'Passie en gedrevenheid maken het verschil'

Uitslagen Hortas Hurdles 2014

Uitslagen 4e Hortas Hurdles Special 2014

Meisjes D, 60mH

Ronde 1

Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 028 Nanah Fung-Loy 20-02-2001 AV Sparta 9,83 633 0,1
2 166 Yara Linnekamp 22-02-2001 Hellas Utrecht 10,27 572 0,1
3 163 Zoë Sedney 15-12-2001 ARV Ilion 10,39 556 0,1
4 009 Tessa Smits 17-01-2001 AV Weert 10,45 548 0,0
5 014 Nikki Boon 08-01-2001 AV Flevo Delta 10,55 536 0,1
6 008 Terri Talan 31-01-2001 AV Heerenveen 10,71 516 0,1
7 004 Nina Franke 14-03-2002 AV Oss '78 10,75 511 0,0
8 072 Grace-Ann Pronk 03-07-2001 AV Sparta 11,2 458 0,1
9 005 Sarah van Beilen 22-03-2002 EAC De Sperwers 11,39 438 0,0
10 041 Rikst Slot 26-02-2002 AV Heerenveen 11,41 435 0,0
11 168 Tosca van der Flier 27-11-2002 AV Lycurgus 11,57 418 -0,4
12 067 Fleur van der Linden 21-07-2001 DAK 11,6 415 0,0
13 175 Samar Ahmed 17-03-2001 Hellas Utrecht 11,75 400 0,0
14 077 Sophie van den Berg 20-02-2002 AV NOP 12,03 372 0,0
15 098 Anna Oosterwegel 20-08-2001 AV Daventria 1906 12,1 365 -0,4
16 035 Desi van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 12,32 344 -0,4
17 144 Erin Klein Baltink 13-03-2001 AV Daventria 1906 12,33 343 0,2
18 179 Amber van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 12,53 325 0,2
19 149 Isabel Raap 08-05-2002 AV Fortuna 12,72 309 0,0
20 180 Linda van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 12,74 307 0,2
21 128 Mila Kuller 10-09-2001 AV NEA-Volharding 13,14 273 0,2
22 141 Sienna Klous 15-10-2001 AV Lycurgus 13,15 272 0,0
23 034 Emma van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 13,55 241 -0,4
24 105 Femke Zweekhorst 12-11-2002 Cialfo 13,93 213 0,2
25 171 Fabienne Muller 25-10-2002 AV Lycurgus 16,64 48 -0,4
26 112 Jetske Mooldijk 29-04-2002 PAC DNF 0 0,0

Ronde 2

Plaats Startnr. Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 028 Nanah Fung-Loy 20-02-2001 AV Sparta 9,85 630 -0,5
2 009 Tessa Smits 17-01-2001 AV Weert 10,16 587 -0,5
3 166 Yara Linnekamp 22-02-2001 Hellas Utrecht 10,26 573 -0,5
4 163 Zoë Sedney 15-12-2001 ARV Ilion 10,40 555 -0,5
5 014 Nikki Boon 08-01-2001 AV Flevo Delta 10,45 548 -0,5
6 008 Terri Talan 31-01-2001 AV Heerenveen 10,50 542 -1,0
7 004 Nina Franke 14-03-2002 AV Oss '78 10,76 510 -1,0
8 041 Rikst Slot 26-02-2002 AV Heerenveen 11,14 465 -1,0
9 005 Sarah van Beilen 22-03-2002 EAC De Sperwers 11,33 444 -1,0
10 072 Grace-Ann Pronk 03-07-2001 AV Sparta 11,39 438 -1,0
11 175 Samar Ahmed 17-03-2001 Hellas Utrecht 11,45 431 -0,7
12 168 Tosca van der Flier 27-11-2002 AV Lycurgus 11,53 423 -0,7
13 067 Fleur van der Linden 21-07-2001 DAK 11,64 411 -0,7
14 077 Sophie van den Berg 20-02-2002 AV NOP 11,80 395 -0,7
15 141 Sienna Klous 15-10-2001 AV Lycurgus 11,86 389 -0,3
16 035 Desi van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 11,87 388 0,1
17 112 Jetske Mooldijk 29-04-2002 PAC 11,87 388 -0,3
18 098 Anna Oosterwegel 20-08-2001 AV Daventria 1906 12,23 353 -0,7
19 144 Erin Klein Baltink 13-03-2001 AV Daventria 1906 12,27 349 0,1
20 179 Amber van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 12,35 342 0,1
21 180 Linda van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 12,57 322 0,1
22 149 Isabel Raap 08-05-2002 AV Fortuna 12,73 308 0,1
23 128 Mila Kuller 10-09-2001 AV NEA-Volharding 12,88 295 -0,3
24 034 Emma van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 13,17 271 -0,3
25 105 Femke Zweekhorst 12-11-2002 Cialfo 14,09 201 -0,3
26 171 Fabienne Muller 25-10-2002 AV Lycurgus DNS 0 -0,3
 
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 028 Nanah Fung-Loy 20-02-2001 AV Sparta 9,83 633 0,1
2 166 Yara Linnekamp 22-02-2001 Hellas Utrecht 10,27 572 0,1
3 163 Zoë Sedney 15-12-2001 ARV Ilion 10,39 556 0,1
4 009 Tessa Smits 17-01-2001 AV Weert 10,45 548 0,0
5 014 Nikki Boon 08-01-2001 AV Flevo Delta 10,55 536 0,1
6 008 Terri Talan 31-01-2001 AV Heerenveen 10,71 516 0,1
7 004 Nina Franke 14-03-2002 AV Oss '78 10,75 511 0,0
8 072 Grace-Ann Pronk 03-07-2001 AV Sparta 11,20 458 0,1
9 005 Sarah van Beilen 22-03-2002 EAC De Sperwers 11,39 438 0,0
10 041 Rikst Slot 26-02-2002 AV Heerenveen 11,41 435 0,0
11 168 Tosca van der Flier 27-11-2002 AV Lycurgus 11,57 418 -0,4
12 067 Fleur van der Linden 21-07-2001 DAK 11,60 415 0,0
13 175 Samar Ahmed 17-03-2001 Hellas Utrecht 11,75 400 0,0
14 077 Sophie van den Berg 20-02-2002 AV NOP 12,03 372 0,0
15 098 Anna Oosterwegel 20-08-2001 AV Daventria 1906 12,10 365 -0,4
16 035 Desi van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 12,32 344 -0,4
17 144 Erin Klein Baltink 13-03-2001 AV Daventria 1906 12,33 343 0,2
18 179 Amber van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 12,53 325 0,2
19 149 Isabel Raap 08-05-2002 AV Fortuna 12,72 309 0,0
20 180 Linda van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 12,74 307 0,2
21 128 Mila Kuller 10-09-2001 AV NEA-Volharding 13,14 273 0,2
22 141 Sienna Klous 15-10-2001 AV Lycurgus 13,15 272 0,0
23 034 Emma van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 13,55 241 -0,4
24 105 Femke Zweekhorst 12-11-2002 Cialfo 13,93 213 0,2
25 171 Fabienne Muller 25-10-2002 AV Lycurgus 16,64 48 -0,4
26 112 Jetske Mooldijk 29-04-2002 PAC DNF 0 0,0

