lycurgus 52.80 468
5 032 Angelo Visser junioren D jongens AV NEA-Volharding 54.37 429
 

MC 80mH 2 kamp 80m Horden (0,762)

Ronde 1

Serie 1: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 029 Manon Muilerman junioren C meisjes AV Daventria 1906 14.89 411
2 021 Mila Kuller junioren C meisjes AV NEA-Volharding 16.04 323
3 216 Amber van der Klei junioren C meisjes AV NEA-Volharding 16.49 293
4 217 Linda van der Klei junioren C meisjes AV NEA-Volharding 16.72 278
  125 Maud Kemkes junioren C meisjes AV Attila DNS 0
Serie 2: (-0.6m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 180 Fleur van der Linden junioren C meisjes DAK 13.82 505
2 226 Mieke Brinkman junioren C meisjes ARV Ilion 15.67 350
3 121 Manuela Wijers junioren C meisjes AV Daventria 1906 16.31 305
4 185 Maaike Uijttenboogaard junioren C meisjes AV NEA-Volharding 16.68 280
  238 Iris Kamp-Steverink junioren C meisjes AV Phoenix DNS 0
Serie 3: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 101 Femke van den Bos junioren C meisjes Tempo Atletiek Vereniging 14.00 488
2 020 Joy de Bruijne junioren C meisjes AV Atverni 14.30 461
3 144 Anna Oosterwegel junioren C meisjes AV Daventria 1906 14.76 421
4 134 Lieke Blommestein junioren C meisjes Tempo Atletiek Vereniging 15.91 333
  006 Demi Berger junioren C meisjes AV Start '78 DNS 0
Serie 4: (0.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 124 Nikki Boon junioren C meisjes AV Flevo Delta 13.16 570
2 234 Bente Schalkx junioren C meisjes Hellas Utrecht 13.52 534
3 024 Pien Korstanje junioren C meisjes AV Attila 13.55 531
4 083 Karin van den Berg junioren C meisjes AV De Gemzen 13.56 530
5 045 Rosalie Tissingh junioren C meisjes AV Start '78 13.73 513
Serie 5: (0.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 147 Gabrielle Opmeer junioren C meisjes PAC 12.92 596
2 088 Anna Roelofs junioren C meisjes AV Suomi 13.18 568
3 184 Shanna Mol junioren C meisjes AV Lycurgus 13.23 563
4 036 Sanne van Drunen junioren C meisjes AV Spirit 13.49 537
5 093 Kirsten Kuipers junioren C meisjes AV Spirit 14.27 463
Serie 6: (0.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 017 Terri Talan junioren C meisjes AV Heerenveen 12.46 648
2 005 Tessa Smits junioren C meisjes AV Weert 13.06 581
3 176 Joina Smit junioren C meisjes AC TION 13.30 556
4 003 Renske Zwolle junioren C meisjes AV Heerenveen 13.37 549
5 163 Hanne Leutholff junioren C meisjes AV PEC 1910 13.59 527
Serie 7: (-0.5m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 072 Noelle Venneman junioren C meisjes AC TION 12.28 669
2 195 Nicole Etman junioren C meisjes PAC 12.49 644
3 028 Nanah Fung-Loy junioren C meisjes AV Sparta 12.50 643
4 043 Aafke van Daalen V40 AV Clytoneus 12.67 624
5 51 Sarah Kortland junioren C meisjes Typhoon 12.92 596
6 111 Emy Guikema junioren C meisjes Groningen Atletiek 13.58 528

Ronde 2

Serie 1: (-0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 006 Demi Berger junioren C meisjes AV Start '78 13.33 553
2 185 Maaike Uijttenboogaard junioren C meisjes AV NEA-Volharding 16.58 287
3 217 Linda van der Klei junioren C meisjes AV NEA-Volharding 25.65 0
4 216 Amber van der Klei junioren C meisjes AV NEA-Volharding 28.39 0
  238 Iris Kamp-Steverink junioren C meisjes AV Phoenix DNS 0
  125 Maud Kemkes junioren C meisjes AV Attila DNS 0
Serie 2: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 144 Anna Oosterwegel junioren C meisjes AV Daventria 1906 14.54 440
2 029 Manon Muilerman junioren C meisjes AV Daventria 1906 15.03 399
3 134 Lieke Blommestein junioren C meisjes Tempo Atletiek Vereniging 15.26 381
4 226 Mieke Brinkman junioren C meisjes ARV Ilion 15.48 364
5 021 Mila Kuller junioren C meisjes AV NEA-Volharding 15.71 347
6 121 Manuela Wijers junioren C meisjes AV Daventria 1906 16.20 312
Serie 3: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 045 Rosalie Tissingh junioren C meisjes AV Start '78 13.82 505
2 101 Femke van den Bos junioren C meisjes Tempo Atletiek Vereniging 13.97 491
3 180 Fleur van der Linden junioren C meisjes DAK 14.05 483
4 020 Joy de Bruijne junioren C meisjes AV Atverni 14.27 463
5 093 Kirsten Kuipers junioren C meisjes AV Spirit 14.43 449
  163 Hanne Leutholff junioren C meisjes AV PEC 1910 DNS 0
Serie 4: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 003 Renske Zwolle junioren C meisjes AV Heerenveen 13.42 544
2 024 Pien Korstanje junioren C meisjes AV Attila 13.47 539
3 036 Sanne van Drunen junioren C meisjes AV Spirit 13.53 533
4 234 Bente Schalkx junioren C meisjes Hellas Utrecht 14.68 428
5 083 Karin van den Berg junioren C meisjes AV De Gemzen 14.81 417
Serie 5: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 51 Sarah Kortland junioren C meisjes Typhoon 12.66 625
2 184 Shanna Mol junioren C meisjes AV Lycurgus 12.95 593
3 124 Nikki Boon junioren C meisjes AV Flevo Delta 13.02 585
4 088 Anna Roelofs junioren C meisjes AV Suomi 13.06 581
5 005 Tessa Smits junioren C meisjes AV Weert 13.12 575
6 176 Joina Smit junioren C meisjes AC TION 13.33 553
Serie 6: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 072 Noelle Venneman junioren C meisjes AC TION 12.16 683
2 195 Nicole Etman junioren C meisjes PAC 12.22 676
3 043 Aafke van Daalen V40 AV Clytoneus 12.46 648
4 017 Terri Talan junioren C meisjes AV Heerenveen 12.55 637
5 028 Nanah Fung-Loy junioren C meisjes AV Sparta 12.78 611
6 147 Gabrielle Opmeer junioren C meisjes PAC 13.12 575
 