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Nanah Fung-Loy 1263
2 Yara Linnekamp 1145
3 Tessa Smits 1135
4 Zoë Sedney 1111
5 Nikki Boon 1084
6 Terri Talan 1058
7 Nina Franke 1021
8 Rikst Slot 900
9 Grace-Ann Pronk 896
10 Sarah van Beilen 882
11 Tosca van der Flier 841
12 Samar Ahmed 831
13 Fleur van der Linden 826
14 Sophie van den Berg 767
15 Desi van Emmerik 732
16 Anna Oosterwegel 718
17 Erin Klein Baltink 692
18 Amber van der Klei 667
19 Sienna Klous 661
20 Linda van der Klei 629
21 Isabel Raap 617
22 Mila Kuller 568
23 Emma van Emmerik 512
24 Femke Zweekhorst 414
25 Jetske Mooldijk 388
26 Fabienne Muller 48
 

Meisjes C, 80mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 065 Marijke Esselink 22-06-1999 AV Archeus 11,84 724 0,0
2 062 Simone Lamberts 02-07-1999 Scopias Atletiek 12,42 652 0,0
3 093 Rianne Beuling 20-12-1999 AV NOP 12,43 651 0,0
4 053 Jacqueline Muts 15-05-1999 Phanos 12,44 650 0,0
5 016 Lisanne Schoonebeek 01-02-2000 AV Lycurgus 12,71 619 0,0
6 074 Famke Heinst 30-03-1999 Ciko '66 12,80 609 0,0
7 160 Manon Schoop 08-07-1999 AV NOP 12,83 606 0,1
8 007 Lisanne Brouwer 01-12-1999 AV Spirit Lelystad 12,95 593 0,0
9 075 Joina Smit 21-02-2000 AC TION 13,07 580 0,1
10 017 Feline Molenaar 17-06-1999 Avantri 13,23 563 -0,1
11 103 Hanne Leutholff 16-09-2000 AV PEC 1910 13,31 555 0,1
12 021 Sanne van Drunen 03-02-2000 AV Spirit Lelystad 13,36 550 -0,1
13 054 Channa de Bruijn 24-01-2000 De-Atleet 13,48 538 -0,5
14 006 Renske Zwolle 28-07-2000 AV Heerenveen 13,49 537 0,0
15 108 Annika Reuvers 07-02-2000 Spado 13,53 533 0,1
16 198 Charlie van Gorkum 18-02-2000 Spado 13,70 516 -0,4
17 068 Susan Bekkers 18-05-1999 AV Attila 13,75 511 0,1
18 015 Lysette Wanders 10-07-1999 ARV Ilion 14,15 474 -0,5
19 069 Bente Smagge 29-03-1999 AV Attila 14,28 463 -0,5
20 076 Dagmara Killaars 23-04-1999 Scopias Atletiek 14,57 437 -0,4
21 059 Nienke Wijenberg 16-11-1999 AV Archeus 14,68 428 -0,4
22 040 Shanice Maarschalkerweerd 20-08-1999 AV Triathlon 14,82 416 -0,1
23 050 Lonneke Westermann 20-05-2000 AV Attila 14,88 411 0,0
24 056 Liset van der Hulst 05-11-1999 Cialfo 15,70 348 0,0
25 049 Eva Jordaan 04-12-2000 Groningen Atletiek 15,76 343 -0,4
26 181 Evelyn Vletter 08-05-2000 AV NEA-Volharding 15,81 340 0,0
27 042 Megan Hoogland 07-04-1999 AV Hollandia 16,01 326 -0,5
28 022 Mieke Brinkman 12-01-2000 ARV Ilion 16,25 309 -0,5
29 193 Pien Meijs 24-02-1999 MPM 16,56 288 0,0
30 146 Maaike Uijttenboogaard 29-11-2000 AV NEA-Volharding 16,88 267 0,0
31 125 Manuela Wijers 01-04-2000 AV Daventria 1906 17,46 232 0,0
32 085 Aniek Pannekoek 14-07-2000 Cialfo 17,58 225 -0,4
33 084 Judith Strijkert 05-02-2000 Cialfo 20,15 93 -0,4
34 046 Esmay Meinders 13-08-1999 AV NOP DNF 0 0,0
35 023 Eva Nagelkerke 01-12-1999 Atletiek Maastricht DNF 0 0,0
 