Totaal overzicht voor MC 80mH (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 072 Noelle Venneman junioren C meisjes AC TION 1352 669 12.28 683 12.16
2 195 Nicole Etman junioren C meisjes PAC 1320 644 12.49 676 12.22
3 017 Terri Talan junioren C meisjes AV Heerenveen 1285 648 12.46 637 12.55
4 043 Aafke van Daalen V40 AV Clytoneus 1272 624 12.67 648 12.46
5 028 Nanah Fung-Loy junioren C meisjes AV Sparta 1254 643 12.50 611 12.78
6 51 Sarah Kortland junioren C meisjes Typhoon 1221 596 12.92 625 12.66
7 147 Gabrielle Opmeer junioren C meisjes PAC 1171 596 12.92 575 13.12
8 184 Shanna Mol junioren C meisjes AV Lycurgus 1156 563 13.23 593 12.95
9 005 Tessa Smits junioren C meisjes AV Weert 1156 581 13.06 575 13.12
10 124 Nikki Boon junioren C meisjes AV Flevo Delta 1155 570 13.16 585 13.02
11 088 Anna Roelofs junioren C meisjes AV Suomi 1149 568 13.18 581 13.06
12 176 Joina Smit junioren C meisjes AC TION 1109 556 13.30 553 13.33
13 003 Renske Zwolle junioren C meisjes AV Heerenveen 1093 549 13.37 544 13.42
15 036 Sanne van Drunen junioren C meisjes AV Spirit 1070 537 13.49 533 13.53
14 024 Pien Korstanje junioren C meisjes AV Attila 1070 531 13.55 539 13.47
16 045 Rosalie Tissingh junioren C meisjes AV Start '78 1018 513 13.73 505 13.82
17 180 Fleur van der Linden junioren C meisjes DAK 988 505 13.82 483 14.05
18 101 Femke van den Bos junioren C meisjes Tempo Atletiek Vereniging 979 488 14.00 491 13.97
19 234 Bente Schalkx junioren C meisjes Hellas Utrecht 962 534 13.52 428 14.68
20 083 Karin van den Berg junioren C meisjes AV De Gemzen 947 530 13.56 417 14.81
21 020 Joy de Bruijne junioren C meisjes AV Atverni 924 461 14.30 463 14.27
22 093 Kirsten Kuipers junioren C meisjes AV Spirit 912 463 14.27 449 14.43
23 144 Anna Oosterwegel junioren C meisjes AV Daventria 1906 861 421 14.76 440 14.54
24 029 Manon Muilerman junioren C meisjes AV Daventria 1906 810 411 14.89 399 15.03
25 134 Lieke Blommestein junioren C meisjes Tempo Atletiek Vereniging 714 333 15.91 381 15.26
26 226 Mieke Brinkman junioren C meisjes ARV Ilion 714 350 15.67 364 15.48
27 021 Mila Kuller junioren C meisjes AV NEA-Volharding 670 323 16.04 347 15.71
28 121 Manuela Wijers junioren C meisjes AV Daventria 1906 617 305 16.31 312 16.20
29 185 Maaike Uijttenboogaard junioren C meisjes AV NEA-Volharding 567 280 16.68 287 16.58
30 006 Demi Berger junioren C meisjes AV Start '78 553 0 DNS 553 13.33
31 111 Emy Guikema junioren C meisjes Groningen Atletiek 528 528 13.58 0
32 163 Hanne Leutholff junioren C meisjes AV PEC 1910 527 527 13.59 0 DNS
33 216 Amber van der Klei junioren C meisjes AV NEA-Volharding 293 293 16.49 0 28.39
34 217 Linda van der Klei junioren C meisjes AV NEA-Volharding 278 278 16.72 0 25.65
 

Meisjes C 300m horden (0,762m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 024 Pien Korstanje junioren C meisjes AV Attila 49.57 555
2 006 Demi Berger junioren C meisjes AV Start '78 52.87 466
3 020 Joy de Bruijne junioren C meisjes AV Atverni 54.57 424
4 045 Rosalie Tissingh junioren C meisjes AV Start '78 55.08 412
5 242 Ammerins Ypma junioren C meisjes ACO / Van Elderen 1:02.42 261
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 180 Fleur van der Linden junioren C meisjes DAK 53.48 451
2 144 Anna Oosterwegel junioren C meisjes AV Daventria 1906 54.68 422
3 185 Maaike Uijttenboogaard junioren C meisjes AV NEA-Volharding 55.02 414
4 021 Mila Kuller junioren C meisjes AV NEA-Volharding 55.20 410
5 121 Manuela Wijers junioren C meisjes AV Daventria 1906 59.14 324
Serie 3:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 147 Gabrielle Opmeer junioren C meisjes PAC 49.80 549
2 017 Terri Talan junioren C meisjes AV Heerenveen 50.04 542
3 089 Grace-Ann Pronk junioren C meisjes AV Sparta 52.15 485
4 005 Tessa Smits junioren C meisjes AV Weert 52.16 484
5 083 Karin van den Berg junioren C meisjes AV De Gemzen 54.64 423
Serie 4:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 51 Sarah Kortland junioren C meisjes Typhoon 46.44 652
2 072 Noelle Venneman junioren C meisjes AC TION 48.64 583
3 124 Nikki Boon junioren C meisjes AV Flevo Delta 50.73 523
4 036 Sanne van Drunen junioren C meisjes AV Spirit 53.78 443
5 003 Renske Zwolle junioren C meisjes AV Heerenveen 56.93 371

JC2 kamp 100m Horden (0,84)

Ronde 1


Serie 1: (0.9m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 117 Rens Stegink junioren C jongens AV Haaksbergen 17.70 504
2 052 Thomas Arensman junioren C jongens AV NEA-Volharding 17.84 494
3 201 Kjell Haars junioren C jongens ARV Ilion 19.92 367
4 105 Tim Stoetzer junioren C jongens Haag Atletiek 20.47 337
  202 Jermo Harper junioren C jongens ARV Ilion DNS 0
Serie 2: (1.0m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 076 Stefan Pol junioren C jongens U-Track 15.33 695
2 031 Ingmar Bouwman junioren C jongens ACO / Van Elderen 15.49 680
3 063 Robin Boersma junioren C jongens AV NOP 16.05 631
4 233 Alexander Meijkamp junioren C jongens Hellas Utrecht 16.61 585
5 222 Raoul van de Laar junioren C jongens AV NEA-Volharding 16.67 580
Serie 3: (1.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 196 Jorrit Hildebrand junioren C jongens AV Spirit 15.32 695
2 034 Youp Brouwer junioren C jongens AV Spirit 16.91 562
3 219 Friso Huizenga junioren C jongens Running2000 19.56 387
4 060 Owen Beuckens junioren C jongens AV NOP 22.17 256
  109 Joost van Deudekom junioren C jongens AV Lycurgus DNS 0
Serie 4: (0.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 132 Milan le Bruin junioren C jongens PAC 14.75 750
2 204 Rogier Derksen junioren C jongens Typhoon 14.96 730
3 040 Marijn Kriegsman junioren C jongens AV Triathlon 15.57 673
4 223 Daniel van de Merwe junioren C jongens AV NEA-Volharding 16.53 591
5 160 Maarten Quaars junioren C jongens KAV Holland 17.43 523
Serie 5: (1.6m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 085 Léon Mak junioren C jongens AV De Gemzen 14.40 786
2 170 Joep de Wit junioren C jongens Almere '81 15.02 724
2 235 Mika Taag junioren C jongens KAV Holland 15.02 724
4 158 Sven Roosen junioren C jongens Eindhoven Atletiek 15.17 710
  236 Koen van Perse junioren C jongens Hellas Utrecht DNS 0
Serie 6: (2.0m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 205 Sil Negenman junioren C jongens KAV Holland 14.10 819
2 153 Daan Spiljard junioren C jongens PAC 14.15 813
3 211 Jos Hoogewerf junioren C jongens KAV Holland 14.49 777
4 174 Valbor-Jaro Gorré junioren C jongens PAC 14.61 765
5 049 Hidde Leenders junioren C jongens AV Oss '78 15.20 707

Ronde 2

Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 060 Owen Beuckens junioren C jongens AV NOP 16.86 566
2 202 Jermo Harper junioren C jongens ARV Ilion 18.86 428
3 109 Joost van Deudekom junioren C jongens AV Lycurgus 19.40 396
4 201 Kjell Haars junioren C jongens ARV Ilion 19.50 390
  236 Koen van Perse junioren C jongens Hellas Utrecht DNS 0
  105 Tim Stoetzer junioren C jongens Haag Atletiek DNS 0
Serie 2: (0.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 034 Youp Brouwer junioren C jongens AV Spirit 16.72 576
2 160 Maarten Quaars junioren C jongens KAV Holland 16.80 570
3 222 Raoul van de Laar junioren C jongens AV NEA-Volharding 16.82 569
4 117 Rens Stegink junioren C jongens AV Haaksbergen 18.06 480
5 052 Thomas Arensman junioren C jongens AV NEA-Volharding 18.19 471
6 219 Friso Huizenga junioren C jongens Running2000 19.41 396
Serie 3: (1.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 040 Marijn Kriegsman junioren C jongens AV Triathlon 15.45 684
2 076 Stefan Pol junioren C jongens U-Track 15.92 642
3 031 Ingmar Bouwman junioren C jongens ACO / Van Elderen 16.10 627
4 063 Robin Boersma junioren C jongens AV NOP 16.46 597
5 233 Alexander Meijkamp junioren C jongens Hellas Utrecht 16.97 557
6 223 Daniel van de Merwe junioren C jongens AV NEA-Volharding 17.04 552
Serie 4: (1.5m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 170 Joep de Wit junioren C jongens Almere '81 15.08 718
1 235 Mika Taag junioren C jongens KAV Holland 15.08 718
3 049 Hidde Leenders junioren C jongens AV Oss '78 15.41 687
4 196 Jorrit Hildebrand junioren C jongens AV Spirit 15.46 683
5 204 Rogier Derksen junioren C jongens Typhoon 15.67 664
6 158 Sven Roosen junioren C jongens Eindhoven Atletiek 16.40 602
Serie 5: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 153 Daan Spiljard junioren C jongens PAC 14.22 806
2 205 Sil Negenman junioren C jongens KAV Holland 14.26 801
3 211 Jos Hoogewerf junioren C jongens KAV Holland 14.44 782
4 085 Léon Mak junioren C jongens AV De Gemzen 14.54 772
5 174 Valbor-Jaro Gorré junioren C jongens PAC 15.08 718
6 132 Milan le Bruin junioren C jongens PAC 15.15 711

Totaal overzicht voor JC 100m H (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 205 Sil Negenman junioren C jongens KAV Holland 1620 819 14.10 801 14.26
2 153 Daan Spiljard junioren C jongens PAC 1619 813 14.15 806 14.22
3 211 Jos Hoogewerf junioren C jongens KAV Holland 1559 777 14.49 782 14.44
4 085 Léon Mak junioren C jongens AV De Gemzen 1558 786 14.40 772 14.54
5 174 Valbor-Jaro Gorré junioren C jongens PAC 1483 765 14.61 718 15.08
6 132 Milan le Bruin junioren C jongens PAC 1461 750 14.75 711 15.15
7 170 Joep de Wit junioren C jongens Almere '81 1442 724 15.02 718 15.08
7 235 Mika Taag junioren C jongens KAV Holland 1442 724 15.02 718 15.08
10 049 Hidde Leenders junioren C jongens AV Oss '78 1394 707 15.20 687 15.41
9 204 Rogier Derksen junioren C jongens Typhoon 1394 730 14.96 664 15.67
11 196 Jorrit Hildebrand junioren C jongens AV Spirit 1378 695 15.32 683 15.46
12 040 Marijn Kriegsman junioren C jongens AV Triathlon 1357 673 15.57 684 15.45
13 076 Stefan Pol junioren C jongens U-Track 1337 695 15.33 642 15.92
14 158 Sven Roosen junioren C jongens Eindhoven Atletiek 1312 710 15.17 602 16.40
15 031 Ingmar Bouwman junioren C jongens ACO / Van Elderen 1307 680 15.49 627 16.10
16 063 Robin Boersma junioren C jongens AV NOP 1228 631 16.05 597 16.46
17 222 Raoul van de Laar junioren C jongens AV NEA-Volharding 1149 580 16.67 569 16.82
18 223 Daniel van de Merwe junioren C jongens AV NEA-Volharding 1143 591 16.53 552 17.04
19 233 Alexander Meijkamp junioren C jongens Hellas Utrecht 1142 585 16.61 557 16.97
20 034 Youp Brouwer junioren C jongens AV Spirit 1138 562 16.91 576 16.72
21 160 Maarten Quaars junioren C jongens KAV Holland 1093 523 17.43 570 16.80
22 117 Rens Stegink junioren C jongens AV Haaksbergen 984 504 17.70 480 18.06
23 052 Thomas Arensman junioren C jongens AV NEA-Volharding 965 494 17.84 471 18.19
24 060 Owen Beuckens junioren C jongens AV NOP 822 256 22.17 566 16.86
25 219 Friso Huizenga junioren C jongens Running2000 783 387 19.56 396 19.41
26 201 Kjell Haars junioren C jongens ARV Ilion 757 367 19.92 390 19.50
27 202 Jermo Harper junioren C jongens ARV Ilion 428 0 DNS 428 18.86
28 109 Joost van Deudekom junioren C jongens AV Lycurgus 396 0 DNS 396 19.40
29 105 Tim Stoetzer junioren C jongens Haag Atletiek 337 337 20.47 0 DNS