Ronde 2

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
Plaats 065 Marijke Esselink 22-06-1999 AV Archeus 11,76 734 0,7
1 053 Jacqueline Muts 15-05-1999 Phanos 12,40 655 0,7
2 016 Lisanne Schoonebeek 01-02-2000 AV Lycurgus 12,48 645 0,7
3 062 Simone Lamberts 02-07-1999 Scopias Atletiek 12,49 644 0,7
4 093 Rianne Beuling 20-12-1999 AV NOP 12,54 638 0,7
5 007 Lisanne Brouwer 01-12-1999 AV Spirit Lelystad 12,77 612 0,3
6 074 Famke Heinst 30-03-1999 Ciko '66 12,82 607 0,3
7 160 Manon Schoop 08-07-1999 AV NOP 12,84 605 0,3
8 103 Hanne Leutholff 16-09-2000 AV PEC 1910 13,14 572 0,1
9 075 Joina Smit 21-02-2000 AC TION 13,16 570 0,3
10 017 Feline Molenaar 17-06-1999 Avantri 13,24 562 0,3
11 006 Renske Zwolle 28-07-2000 AV Heerenveen 13,24 562 0,1
12 021 Sanne van Drunen 03-02-2000 AV Spirit Lelystad 13,26 560 0,1
13 046 Esmay Meinders 13-08-1999 AV NOP 13,26 560 -0,1
14 068 Susan Bekkers 18-05-1999 AV Attila 13,27 559 0,3
15 023 Eva Nagelkerke 01-12-1999 Atletiek Maastricht 13,29 557 -0,1
16 108 Annika Reuvers 07-02-2000 Spado 13,39 547 0,1
17 198 Charlie van Gorkum 18-02-2000 Spado 13,75 511 0,3
18 069 Bente Smagge 29-03-1999 AV Attila 14,26 464 0,3
19 050 Lonneke Westermann 20-05-2000 AV Attila 14,49 444 0,0
20 015 Lysette Wanders 10-07-1999 ARV Ilion 14,57 437 0,3
21 049 Eva Jordaan 04-12-2000 Groningen Atletiek 14,86 413 0,0
22 076 Dagmara Killaars 23-04-1999 Scopias Atletiek 15,05 398 0,3
23 042 Megan Hoogland 07-04-1999 AV Hollandia 15,32 376 -0,4
24 054 Channa de Bruijn 24-01-2000 De-Atleet 15,48 364 0,1
25 056 Liset van der Hulst 05-11-1999 Cialfo 15,50 363 0,0
26 193 Pien Meijs 24-02-1999 MPM 15,66 351 -0,4
27 181 Evelyn Vletter 08-05-2000 AV NEA-Volharding 16,04 323 -0,4
28 059 Nienke Wijenberg 16-11-1999 AV Archeus 16,43 297 0,0
29 022 Mieke Brinkman 12-01-2000 ARV Ilion 16,79 273 -0,4
30 146 Maaike Uijttenboogaard 29-11-2000 AV NEA-Volharding 17,02 258 -0,4
31 085 Aniek Pannekoek 14-07-2000 Cialfo 17,19 248 -0,1
32 125 Manuela Wijers 01-04-2000 AV Daventria 1906 17,75 215 -0,1
33 084 Judith Strijkert 05-02-2000 Cialfo 20,48 79 -0,1
34 040 Shanice Maarschalkerweerd 20-08-1999 AV Triathlon 24,70 0 0,0
 

Meerkamp

 
Plaats Naam Totaal Punten
Plaats Marijke Esselink 1458
1 Jacqueline Muts 1305
2 Simone Lamberts 1296
3 Rianne Beuling 1289
4 Lisanne Schoonebeek 1264
5 Famke Heinst 1216
6 Manon Schoop 1211
7 Lisanne Brouwer 1205
8 Joina Smit 1150
9 Hanne Leutholff 1127
10 Feline Molenaar 1125
11 Sanne van Drunen 1110
12 Renske Zwolle 1099
13 Annika Reuvers 1080
14 Susan Bekkers 1070
15 Charlie van Gorkum 1027
16 Bente Smagge 927
17 Lysette Wanders 911
18 Channa de Bruijn 902
19 Lonneke Westermann 855
20 Dagmara Killaars 835
21 Eva Jordaan 756
22 Nienke Wijenberg 725
23 Liset van der Hulst 711
24 Megan Hoogland 702
25 Evelyn Vletter 663
26 Pien Meijs 639
27 Mieke Brinkman 582
28 Esmay Meinders 560
29 Eva Nagelkerke 557
30 Maaike Uijttenboogaard 525
31 Aniek Pannekoek 473
32 Manuela Wijers 447
33 Shanice Maarschalkerweerd 416
34 Judith Strijkert 172


Meisjes B, 100mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 057 Noa van Ginneken 24-08-1997 Prins Hendrik 14,52 803 0,9
2 094 Dijnja Bosker 10-10-1997 AAC '61 15,10 738 1,7
3 096 Emma Oosterwegel 29-06-1998 AV Daventria 1906 15,11 737 0,9
4 178 Melissa de Haan 15-08-1997 AV '34 15,13 735 0,9
5 152 Nele van den Broek 02-03-1997 AV Sprint 15,13 735 0,9
6 135 Anne van de Wiel 06-04-1997 AV Sprint 15,16 731 1,6
7 118 Nikki Kraaijeveld 13-07-1998 DEM 15,38 708 1,6
8 020 Krista Smit 19-01-1997 AV Athlos 15,54 692 1,6
9 051 Carlijn van den Heuvel 05-04-1997 AV Attila 15,55 691 1,7
10 134 Myke van de Wiel 06-04-1997 AV Sprint 15,61 685 0,9
11 071 Iva Klein Baltink 02-04-1998 AV Daventria 1906 16,31 617 1,6
12 090 Kim Frijns 14-09-1997 AV Unitas 16,69 582 1,7
13 199 Iris Bastmeijer 18-06-1998 AV Attila 16,82 571 1,7
14 081 Lisa Oldenburger 21-12-1998 AVON 17,24 535 1,7
15 155 Anouk Roosenschoon 29-01-1998 AV Sprint 17,80 490 1,7
16 200 Kirsten de Zeeuw 14-01-1998 MPM 26,17 47 1,6
17 036 Noa Dhore 05-07-1997 AAC '61 DNF 0 0,0
 

Ronde 2

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 057 Noa van Ginneken 24-08-1997 Prins Hendrik 14,34 825 0,5
2 152 Nele van den Broek 02-03-1997 AV Sprint 15,00 749 0,5
3 096 Emma Oosterwegel 29-06-1998 AV Daventria 1906 15,02 747 0,5
4 135 Anne van de Wiel 06-04-1997 AV Sprint 15,08 740 1,3
5 178 Melissa de Haan 15-08-1997 AV '34 15,16 731 0,5
6 134 Myke van de Wiel 06-04-1997 AV Sprint 15,51 695 1,3
7 094 Dijnja Bosker 10-10-1997 AAC '61 15,55 691 0,5
8 118 Nikki Kraaijeveld 13-07-1998 DEM 15,61 685 1,3
9 020 Krista Smit 19-01-1997 AV Athlos 15,78 667 1,3
10 051 Carlijn van den Heuvel 05-04-1997 AV Attila 16,03 643 1,3
11 199 Iris Bastmeijer 18-06-1998 AV Attila 16,84 569 1,0
12 036 Noa Dhore 05-07-1997 AAC '61 16,96 559 1,0
13 090 Kim Frijns 14-09-1997 AV Unitas 17,19 539 1,0
14 081 Lisa Oldenburger 21-12-1998 AVON 17,31 529 1,0
15 155 Anouk Roosenschoon 29-01-1998 AV Sprint 17,60 506 1,0
16 200 Kirsten de Zeeuw 14-01-1998 MPM 19,22 388 1,0
17 071 Iva Klein Baltink 02-04-1998 AV Daventria 1906 DNS 0 1,3
 