Jongens C 300m horden (0,762m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 063 Robin Boersma junioren C jongens AV NOP 47.60 614
2 052 Thomas Arensman junioren C jongens AV NEA-Volharding 49.03 571
3 117 Rens Stegink junioren C jongens AV Haaksbergen 49.67 552
4 060 Owen Beuckens junioren C jongens AV NOP 49.75 550
5 002 Owen Smidt junioren C jongens AAC '61 52.82 467
  201 Kjell Haars junioren C jongens ARV Ilion DNS 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 204 Rogier Derksen junioren C jongens Typhoon 45.42 686
2 031 Ingmar Bouwman junioren C jongens ACO / Van Elderen 48.07 600
  109 Joost van Deudekom junioren C jongens AV Lycurgus DNS 0
  202 Jermo Harper junioren C jongens ARV Ilion DNS 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 049 Hidde Leenders junioren C jongens AV Oss '78 43.99 736
2 158 Sven Roosen junioren C jongens Eindhoven Atletiek 44.38 722
3 235 Mika Taag junioren C jongens KAV Holland 44.56 716
  236 Koen van Perse junioren C jongens Hellas Utrecht DNS 0
Serie 4:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 085 Léon Mak junioren C jongens AV De Gemzen 42.05 811
2 205 Sil Negenman junioren C jongens KAV Holland 42.30 801
3 132 Milan le Bruin junioren C jongens PAC 42.58 790
4 211 Jos Hoogewerf junioren C jongens KAV Holland 45.07 698
5 153 Daan Spiljard junioren C jongens PAC 45.31 690

MB 2 kamp 100m horden (0,762)

Ronde 1

Serie 1: (1.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 198 Anna Postema junioren B meisjes Prins Hendrik 15.10 738
2 148 Eva Mollema junioren B meisjes AV Fit 16.95 560
3 126 Susan Bekkers junioren B meisjes AV Attila 17.12 545
4 166 Marie van der Donk junioren B meisjes AV Fit 17.15 543
5 102 Liset van der Hulst junioren B meisjes Cialfo 19.24 386
  221 Ilse Langevoort junioren B meisjes Cialfo DNS 0
Serie 2: (0.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 165 Manon Schoop junioren B meisjes AV NOP 15.85 661
2 078 Merel Wevers junioren B meisjes AV '34 16.10 636
3 027 Nienke Streekstra junioren B meisjes AV Spirit 16.66 585
4 004 Esmay Meinders junioren B meisjes AV NOP 16.68 583
5 096 Marit Fiechter junioren B meisjes AV PEC 1910 17.29 531
6 138 Nina Becx junioren B meisjes AV Attila 17.42 520
Serie 3: (1.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 018 Marijke Esselink junioren B meisjes AV Archeus 14.22 839
2 061 Kyara Bijker junioren B meisjes Ciko '66 14.45 811
3 142 Emma Oosterwegel junioren B meisjes AV Daventria 1906 14.60 794
4 059 Nikki Kraaijeveld junioren B meisjes DEM 15.16 731
5 033 Lisanne Brouwer junioren B meisjes AV Spirit 15.30 717
6 066 Famke Heinst junioren B meisjes Ciko '66 16.04 642

Ronde 2

Serie 1: (0.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 166 Marie van der Donk junioren B meisjes AV Fit 17.22 537
2 126 Susan Bekkers junioren B meisjes AV Attila 17.30 530
3 096 Marit Fiechter junioren B meisjes AV PEC 1910 17.40 522
4 138 Nina Becx junioren B meisjes AV Attila 17.81 489
5 102 Liset van der Hulst junioren B meisjes Cialfo 19.03 400
6 221 Ilse Langevoort junioren B meisjes Cialfo 29.17 0
Serie 2: (0.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 165 Manon Schoop junioren B meisjes AV NOP 15.88 658
2 066 Famke Heinst junioren B meisjes Ciko '66 16.18 629
3 004 Esmay Meinders junioren B meisjes AV NOP 16.54 596
4 078 Merel Wevers junioren B meisjes AV '34 16.87 566
5 027 Nienke Streekstra junioren B meisjes AV Spirit 16.94 560
6 148 Eva Mollema junioren B meisjes AV Fit 17.53 511
Serie 3: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 018 Marijke Esselink junioren B meisjes AV Archeus 14.40 817
2 061 Kyara Bijker junioren B meisjes Ciko '66 14.80 771
3 142 Emma Oosterwegel junioren B meisjes AV Daventria 1906 15.08 740
4 033 Lisanne Brouwer junioren B meisjes AV Spirit 15.80 666
5 198 Anna Postema junioren B meisjes Prins Hendrik 15.81 665
6 059 Nikki Kraaijeveld junioren B meisjes DEM 15.94 652

Totaal overzicht voor MB 100mH (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 018 Marijke Esselink junioren B meisjes AV Archeus 1656 839 14.22 817 14.40
2 061 Kyara Bijker junioren B meisjes Ciko '66 1582 811 14.45 771 14.80
3 142 Emma Oosterwegel junioren B meisjes AV Daventria 1906 1534 794 14.60 740 15.08
4 198 Anna Postema junioren B meisjes Prins Hendrik 1403 738 15.10 665 15.81
5 059 Nikki Kraaijeveld junioren B meisjes DEM 1383 731 15.16 652 15.94
6 033 Lisanne Brouwer junioren B meisjes AV Spirit 1383 717 15.30 666 15.80
7 165 Manon Schoop junioren B meisjes AV NOP 1319 661 15.85 658 15.88
8 066 Famke Heinst junioren B meisjes Ciko '66 1271 642 16.04 629 16.18
9 078 Merel Wevers junioren B meisjes AV '34 1202 636 16.10 566 16.87
10 004 Esmay Meinders junioren B meisjes AV NOP 1179 583 16.68 596 16.54
11 027 Nienke Streekstra junioren B meisjes AV Spirit 1145 585 16.66 560 16.94
12 166 Marie van der Donk junioren B meisjes AV Fit 1080 543 17.15 537 17.22
13 126 Susan Bekkers junioren B meisjes AV Attila 1075 545 17.12 530 17.30
14 148 Eva Mollema junioren B meisjes AV Fit 1071 560 16.95 511 17.53
15 096 Marit Fiechter junioren B meisjes AV PEC 1910 1053 531 17.29 522 17.40
16 138 Nina Becx junioren B meisjes AV Attila 1009 520 17.42 489 17.81
17 102 Liset van der Hulst junioren B meisjes Cialfo 786 386 19.24 400 19.03
18 221 Ilse Langevoort junioren B meisjes Cialfo   0 DNS 0 29.17

MB 2 kamp 400/300

400m Horden

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 175 Myrthe Kruit junioren B meisjes AV Flevo Delta 1:08.77 713
2 023 Elsbeth Noppers junioren B meisjes Cialfo 1:14.79 581
  214 Eva de Wilde junioren B meisjes AV Hanzesport DNS 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 183 Fieke Witte junioren B meisjes AV Phoenix 1:08.27 725
2 094 Brit van der Meijden junioren B meisjes AV Fit 1:08.33 724
3 033 Lisanne Brouwer junioren B meisjes AV Spirit 1:10.95 663
4 113 Sanne Mooldijk junioren B meisjes PAC 1:12.55 628
5 127 Bente Smagge junioren B meisjes AV Attila 1:12.63 626
Serie 3:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 066 Famke Heinst junioren B meisjes Ciko '66 1:05.56 794
2 228 Iris Bastmeijer junioren B meisjes AV Attila 1:05.82 787
3 138 Nina Becx junioren B meisjes AV Attila 1:10.89 664
  018 Marijke Esselink junioren B meisjes AV Archeus DNS 0

300m horden

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 175 Myrthe Kruit junioren B meisjes AV Flevo Delta 48.20 596
2 113 Sanne Mooldijk junioren B meisjes PAC 52.26 482
3 214 Eva de Wilde junioren B meisjes AV Hanzesport 56.88 372
  138 Nina Becx junioren B meisjes AV Attila DNS 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 183 Fieke Witte junioren B meisjes AV Phoenix 49.04 571
2 127 Bente Smagge junioren B meisjes AV Attila 51.34 506
3 023 Elsbeth Noppers junioren B meisjes Cialfo 54.04 437
Serie 3:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 228 Iris Bastmeijer junioren B meisjes AV Attila 45.75 675
2 018 Marijke Esselink junioren B meisjes AV Archeus 46.65 645
3 066 Famke Heinst junioren B meisjes Ciko '66 46.71 643
4 033 Lisanne Brouwer junioren B meisjes AV Spirit 49.56 556
5 094 Brit van der Meijden junioren B meisjes AV Fit 49.77 550

Totaal overzicht voor MB 400/300 (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal 400H 300H
1 228 Iris Bastmeijer junioren B meisjes AV Attila 1462 787 1:05.82 675 45.75
2 066 Famke Heinst junioren B meisjes Ciko '66 1437 794 1:05.56 643 46.71
3 175 Myrthe Kruit junioren B meisjes AV Flevo Delta 1309 713 1:08.77 596 48.20
4 183 Fieke Witte junioren B meisjes AV Phoenix 1296 725 1:08.27 571 49.04
5 094 Brit van der Meijden junioren B meisjes AV Fit 1274 724 1:08.33 550 49.77
6 033 Lisanne Brouwer junioren B meisjes AV Spirit 1219 663 1:10.95 556 49.56
7 127 Bente Smagge junioren B meisjes AV Attila 1132 626 1:12.63 506 51.34
8 113 Sanne Mooldijk junioren B meisjes PAC 1110 628 1:12.55 482 52.26
9 023 Elsbeth Noppers junioren B meisjes Cialfo 1018 581 1:14.79 437 54.04
10 138 Nina Becx junioren B meisjes AV Attila 664 664 1:10.89 0 DNS
11 018 Marijke Esselink junioren B meisjes AV Archeus 645 0 DNS 645 46.65
12 214 Eva de Wilde junioren B meisjes AV Hanzesport 372 0 DNS 372 56.88

JB 2 kamp 110m Horden 0,914

Ronde 1

Serie 1: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 181 Jelle de Jong junioren B jongens AV Lycurgus 15.50 797
2 169 Boudewijn Coenegracht junioren B jongens AV Sprint 16.49 704
3 075 Wesley van der Holst junioren B jongens PAC 17.13 650
4 189 Niels Verheugd junioren B jongens Atledo 17.43 626
5 079 Jari Kouwen junioren B jongens ACO / Van Elderen 18.21 567
Serie 2: (1.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 182 Rafael Raap junioren B jongens PAC 14.47 907
2 087 Bryan Pronk junioren B jongens AV Sparta 14.74 877
3 212 Martijn Hoogewerf junioren B jongens KAV Holland 15.35 812
4 046 Tiago Smithuis junioren B jongens ARV Ilion 15.53 794
5 047 Jesper Peterse junioren B jongens AV Trias 16.36 716
Serie 3: (0.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 070 Ramsey Angela junioren B jongens PAC 14.23 935
2 067 Luuk Peters junioren B jongens AV PEC 1910 14.46 908
3 054 Yslain Verwaal junioren B jongens PAC 15.09 839
4 167 Django de Vreng junioren B jongens AV Hollandia 16.06 743
5 082 Joppe Stokvis junioren B jongens AV Triathlon DISQ 0

Ronde 2

Serie 1: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 082 Joppe Stokvis junioren B jongens AV Triathlon 16.05 744
2 169 Boudewijn Coenegracht junioren B jongens AV Sprint 16.74 683
3 075 Wesley van der Holst junioren B jongens PAC 17.19 645
4 189 Niels Verheugd junioren B jongens Atledo 18.16 571
5 079 Jari Kouwen junioren B jongens ACO / Van Elderen 19.17 501
Serie 2: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 212 Martijn Hoogewerf junioren B jongens KAV Holland 15.49 798
2 167 Django de Vreng junioren B jongens AV Hollandia 15.66 781
3 046 Tiago Smithuis junioren B jongens ARV Ilion 15.79 769
4 181 Jelle de Jong junioren B jongens AV Lycurgus 15.94 754
5 047 Jesper Peterse junioren B jongens AV Trias 16.49 704
Serie 3: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 087 Bryan Pronk junioren B jongens AV Sparta 14.54 899
1 070 Ramsey Angela junioren B jongens PAC 14.54 899
3 067 Luuk Peters junioren B jongens AV PEC 1910 14.68 883
4 054 Yslain Verwaal junioren B jongens PAC 15.09 839
5 182 Rafael Raap junioren B jongens PAC 15.19 829