 

Meerkamp

 
Plaats Naam Totaal Punten
1 Noa van Ginneken 1628
2 Nele van den Broek 1484
3 Emma Oosterwegel 1484
4 Anne van de Wiel 1471
5 Melissa de Haan 1466
6 Dijnja Bosker 1429
7 Nikki Kraaijeveld 1393
8 Myke van de Wiel 1380
9 Krista Smit 1359
10 Carlijn van den Heuvel 1334
11 Iris Bastmeijer 1140
12 Kim Frijns 1121
13 Lisa Oldenburger 1064
14 Anouk Roosenschoon 996
15 Iva Klein Baltink 617
16 Noa Dhore 559
17 Kirsten de Zeeuw 435


Meisjes A + Vrouwen, 100mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 038 Marije van Hunenstijn 03-02-1995 AV '34 14,06 859 0,0
2 063 Anneloes de Roo 09-07-1995 Isala '96 15,02 747 0,0
3 136 Tamara Bos 31-07-1995 Prins Hendrik 15,15 733 0,8
4 126 Henderyke Wonink 07-12-1996 Groningen Atletiek 15,25 722 0,8
5 078 Veerle Simons 02-12-1996 STB 15,50 696 0,0
6 018 Sophie den Ouden 24-07-1996 MPM 15,94 652 0,8
7 052 Eefje Boons 18-07-1994 AV Daventria 1906 DQ 0 0,0
 
 

Ronde 2

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 052 Eefje Boons 18-07-1994 AV Daventria 1906 13,71 904 0,9
2 038 Marije van Hunenstijn 03-02-1995 AV '34 14,11 853 0,9
3 078 Veerle Simons 02-12-1996 STB 15,21 726 0,9
4 126 Henderyke Wonink 07-12-1996 Groningen Atletiek 15,27 720 0,9
5 018 Sophie den Ouden 24-07-1996 MPM 15,59 687 0,9
6 063 Anneloes de Roo 09-07-1995 Isala '96 DNS 0 0,0
 

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Marije van Hunenstijn 1712
2 Henderyke Wonink 1442
3 Veerle Simons 1422
4 Sophie den Ouden 1339
5 Eefje Boons 904
6 Anneloes de Roo 747
7 Tamara Bos 733


Jongens D, 80mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 177 Jermo Harper 05-04-2001 ARV Ilion -2,00 0 0,0
2 089 Sven Roosen 27-07-2001 GVAC 12,59 633 0,0
3 032 Kaj Schneiders 19-01-2001 ARV Ilion 13,11 576 0,1
4 025 Levi van Diest 13-08-2001 AV Lycurgus 14,20 470 0,0
5 124 Kjell de Groot 27-04-2002 AV Flevo Delta 14,70 426 0,1
6 153 Wessel den Engelse 20-11-2001 PAC 14,92 408 0,0
7 031 Kjell Haars 19-08-2001 ARV Ilion 15,29 379 0,0
8 201 de Leng, Paavo 02-12-2001 ADSV Dynamica 15,39 371 0,1
9 137 Joost van Deudekom 09-11-2001 AV Lycurgus 16,49 293 0,1

Ronde 2

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 089 Sven Roosen 27-07-2001 GVAC 12,91 597 -0,8
2 032 Kaj Schneiders 19-01-2001 ARV Ilion 13,18 568 -0,8
3 177 Jermo Harper 05-04-2001 ARV Ilion 13,74 512 0,1
4 025 Levi van Diest 13-08-2001 AV Lycurgus 14,39 453 -0,8
5 124 Kjell de Groot 27-04-2002 AV Flevo Delta 14,68 428 -0,8
6 031 Kjell Haars 19-08-2001 ARV Ilion 15,35 374 0,1
7 201 de Leng, Paavo 02-12-2001 ADSV Dynamica 15,43 368 0,1
8 137 Joost van Deudekom 09-11-2001 AV Lycurgus 15,53 360 0,1
9 153 Wessel den Engelse 20-11-2001 PAC 15,77 343 -0,8

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Sven Roosen 1230
2 Kaj Schneiders 1144
3 Levi van Diest 923
4 Kjell de Groot 854
5 Kjell Haars 753
6 Wessel den Engelse 751
7 de Leng, Paavo 739
8 Joost van Deudekom 653
9 Jermo Harper 512