Totaal overzicht voor JB 110mH (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 070 Ramsey Angela junioren B jongens PAC 1834 935 14.23 899 14.54
2 067 Luuk Peters junioren B jongens AV PEC 1910 1791 908 14.46 883 14.68
3 087 Bryan Pronk junioren B jongens AV Sparta 1776 877 14.74 899 14.54
4 182 Rafael Raap junioren B jongens PAC 1736 907 14.47 829 15.19
5 054 Yslain Verwaal junioren B jongens PAC 1678 839 15.09 839 15.09
6 212 Martijn Hoogewerf junioren B jongens KAV Holland 1610 812 15.35 798 15.49
7 046 Tiago Smithuis junioren B jongens ARV Ilion 1563 794 15.53 769 15.79
8 181 Jelle de Jong junioren B jongens AV Lycurgus 1551 797 15.50 754 15.94
9 167 Django de Vreng junioren B jongens AV Hollandia 1524 743 16.06 781 15.66
10 047 Jesper Peterse junioren B jongens AV Trias 1420 716 16.36 704 16.49
11 169 Boudewijn Coenegracht junioren B jongens AV Sprint 1387 704 16.49 683 16.74
12 075 Wesley van der Holst junioren B jongens PAC 1295 650 17.13 645 17.19
13 189 Niels Verheugd junioren B jongens Atledo 1197 626 17.43 571 18.16
14 079 Jari Kouwen junioren B jongens ACO / Van Elderen 1068 567 18.21 501 19.17
15 082 Joppe Stokvis junioren B jongens AV Triathlon 745 0     DISQ 744 16.05

JB 2 kamp 400/300H

400m horden (0,84m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 100 Pelle Gelderblom junioren B jongens AV '56 57.74 764
2 192 Robin Vliem junioren B jongens AV Athlos 59.31 719
3 053 Thomas van der Vooren junioren B jongens AV Triathlon 1:00.90 677
4 129 Robert Olgers junioren B jongens AV NOP 1:01.38 664
5 199 Joram Ganzevoort junioren B jongens AV Heerenveen 1:07.98 511
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 007 Jeroen Reijman junioren B jongens Leiden Atletiek 56.40 804
2 156 Maurik de Groot junioren B jongens Haag Atletiek 57.78 763
3 057 Niels Kok junioren B jongens AV Flevo Delta 59.18 723
4 095 Cas Swienink junioren B jongens AV PEC 1910 1:00.09 698
5 081 Jarno de Groot junioren B jongens AV Flevo Delta 1:01.43 663
  048 Richard Meuleman junioren B jongens Isala '96 DNF 0

300m horden (0,84m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 192 Robin Vliem junioren B jongens AV Athlos 41.72 824
2 053 Thomas van der Vooren junioren B jongens AV Triathlon 42.17 806
3 100 Pelle Gelderblom junioren B jongens AV '56 43.14 768
4 129 Robert Olgers junioren B jongens AV NOP 43.89 740
  199 Joram Ganzevoort junioren B jongens AV Heerenveen DNS 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 156 Maurik de Groot junioren B jongens Haag Atletiek 41.29 842
2 048 Richard Meuleman junioren B jongens Isala '96 41.31 841
3 057 Niels Kok junioren B jongens AV Flevo Delta 42.22 804
4 081 Jarno de Groot junioren B jongens AV Flevo Delta 43.10 770
  095 Cas Swienink junioren B jongens AV PEC 1910 DNS 0
  007 Jeroen Reijman junioren B jongens Leiden Atletiek DNS 0

Totaal overzicht voor JB 400/300H (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal 400H 300H
1 156 Maurik de Groot junioren B jongens Haag Atletiek 1605 763 57.78 842 41.29
2 192 Robin Vliem junioren B jongens AV Athlos 1543 719 59.31 824 41.72
3 100 Pelle Gelderblom junioren B jongens AV '56 1532 764 57.74 768 43.14
4 057 Niels Kok junioren B jongens AV Flevo Delta 1527 723 59.18 804 42.22
5 053 Thomas van der Vooren junioren B jongens AV Triathlon 1483 677 1:00.90 806 42.17
6 081 Jarno de Groot junioren B jongens AV Flevo Delta 1433 663 1:01.43 770 43.10
7 129 Robert Olgers junioren B jongens AV NOP 1404 664 1:01.38 740 43.89
8 048 Richard Meuleman junioren B jongens Isala '96 841 0 DNF 841 41.31
9 007 Jeroen Reijman junioren B jongens Leiden Atletiek 804 804 56.40 0 DNS
10 095 Cas Swienink junioren B jongens AV PEC 1910 698 698 1:00.09 0 DNS
11 199 Joram Ganzevoort junioren B jongens AV Heerenveen 511 511 1:07.98 0 DNS

MA + V 2 kamp 100mH

Ronde 1

Serie 1: (1.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 042 Anne van de Wiel junioren A meisjes AV Sprint 15.11 737
2 091 Kim de Vos junioren A meisjes PAC 16.12 635
3 231 Annick Haanen junioren A meisjes AV Sprint 16.18 629
4 145 Nicole Schoute senioren vrouwen AV Lycurgus 16.54 596
5 161 Joanny Loeffen junioren A meisjes ARV Ilion 21.46 254
Serie 2: (3.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 149 Inge Drost junioren A meisjes ARV Ilion 13.75 898
2 118 Maayke Tjin A-Lim junioren A meisjes AV Sparta 13.97 870
3 116 Eva Tetteroo junioren A meisjes AV Olympus '70 14.69 784
4 168 Nancy van Petersen senioren vrouwen AV Daventria 1906 14.83 768
5 041 Myke van de Wiel junioren A meisjes AV Sprint 14.95 754

Ronde 2

Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 042 Anne van de Wiel junioren A meisjes AV Sprint 15.34 712
2 091 Kim de Vos junioren A meisjes PAC 16.31 617
3 145 Nicole Schoute senioren vrouwen AV Lycurgus 16.69 582
4 231 Annick Haanen junioren A meisjes AV Sprint 17.34 527
Serie 2: (0.7m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 118 Maayke Tjin A-Lim junioren A meisjes AV Sparta 14.50 806
2 149 Inge Drost junioren A meisjes ARV Ilion 14.53 802
3 168 Nancy van Petersen senioren vrouwen AV Daventria 1906 15.24 723
4 116 Eva Tetteroo junioren A meisjes AV Olympus '70 15.32 714
5 041 Myke van de Wiel junioren A meisjes AV Sprint 15.72 673
 