Jongens C, 100mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 151 Sergio van der Meide 09-09-1999 PAC 13,52 885 0,7
2 064 Luuk Peters 02-01-1999 AV PEC 1910 13,73 860 0,7
3 073 Bryan Pronk 22-06-1999 AV Sparta 13,76 857 0,7
4 189 Ramsey Angela 11-06-1999 PAC 14,25 802 0,7
5 148 Rafael Raap 18-03-1999 PAC 14,31 796 0,7
6 142 Yslain Verwaal 22-07-1999 PAC 14,37 790 1,5
7 019 Jarno de Groot 27-01-1999 AV Flevo Delta 14,58 768 1,0
8 039 Joppe Stokvis 01-01-1999 AV Triathlon 14,66 760 1,0
9 104 Niels Kok 30-04-1999 AV Flevo Delta 14,97 729 1,0
10 058 Hugo van den Berg 24-10-1999 AV NOP 15,11 715 1,5
11 115 Philip van de Beek 10-11-2000 Phanos 15,32 695 0,0
12 159 Lucas van Klaveren 11-11-1999 ARV Ilion 15,37 691 1,0
13 083 Jaap van Zevenbergen 13-04-1999 AV Fortuna 15,42 686 1,0
14 010 Gerwin de Haan 17-06-1999 AV Heerenveen 15,51 678 1,5
15 173 Robert Olgers 02-09-1999 AV NOP 15,65 665 1,0
16 184 Jesse Pupping 14-02-2000 AV Lycurgus 15,71 660 0,0
17 130 Joram Ganzevoort 04-02-1999 AV Heerenveen 15,76 656 1,5
18 129 Léon Mak 09-05-2000 AV De Gemzen 15,88 645 1,0
19 182 Koen van Perse 20-01-2000 Hellas Utrecht 15,94 640 0,6
20 013 Scott Boon 26-10-1999 AV Flevo Delta 16,01 634 0,0
21 109 Guus Nijkamp 05-02-2000 Spado 16,23 616 0,0
22 169 August van de Weijer 03-12-1999 AV Sprint 16,33 607 0,0
23 037 Marijn Kriegsman 27-12-2000 AV Triathlon 16,73 576 1,5
24 122 Kjell Raaijmakers 20-07-1999 AV Athlos 17,48 520 0,6
25 156 Ingmar Bouwman 13-03-2000 ACO / Van Elderen 19,05 417 0,6
26 066 Floris Meeuwse 03-12-2000 AV Attila 19,25 405 0,6
27 192 Ruben Heijnen 27-12-2000 Delta Sport 19,67 381 0,6
28 003 Owen Smidt 31-07-2000 AAC '61 21,11 305 0,6

Ronde 2

 
Plaats Startnr. Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 189 Ramsey Angela 11-06-1999 PAC 13,51 886 0,7
2 073 Bryan Pronk 22-06-1999 AV Sparta 13,77 856 0,7
3 151 Sergio van der Meide 09-09-1999 PAC 13,93 837 0,7
4 142 Yslain Verwaal 22-07-1999 PAC 14,05 824 0,7
5 148 Rafael Raap 18-03-1999 PAC 14,29 798 0,7
6 019 Jarno de Groot 27-01-1999 AV Flevo Delta 14,57 769 0,7
7 039 Joppe Stokvis 01-01-1999 AV Triathlon 14,58 768 0,7
8 104 Niels Kok 30-04-1999 AV Flevo Delta 14,84 742 0,7
9 129 Léon Mak 09-05-2000 AV De Gemzen 15,17 710 0,5
10 058 Hugo van den Berg 24-10-1999 AV NOP 15,29 698 0,7
11 173 Robert Olgers 02-09-1999 AV NOP 15,31 696 0,5
12 010 Gerwin de Haan 17-06-1999 AV Heerenveen 15,43 685 0,5
13 083 Jaap van Zevenbergen 13-04-1999 AV Fortuna 15,43 685 0,5
14 115 Philip van de Beek 10-11-2000 Phanos 15,47 682 0,7
15 159 Lucas van Klaveren 11-11-1999 ARV Ilion 15,56 674 0,7
16 130 Joram Ganzevoort 04-02-1999 AV Heerenveen 15,68 663 0,5
17 120 Jos Hoogewerf 01-10-2000 KAV Holland 15,78 654 0,5
18 184 Jesse Pupping 14-02-2000 AV Lycurgus 16,10 627 0,5
19 169 August van de Weijer 03-12-1999 AV Sprint 16,17 621 0,5
20 182 Koen van Perse 20-01-2000 Hellas Utrecht 16,61 585 0,5
21 037 Marijn Kriegsman 27-12-2000 AV Triathlon 16,88 564 0,5
22 122 Kjell Raaijmakers 20-07-1999 AV Athlos 17,24 537 0,5
23 109 Guus Nijkamp 05-02-2000 Spado 17,47 520 0,5
24 156 Ingmar Bouwman 13-03-2000 ACO / Van Elderen 18,73 436 0,5
25 192 Ruben Heijnen 27-12-2000 Delta Sport 19,25 405 0,5
26 066 Floris Meeuwse 03-12-2000 AV Attila 19,95 365 0,5
27 003 Owen Smidt 31-07-2000 AAC '61 21,88 269 0,5
28 064 Luuk Peters 02-01-1999 AV PEC 1910 DNF 0 0,7
29 013 Scott Boon 26-10-1999 AV Flevo Delta DNS 0 0,5
 
 

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
Plaats Sergio van der Meide 1722
1 Bryan Pronk 1713
2 Ramsey Angela 1688
3 Yslain Verwaal 1614
4 Rafael Raap 1594
5 Jarno de Groot 1537
6 Joppe Stokvis 1528
7 Niels Kok 1471
8 Hugo van den Berg 1413
9 Philip van de Beek 1377
10 Jaap van Zevenbergen 1371
11 Lucas van Klaveren 1365
12 Gerwin de Haan 1363
13 Robert Olgers 1361
14 Léon Mak 1355
15 Joram Ganzevoort 1319
16 Jesse Pupping 1287
17 August van de Weijer 1228
18 Koen van Perse 1225
19 Marijn Kriegsman 1140
20 Guus Nijkamp 1136
21 Kjell Raaijmakers 1057
22 Luuk Peters 860
23 Ingmar Bouwman 853
24 Ruben Heijnen 786
25 Floris Meeuwse 770
26 Jos Hoogewerf 654
27 Scott Boon 634
28 Owen Smidt 574


Jongens B, 110mH

 

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 116 Neflin de Weerdt 09-02-1997 AV Athlos 15,95 753 1,1
2 202 Finn de Leng 24-02-1997 ADSV Dynamica 16,17 733 0,9
3 107 Martijn Meijer 22-04-1997 AV Lopersgroep Deurne 15,26 821 1,1
4 092 Bas Voermans 22-01-1997 PAC 16,05 744 0,9
5 158 Tiago Smithuis 12-11-1998 ARV Ilion 16,71 685 0,9
6 033 Django de Vreng 20-02-1998 AV Hollandia 16,26 725 0,9
7 119 Martijn Hoogewerf 05-12-1998 KAV Holland 16,52 702 0,9
8 174 Wessel Boons 27-03-1997 AV Daventria 1906 14,66 886 1,1