Totaal overzicht voor MA + V 100mH (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 149 Inge Drost junioren A meisjes ARV Ilion 1700 898 13.75 802 14.53
2 118 Maayke Tjin A-Lim junioren A meisjes AV Sparta 1676 870 13.97 806 14.50
3 116 Eva Tetteroo junioren A meisjes AV Olympus '70 1498 784 14.69 714 15.32
4 168 Nancy van Petersen senioren vrouwen AV Daventria 1906 1491 768 14.83 723 15.24
5 042 Anne van de Wiel junioren A meisjes AV Sprint 1449 737 15.11 712 15.34
6 041 Myke van de Wiel junioren A meisjes AV Sprint 1427 754 14.95 673 15.72
7 091 Kim de Vos junioren A meisjes PAC 1252 635 16.12 617 16.31
8 145 Nicole Schoute senioren vrouwen AV Lycurgus 1178 596 16.54 582 16.69
9 231 Annick Haanen junioren A meisjes AV Sprint 1156 629 16.18 527 17.34
10 161 Joanny Loeffen junioren A meisjes ARV Ilion 254 254 21.46 0

MA + V 400/300

400m Horden

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 218 Floor Buigel junioren A meisjes Groningen Atletiek 1:10.18 680
2 151 Freke Streng senioren vrouwen PAC 1:11.38 653
  146 Minke Bosma junioren A meisjes AV Lycurgus DNS 0
  178 Simone Falkena V35 AV Heerenveen DNF 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 035 Sophie den Ouden junioren A meisjes MPM 1:08.96 709
2 139 Judi Becx neo-senioren vrouwen AV Attila 1:10.15 0
3 135 Cathelijn Peeters junioren A meisjes NSAV 't Haasje 1:12.13 637
4 140 Kim Frijns junioren A meisjes AV Unitas 1:12.18 636
  097 Tamar Nijhof junioren A meisjes AAC '61 DNS 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 149 Inge Drost junioren A meisjes ARV Ilion 1:01.14 918
2 143 Hanneke Oosterwegel junioren A meisjes AV Daventria 1906 1:02.36 882
3 137 Mathilde Terleth junioren A meisjes AV Hanzesport 1:04.88 812
4 069 Marlieke Husslage senioren vrouwen AV Sprint 1:06.33 774
  055 Noortje Rijken senioren vrouwen AV Daventria 1906 DNS 0

300m horden (0,762m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 055 Noortje Rijken senioren vrouwen AV Daventria 1906 44.81 707
2 140 Kim Frijns junioren A meisjes AV Unitas 49.73 551
3 218 Floor Buigel junioren A meisjes Groningen Atletiek 50.18 538
4 139 Judi Becx neo-senioren vrouwen AV Attila 50.76 522
  097 Tamar Nijhof junioren A meisjes AAC '61 DNS 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 143 Hanneke Oosterwegel junioren A meisjes AV Daventria 1906 44.27 726
2 137 Mathilde Terleth junioren A meisjes AV Hanzesport 45.50 683
3 135 Cathelijn Peeters junioren A meisjes NSAV 't Haasje 50.32 534
  149 Inge Drost junioren A meisjes ARV Ilion DNS 0
  146 Minke Bosma junioren A meisjes AV Lycurgus DNS 0
  178 Simone Falkena V35 AV Heerenveen DNS 0
 

Totaal overzicht voor MA + V 400/300 (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal 400H 300H
1 143 Hanneke Oosterwegel junioren A meisjes AV Daventria 1906 1608 882 1:02.36 726 44.27
2 137 Mathilde Terleth junioren A meisjes AV Hanzesport 1495 812 1:04.88 683 45.50
3 218 Floor Buigel junioren A meisjes Groningen Atletiek 1218 680 1:10.18 538 50.18
4 140 Kim Frijns junioren A meisjes AV Unitas 1187 636 1:12.18 551 49.73
5 135 Cathelijn Peeters junioren A meisjes NSAV 't Haasje 1171 637 1:12.13 534 50.32
6 149 Inge Drost junioren A meisjes ARV Ilion 918 918 1:01.14 0 DNS
7 069 Marlieke Husslage senioren vrouwen AV Sprint 774 774 1:06.33 0
8 035 Sophie den Ouden junioren A meisjes MPM 709 709 1:08.96 0
9 055 Noortje Rijken senioren vrouwen AV Daventria 1906 707 0 DNS 707 44.81
10 151 Freke Streng senioren vrouwen PAC 653 653 1:11.38 0
11 139 Judi Becx neo-senioren vrouwen AV Attila 522 0 1:10.15 522 50.76
12 178 Simone Falkena V35 AV Heerenveen   0 DNF 0 DNS

JA 2 kamp 110m Horden (1,00m)

Ronde 1

Serie 1: (1.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 039 Bas Jansen junioren A jongens AV Lycurgus 15.57 790
2 197 Sjoerd van Deudekom junioren A jongens AV Lycurgus 15.99 750
3 108 Bas Voermans junioren A jongens PAC 16.82 676
4 154 Ruben Harmsen junioren A jongens Tempo Atletiek Vereniging 17.74 602
Serie 2: (1.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 039 Sybren Blok junioren A jongens PAC 14.40 915
2 133 Wessel Boons junioren A jongens AV Daventria 1906 14.79 871
  015 Tobias Bax junioren A jongens AC TION DNF 0

Ronde 2

Serie 1: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 108 Bas Voermans junioren A jongens PAC 17.41 628
2 154 Ruben Harmsen junioren A jongens Tempo Atletiek Vereniging 17.59 613
  015 Tobias Bax junioren A jongens AC TION DNS 0
Serie 2: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 039 Sybren Blok junioren A jongens PAC 14.26 931
2 133 Wessel Boons junioren A jongens AV Daventria 1906 15.10 838
3 039 Bas Jansen junioren A jongens AV Lycurgus 15.97 752
4 197 Sjoerd van Deudekom junioren A jongens AV Lycurgus 16.51 703
Totaal overzicht voor JA 110mH (officieel)
rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 039 Sybren Blok junioren A jongens PAC 1846 915 14.40 931 14.26
2 133 Wessel Boons junioren A jongens AV Daventria 1906 1709 871 14.79 838 15.10
3 039 Bas Jansen junioren A jongens AV Lycurgus 1542 790 15.57 752 15.97
4 197 Sjoerd van Deudekom junioren A jongens AV Lycurgus 1453 750 15.99 703 16.51
5 108 Bas Voermans junioren A jongens PAC 1304 676 16.82 628 17.41
6 154 Ruben Harmsen junioren A jongens Tempo Atletiek Vereniging 1215 602 17.74 613 17.59
7 015 Tobias Bax junioren A jongens AC TION   0 DNF 0 DNS

JA 400/300H

 