Ronde 2

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 174 Wessel Boons 27-03-1997 AV Daventria 1906 14,73 878 0,7
2 107 Martijn Meijer 22-04-1997 AV Lopersgroep Deurne 15,31 816 0,7
3 158 Tiago Smithuis 12-11-1998 ARV Ilion 16,01 748 0,6
4 202 Finn de Leng 24-02-1997 ADSV Dynamica 16,11 739 0,6
5 092 Bas Voermans 22-01-1997 PAC 16,16 734 0,7
6 119 Martijn Hoogewerf 05-12-1998 KAV Holland 16,62 693 0,6
 
 

Meerkamp

 
Plaats Naam Totaal Punten
1 Wessel Boons 1764
2 Martijn Meijer 1637
3 Bas Voermans 1478
4 Finn de Leng 1472
5 Tiago Smithuis 1433
6 Martijn Hoogewerf 1395
7 Neflin de Weerdt 753
8 Django de Vreng 725


Jongens A, 110mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 048 Sybren Blok 25-06-1996 PAC 14,37 919 0,0
2 167 Ruben van Dijk 03-03-1995 AV '34 14,91 858 0,0
3 164 Joeri van Kuppeveld 06-05-1995 Nijmegen Atletiek 15,02 846 0,0
4 100 Bas Jansen 01-04-1996 AV Lycurgus 15,76 772 1,3
5 190 Steven Eleonora 22-04-1996 ARV Ilion 16,18 732 1,3
6 106 Justin Kraaijenbrink 28-05-1996 AV '47 16,40 712 1,3
 
 

Ronde 2

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 167 Ruben van Dijk 03-03-1995 AV '34 14,88 861 0,8
2 048 Sybren Blok 25-06-1996 PAC 15,00 849 0,8
3 164 Joeri van Kuppeveld 06-05-1995 Nijmegen Atletiek 15,11 837 0,8
4 106 Justin Kraaijenbrink 28-05-1996 AV '47 15,56 791 0,8
5 100 Bas Jansen 01-04-1996 AV Lycurgus 15,75 773 0,8
6 190 Steven Eleonora 22-04-1996 ARV Ilion 16,25 726 0,8

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Sybren Blok 1768
2 Ruben van Dijk 1719
3 Joeri van Kuppeveld 1683
4 Bas Jansen 1545
5 Justin Kraaijenbrink 1503
6 Steven Eleonora 1458
 

Mannen, 110mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 117 Stefan Nieuwland 09-05-1988 Climax 14,31 926 1,4
2 165 Bas Markies 24-07-1984 AV '34 14,61 891 1,4
3 047 Thomas Kortbeek 04-02-1981 Prins Hendrik 14,82 868 1,4
4 110 Jan Groot 12-12-1988 AV Hollandia 15,70 777 1,4
5 194 Las van der Pluijm 20-02-1987 MPM 16,44 709 1,4
6 139 Sven van Doodewaerd 10-11-1990 AV Lycurgus 17,65 609 1,4
 
Ronde 2
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 194 Las van der Pluijm 20-02-1987 MPM -2,00 0 1,0
2 117 Stefan Nieuwland 09-05-1988 Climax 14,09 952 1,0
3 165 Bas Markies 24-07-1984 AV '34 14,40 915 1,0
4 047 Thomas Kortbeek 04-02-1981 Prins Hendrik 14,84 866 1,0
5 110 Jan Groot 12-12-1988 AV Hollandia 16,15 735 1,0
6 139 Sven van Doodewaerd 10-11-1990 AV Lycurgus 17,26 640 1,0
 

Meerkamp

 
Plaats Naam Totaal Punten
1 Stefan Nieuwland 1878
2 Bas Markies 1806
3 Thomas Kortbeek 1734
4 Jan Groot 1512
5 Sven van Doodewaerd 1249
6 Las van der Pluijm 709
 

Meisjes D, 300mH

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 163 Zoë Sedney 15-12-2001 ARV Ilion 49,16 567
2 004 Nina Franke 14-03-2002 AV Oss '78 50,74 522
3 166 Yara Linnekamp 22-02-2001 Hellas Utrecht 51,98 489
4 014 Nikki Boon 08-01-2001 AV Flevo Delta 52,45 477
5 028 Nanah Fung-Loy 20-02-2001 AV Sparta 52,45 477
6 008 Terri Talan 31-01-2001 AV Heerenveen 53,20 458
7 009 Tessa Smits 17-01-2001 AV Weert 53,34 454
8 035 Desi van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 53,81 443
9 112 Jetske Mooldijk 29-04-2002 PAC 54,54 425
10 141 Sienna Klous 15-10-2001 AV Lycurgus 54,57 424
11 072 Grace-Ann Pronk 03-07-2001 AV Sparta 54,68 422
12 067 Fleur van der Linden 21-07-2001 DAK 55,34 406
13 175 Samar Ahmed 17-03-2001 Hellas Utrecht 56,67 376
14 005 Sarah van Beilen 22-03-2002 EAC De Sperwers 57,34 362
15 098 Anna Oosterwegel 20-08-2001 AV Daventria 1906 57,84 351
16 196 Aniek Hegeman 21-12-2001 AV NOP 58,07 346
17 128 Mila Kuller 10-09-2001 AV NEA-Volharding 58,38 340
18 179 Amber van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 59,36 320
19 180 Linda van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 61,69 275
20 171 Fabienne Muller 25-10-2002 AV Lycurgus DNS 0
21 077 Sophie van den Berg 20-02-2002 AV NOP DQ 0
 

Meisjes C, 300mH

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 065 Marijke Esselink 22-06-1999 AV Archeus 45,88 670
2 093 Rianne Beuling 20-12-1999 AV NOP 47,19 627
3 074 Famke Heinst 30-03-1999 Ciko '66 47,22 626
4 160 Manon Schoop 08-07-1999 AV NOP 47,24 626
5 016 Lisanne Schoonebeek 01-02-2000 AV Lycurgus 47,70 611
6 007 Lisanne Brouwer 01-12-1999 AV Spirit Lelystad 48,09 599
7 108 Annika Reuvers 07-02-2000 Spado 49,20 566
8 017 Feline Molenaar 17-06-1999 Avantri 49,24 565
9 127 Anneloes Wonink 04-06-1999 Groningen Atletiek 49,32 563
10 053 Jacqueline Muts 15-05-1999 Phanos 50,31 534
11 187 Blanca van Haaren 05-01-2000 AV Fit 51,22 509
12 068 Susan Bekkers 18-05-1999 AV Attila 51,60 499
13 015 Lysette Wanders 10-07-1999 ARV Ilion 52,55 474
14 054 Channa de Bruijn 24-01-2000 De-Atleet 52,55 474
15 069 Bente Smagge 29-03-1999 AV Attila 53,99 438
16 021 Sanne van Drunen 03-02-2000 AV Spirit Lelystad 54,07 436
17 170 Sanne van Beek 27-03-2000 PAC 54,53 425
18 042 Megan Hoogland 07-04-1999 AV Hollandia 55,71 398
19 181 Evelyn Vletter 08-05-2000 AV NEA-Volharding 56,17 387
20 056 Liset van der Hulst 05-11-1999 Cialfo 56,19 387
21 023 Eva Nagelkerke 01-12-1999 Atletiek Maastricht 56,48 381
22 059 Nienke Wijenberg 16-11-1999 AV Archeus 58,96 328
23 146 Maaike Uijttenboogaard 29-11-2000 AV NEA-Volharding 59,87 310
24 125 Manuela Wijers 01-04-2000 AV Daventria 1906 60,58 296
25 050 Lonneke Westermann 20-05-2000 AV Attila 61,65 275
26 046 Esmay Meinders 13-08-1999 AV NOP DNF 0
27 006 Renske Zwolle 28-07-2000 AV Heerenveen DNS 0
 

Meisjes B, 400/300

400 mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 024 Mathilde Terleth 09-07-1997 AV Hanzesport 66,51 769
2 043 Tamar Nijhof 25-01-1997 AAC '61 69,65 693
3 111 Nina Becx 23-03-1998 AV Attila 69,95 686
4 199 Iris Bastmeijer 18-06-1998 AV Attila 71,01 662
5 147 Minke Bosma 03-07-1997 AV Lycurgus 71,17 658
6 070 Gerber Loman 17-09-1997 Cialfo 71,68 647
7 060 Lieke Mulder 08-06-1998 Hellas Utrecht 71,76 645
8 186 Linde Lammers 08-12-1997 AV Fit 73,14 615
9 132 Marit Fiechter 02-01-1998 AV PEC 1910 73,75 603
10 061 Rian Mulder 08-06-1998 Hellas Utrecht 73,94 599
11 176 Floor Buigel 07-09-1997 Groningen Atletiek 74,00 597
12 113 Sanne Mooldijk 20-10-1998 PAC 76,57 546
13 071 Iva Klein Baltink 02-04-1998 AV Daventria 1906 DNF 0
 

300mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 024 Mathilde Terleth 09-07-1997 AV Hanzesport 47,44 619
2 199 Iris Bastmeijer 18-06-1998 AV Attila 49,07 570
3 043 Tamar Nijhof 25-01-1997 AAC '61 49,16 567
4 111 Nina Becx 23-03-1998 AV Attila 50,21 537
5 186 Linde Lammers 08-12-1997 AV Fit 51,22 509
6 070 Gerber Loman 17-09-1997 Cialfo 51,32 507
7 061 Rian Mulder 08-06-1998 Hellas Utrecht 51,99 489
8 132 Marit Fiechter 02-01-1998 AV PEC 1910 52,16 484
9 060 Lieke Mulder 08-06-1998 Hellas Utrecht 52,62 472
10 176 Floor Buigel 07-09-1997 Groningen Atletiek 52,78 468
11 113 Sanne Mooldijk 20-10-1998 PAC 54,34 430
12 071 Iva Klein Baltink 02-04-1998 AV Daventria 1906 DNF 0
13 147 Minke Bosma 03-07-1997 AV Lycurgus DNS 0
 

Meerkamp

 
Plaats Naam Totaal Punten
1 Mathilde Terleth 1388
2 Tamar Nijhof 1260
3 Iris Bastmeijer 1232
4 Nina Becx 1223
5 Gerber Loman 1154
6 Linde Lammers 1124
7 Lieke Mulder 1117
8 Rian Mulder 1088
9 Marit Fiechter 1087
10 Floor Buigel 1065
11 Sanne Mooldijk 976
12 Minke Bosma 658
 
 

Meisjes A + Vrouwen, 400mH/300mH

400mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 136 Tamara Bos 31-07-1995 Prins Hendrik 66,36 773
2 097 Hanneke Oosterwegel 12-10-1996 AV Daventria 1906 66,48 770
3 154 Judi Becx 16-10-1994 AV Attila 69,61 694
4 199 Iris Bastmeijer 18-06-1998 AV Attila 71,01 662
5 133 Bo Welgraaf 12-03-1993 AV '34 71,83 644
6 138 Simone Falkena 17-07-1979 AV Heerenveen 72,22 635
7 012 Pascale van Uitert 12-11-1969 AV Flevo Delta 74,46 588
8 197 Noortje Rijken 31-08-1984 AV Wijchen DNS 0
9 143 Nina Mulder 14-03-1986 AV Atverni DQ 0

300mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 197 Noortje Rijken 31-08-1984 AV Wijchen 46,61 646
2 097 Hanneke Oosterwegel 12-10-1996 AV Daventria 1906 46,90 637
3 199 Iris Bastmeijer 18-06-1998 AV Attila 49,07 570
4 154 Judi Becx 16-10-1994 AV Attila 49,53 556
5 138 Simone Falkena 17-07-1979 AV Heerenveen 50,53 528
6 143 Nina Mulder 14-03-1986 AV Atverni DNS 0
7 133 Bo Welgraaf 12-03-1993 AV '34 DNS 0
8 012 Pascale van Uitert 12-11-1969 AV Flevo Delta DNS 0

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Hanneke Oosterwegel 1407
2 Judi Becx 1250
3 Simone Falkena 1163
4 Tamara Bos 773
5 Noortje Rijken 646
6 Bo Welgraaf 644
7 Pascale van Uitert 588


Jongens D, 300mH

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 089 Sven Roosen 27-07-2001 GVAC 46,96 635
2 032 Kaj Schneiders 19-01-2001 ARV Ilion 50,28 535
3 124 Kjell de Groot 27-04-2002 AV Flevo Delta 52,33 480
4 201 de Leng, Paavo 02-12-2001 ADSV Dynamica 52,46 477
5 025 Levi van Diest 13-08-2001 AV Lycurgus 53,57 449
6 153 Wessel den Engelse 20-11-2001 PAC 56,26 385
7 177 Jermo Harper 05-04-2001 ARV Ilion 56,41 382
8 031 Kjell Haars 19-08-2001 ARV Ilion 57,22 364
9 137 Joost van Deudekom 09-11-2001 AV Lycurgus DNS 0
 