400m H

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 001 Nick Smidt junioren A jongens AAC '61 52.59 928
2 026 Rens van der Schaaf junioren A jongens VAV 57.11 782
3 162 Martijn Meijer junioren A jongens AV Lopersgroep Deurne 57.91 759
4 011 Alwin van den Heuvel junioren A jongens ESAV Asterix 58.12 753
5 068 Yoeri Sterenberg junioren A jongens AV Daventria 1906 1:01.36 665
  015 Tobias Bax junioren A jongens AC TION DNS 0
300m Horden
Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 001 Nick Smidt junioren A jongens AAC '61 38.45 968
2 026 Rens van der Schaaf junioren A jongens VAV 41.34 840
3 011 Alwin van den Heuvel junioren A jongens ESAV Asterix 42.27 802
4 068 Yoeri Sterenberg junioren A jongens AV Daventria 1906 42.99 774
  162 Martijn Meijer junioren A jongens AV Lopersgroep Deurne DNS 0
 

Totaal overzicht voor JA 400/300H (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal 400H 300H
1 001 Nick Smidt junioren A jongens AAC '61 1896 928 52.59 968 38.45
2 026 Rens van der Schaaf junioren A jongens VAV 1622 782 57.11 840 41.34
3 011 Alwin van den Heuvel junioren A jongens ESAV Asterix 1555 753 58.12 802 42.27
4 068 Yoeri Sterenberg junioren A jongens AV Daventria 1906 1439 665 1:01.36 774 42.99
5 162 Martijn Meijer junioren A jongens AV Lopersgroep Deurne 759 759 57.91 0 DNS

M 2 kamp 110m Horden (1,067)

Ronde 1

Serie 1: (1.5m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 241 Lars Janssen neo-senioren mannen AV Phoenix 16.26 725
2 050 Floris Heil senioren mannen AV '34 16.64 691
3 177 Sven van Doodewaerd senioren mannen AV Lycurgus 16.99 662
4 012 Frank Wouda senioren mannen AV Haaksbergen 17.47 623
5 159 Tomas Snel senioren mannen ESAV Asterix 17.81 597
Serie 2: (0.7m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 193 Jeroen van Veen senioren mannen Isala '96 15.11 837
2 191 Maarten Nabbe senioren mannen Prins Hendrik 15.53 794
3 155 Laurens Oosterwegel neo-senioren mannen AV Daventria 1906 16.79 678
  239 Joeri van Kuppeveld neo-senioren mannen Nijmegen Atletiek DNF 0

Ronde 2

Serie 1: (1.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 239 Joeri van Kuppeveld neo-senioren mannen Nijmegen Atletiek 15.79 769
2 159 Tomas Snel senioren mannen ESAV Asterix 17.92 588
3 012 Frank Wouda senioren mannen AV Haaksbergen 17.98 584
  177 Sven van Doodewaerd senioren mannen AV Lycurgus DNS 0
Serie 2: (1.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 193 Jeroen van Veen senioren mannen Isala '96 15.41 806
2 050 Floris Heil senioren mannen AV '34 16.74 683
  241 Lars Janssen senioren mannen AV Phoenix DNS 0
  191 Maarten Nabbe senioren mannen Prins Hendrik DNS 0
  155 Laurens Oosterwegel neo-senioren mannen AV Daventria 1906 DNS 0

Totaal overzicht voor M 110mH (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 193 Jeroen van Veen senioren mannen Isala '96 1643 837 15.11 806 15.41
2 050 Floris Heil senioren mannen AV '34 1374 691 16.64 683 16.74
3 012 Frank Wouda senioren mannen AV Haaksbergen 1207 623 17.47 584 17.98
4 159 Tomas Snel senioren mannen ESAV Asterix 1185 597 17.81 588 17.92
5 191 Maarten Nabbe senioren mannen Prins Hendrik 794 794 15.53 0 DNS
6 239 Joeri van Kuppeveld neo-senioren mannen Nijmegen Atletiek 769 0 DNF 769 15.79
7 241 Lars Janssen senioren mannen AV Phoenix 725 725 16.26 0 DNS
8 155 Laurens Oosterwegel neo-senioren mannen AV Daventria 1906 678 678 16.79 0 DNS
9 177 Sven van Doodewaerd senioren mannen AV Lycurgus 662 662 16.99 0 DNS

M 2 kamp  400/300H

400m horden (0,914m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 122 Thijs Koers neo-senioren mannen Hellas Utrecht 57.67 766
2 128 Toine van Beckhoven M45 AV Attila 59.32 719
3 157 Marcel Roosen senioren mannen Eindhoven Atletiek 1:02.52 635
4 044 Pel van den Kerkhoff senioren mannen AV Clytoneus 1:04.76 582
5 210 Peter Peereboom senioren mannen AV Heerenveen 1:06.95 533
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 191 Maarten Nabbe senioren mannen Prins Hendrik 55.84 821
2 120 Roman de Klein neo-senioren mannen Hellas Utrecht 56.26 808
3 240 Bas Land neo-senioren mannen AV Phoenix 56.75 793
4 014 Arend-Jan Spierenburg neo-senioren mannen Cialfo 56.87 789

300m Horden

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 044 Pel van den Kerkhoff senioren mannen AV Clytoneus 46.43 652
  128 Toine van Beckhoven M45 AV Attila DNS 0
  155 Laurens Oosterwegel neo-senioren mannen AV Daventria 1906 DNS 0
  191 Maarten Nabbe senioren mannen Prins Hendrik DNS 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 014 Arend-Jan Spierenburg neo-senioren mannen Cialfo 40.35 882
2 157 Marcel Roosen senioren mannen Eindhoven Atletiek 43.76 745
  240 Bas Land neo-senioren mannen AV Phoenix DNS 0
  210 Peter Peereboom senioren mannen AV Heerenveen DNF 0
  073 Edwin van Gurp senioren mannen AV Sprint DNS 0
 

Totaal overzicht voor M 400/300H (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal 400H 300H
1 014 Arend-Jan Spierenburg neo-senioren mannen Cialfo 1671 789 56.87 882 40.35
2 157 Marcel Roosen senioren mannen Eindhoven Atletiek 1380 635 1:02.52 745 43.76
3 044 Pel van den Kerkhoff senioren mannen AV Clytoneus 1234 582 1:04.76 652 46.43
4 191 Maarten Nabbe senioren mannen Prins Hendrik 821 821 55.84 0 DNS
5 120 Roman de Klein neo-senioren mannen Hellas Utrecht 808 808 56.26 0
6 240 Bas Land neo-senioren mannen AV Phoenix 793 793 56.75 0 DNS
7 122 Thijs Koers neo-senioren mannen Hellas Utrecht 766 766 57.67 0
8 128 Toine van Beckhoven M45 AV Attila 719 719 59.32 0 DNS
9 210 Peter Peereboom senioren mannen AV Heerenveen 533 533 1:06.95 0 DNF

 

Sponsoring

TS-logo-2