 
Jongens C, 300mH

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 189 Ramsey Angela 11-06-1999 PAC 40,22 887
2 148 Rafael Raap 18-03-1999 PAC 40,81 862
3 073 Bryan Pronk 22-06-1999 AV Sparta 41,04 852
4 104 Niels Kok 30-04-1999 AV Flevo Delta 43,15 768
5 029 Jay Jay Fung-Loy 15-06-1999 AV Sparta 43,84 742
6 019 Jarno de Groot 27-01-1999 AV Flevo Delta 44,71 711
7 173 Robert Olgers 02-09-1999 AV NOP 45,08 698
8 159 Lucas van Klaveren 11-11-1999 ARV Ilion 45,14 695
9 039 Joppe Stokvis 01-01-1999 AV Triathlon 45,73 675
10 010 Gerwin de Haan 17-06-1999 AV Heerenveen 45,92 669
11 130 Joram Ganzevoort 04-02-1999 AV Heerenveen 46,30 656
12 120 Jos Hoogewerf 01-10-2000 KAV Holland 46,56 648
13 191 Casper van den Top 23-08-2000 AV Lycurgus 46,86 638
14 129 Léon Mak 09-05-2000 AV De Gemzen 46,93 636
15 058 Hugo van den Berg 24-10-1999 AV NOP 47,47 618
16 013 Scott Boon 26-10-1999 AV Flevo Delta 47,81 608
17 109 Guus Nijkamp 05-02-2000 Spado 49,96 544
18 156 Ingmar Bouwman 13-03-2000 ACO / Van Elderen 51,88 492
19 192 Ruben Heijnen 27-12-2000 Delta Sport 54,36 429
20 066 Floris Meeuwse 03-12-2000 AV Attila 54,69 422
21 182 Koen van Perse 20-01-2000 Hellas Utrecht DNS 0
22 045 Jeroen Reijman 15-03-1999 Voorschoten '97 DNS 0


Jongens B, 400mH/300mH

400mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 001 Nick Smidt 05-12-1997 AAC '61 55,33 837
2 086 Rens van der Schaaf 04-03-1997 VAV 57,62 767
3 044 Cas Swienink 24-03-1998 AV PEC 1910 58,17 751
4 091 Robin Vliem 28-01-1998 AV Athlos 59,68 709
5 030 Thomas van der Vooren 16-04-1998 AV Triathlon 61,15 670
6 101 Joep van Es 18-04-1998 AV De Keien 62,30 641
7 116 Neflin de Weerdt 09-02-1997 AV Athlos 63,35 615

300mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 001 Nick Smidt 05-12-1997 AAC '61 39,53 918
2 086 Rens van der Schaaf 04-03-1997 VAV 40,25 886
3 044 Cas Swienink 24-03-1998 AV PEC 1910 42,30 801
4 091 Robin Vliem 28-01-1998 AV Athlos 43,19 766
5 030 Thomas van der Vooren 16-04-1998 AV Triathlon 43,46 756
6 101 Joep van Es 18-04-1998 AV De Keien 43,53 753
7 116 Neflin de Weerdt 09-02-1997 AV Athlos DNS 0

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Nick Smidt 1755
2 Rens van der Schaaf 1653
3 Cas Swienink 1552
4 Robin Vliem 1475
5 Thomas van der Vooren 1426
6 Joep van Es 1394
7 Neflin de Weerdt 615

 


Jongens A , 400mH/300mH

400mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 095 Roel Huijsmans 04-12-1996 AV Flevo Delta 56,16 811
2 099 Laurens Oosterwegel 07-10-1995 AV Daventria 1906 58,55 741
3 183 Gijs Langkamp 20-01-1996 AV Daventria 1906 59,85 705
4 121 Alwin van den Heuvel 05-03-1996 ATV Venray 59,95 702
 

300mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 095 Roel Huijsmans 04-12-1996 AV Flevo Delta 39,82 905
2 099 Laurens Oosterwegel 07-10-1995 AV Daventria 1906 42,40 797
3 121 Alwin van den Heuvel 05-03-1996 ATV Venray 42,49 793
4 183 Gijs Langkamp 20-01-1996 AV Daventria 1906 43,26 764

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Roel Huijsmans 1716
2 Laurens Oosterwegel 1538
3 Alwin van den Heuvel 1495
4 Gijs Langkamp 1469

 

Mannen, 400mH/300mH

400mH
 
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 145 Jesper Arts 04-02-1992 AV Lopersgroep Deurne 51,48 968
2 087 Stef van der Schaaf 26-12-1992 VAV 55,85 820
3 172 Remco Bos 04-03-1993 AV Daventria 1906 56,81 791
4 150 Cliff Ellsworth 17-04-1993 AV Lycurgus 56,85 790
5 082 Maarten Nabbe 07-07-1989 Prins Hendrik 57,10 783
6 162 Toine van Beckhoven 01-01-1970 AV Attila 58,14 752
7 088 Marcel Roosen 09-11-1970 Eindhoven Atletiek 58,94 730
8 011 Roland Boon 19-09-1970 AV Flevo Delta 77,45 337

300mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 145 Jesper Arts 04-02-1992 AV Lopersgroep Deurne 36,42 1071
2 150 Cliff Ellsworth 17-04-1993 AV Lycurgus 37,89 996
3 087 Stef van der Schaaf 26-12-1992 VAV 39,49 920
4 172 Remco Bos 04-03-1993 AV Daventria 1906 40,27 885
5 088 Marcel Roosen 09-11-1970 Eindhoven Atletiek 43,05 772
6 011 Roland Boon 19-09-1970 AV Flevo Delta 51,56 500

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Jesper Arts 2039
2 Cliff Ellsworth 1786
3 Stef van der Schaaf 1740
4 Remco Bos 1676
5 Marcel Roosen 1502
6 Roland Boon 837
7 Maarten Nabbe 783
8 Toine van Beckhoven 752

Sponsoring

TS-logo-2