'Passie en gedrevenheid maken het verschil'

Uitslagen Hortas Hurdles 2012

Dit zijn de officieuze uitslagen van de Hurdles Special 2012

 

MD 60m horden 2-kamp

 

R 1

R2

 

plaats

Naam

Vereniging

tijd

tijd

Pnt.Totaal

1

Eva Nagelkerke

Atletiek Maastricht

9.62

9.62

1328

2

Lisanne Brouwer

Spirit

9.85

9.80

1268

3

Rianne Beuling

AV NOP

9.90

9.87

1251

4

Simone Lamberts

Scopias

10.43

10.21

1130

5

Emese Vossenaar

Prins Hendrik

10.44

10.42

1084

6

Marijke Esselink

Archeus

10.51

10.49

1080

7

Anneloes Wonink

Groningen Atletiek

10.61

10.61

1079

8

Esmay Meinders

AV NOP

11.03

11.02

951

9

Channa de Bruijn

Nijmegen Atletiek

11.34

11.02

922

10

Imke Hilderink

AV NOP

11.52

11.07

857

11

Hanne Leutholff

PEC 1910

11.60

11.35

850

12

Sanne Nieman

PEC 1910

12.60

11.50

682

13

Nienke Wijenberg

Archeus

13.38

12.12

540

14

Inge Wagenaar

AV Cialfo

13.73

13.44

492

15

Liset van der Hulst

AV Cialfo

13.77

13.20

476

16

Eva van der Hulst

AV Cialfo

14.17

13.89

412

 

 

 

 

 

 

MD 300m horden

 

 

plaats

Naam

Vereniging

Resultaat

1

Eva Nagelkerke

Atletiek Maastricht

48.88

2

Rianne Beuling

AV NOP

50.12

3

Marijke Esselink

Archeus

51.65

4

Emese Vossenaar

Prins Hendrik

51.86

5

Anneloes Wonink

Groningen Atletiek

52.48

6

Simone Lamberts

Scopias

52.76

7

Esmay Meinders

NOP

55.58

8

Channa de Bruijn

Nijmegen Atletiek

58.63

9

Nienke Wijenberg

Archeus

58.97

10

Liset van der Hulst

AV Cialfo

61.60

11

Inge Wagenaar

AV Cialfo

66.23

12

Eva van der Hulst

AV Cialo

66.94

 

 

 

 


MC 80m horden 2-kamp

 

 

 

 

 

 

plaats

Naam

Vereniging

R1

Wind R1

R2

Wind R2

Pnt.totaal

1

Maayke Tjin-A-Lim

Sparta

12.13

+0.4

12.13

+0.1

1374

2

Emma Oosterwegel

Daventria

12.45

+0.4

12.52

+0.1

1290

3

Noa Dhore

AAC '61

12.79

+0.4

12.73

+0.1

1227

4

Maureen Pelgrim

Prins Hendrik

13.08

+0.4

12.91

+0.1

1176

5

Kristin Baas

Delta Sport

13.32

+0.4

13.04

+1.7

1137

6

Arlyn Haveman

Leiden Atletiek

13.40

+0.4

13.39

+1.7

1093

7

Efe Agbie

Groningen Atletiek

13.48

+0.4

13.35

+1.7

1089

8

Annamarth Hoogland

Daventria

13.55

+0.4

13.34

+1.7

1083

9

Roos Peeters

Prins Hendrik

13.65

0.0

13.42

+1.7

1065

10

Elise Pelgrim

Prins Hendrik

13.09

0.0

14.76

+0.1

999

11

Zoë Francken

AV Pec 1910

14.36

0.0

14.10

+0.7

934

12

Marit Fiechter

AV PEC 1910

14.60

0.0

14.52

+0.7

877

13

Jolieke Duzijn

Daventria

14.91

0.0

14.74

+0.7

832

14

Rian Mulder

Hellas

15.86

+0.4

15.27

+0.7

716

15

Lieke Mulder

Hellas

16.89

0.0

16.21

+0.7

579

16

Jessie Tybout

Isala '96

13.23

0.0

dnf

+0.1

563

 

 

 

 

MC 300m horden

 

 

plaats

Naam

Vereniging

Resultaat

1

Maaijke Tjin-A-Lim

AV Sparta

46.88

2

Elke Molenaar

Spirit Lelystad

48.29

3

Emma Oosterwegel

AV Daventria

48.86

4

Rian Mulder

Hellas

50.48

5

Arlyn Haveman

Leiden Atletiek

50.90

6

Kristin Baas

Delta Sport

51.37

7

Annamarth Hoogland

AV Daventria

53.85

8

Roos Peeters

Prins Hendrik

54.05

9

Efe Agbie

Groningen Atletiek

54.44

10

Marit Fiechter

PEC 1910

55.05

11

Thessa van Klaveren

AAV '36

55.14

12

Lieke Mulder

Hellas

55.47

13

Elsbeth Noppers

AV Cialfo

55.49

14

Zoë Francken

AV Pec 1910

55.79

15

Jolieke Duzijn

AV Daventria

56.18


 

JD 80m horden 2-kamp

 

 

 

 

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

R1

Wind

R2

Wind

Pnt .totaal

1

Luuk Peters

PEC 1910

12.59

+0.3

12.55

-0.3

1270

2

Daan van Liere

AV '56

12.99

+0.2

13.10

-0.3

1165

3

Richard Meuleman

Isala '96

14.05

+1.7

13.09

-0.3

1061

4

Scott Boon

Flevo Delta

13.97

+0.3

14.07

-0.3

972

5

Lucas van Klaveren

AAV '36

14.17

+0.3

13.97

-0.3

963

 6

  Robert Olgers

    AV NOP

14.22

+0.3

14.37

+0.5

923

7

Hugo van den Berg

AV NOP

14.53

+1.7

14.62

+0.5

874

8

Tim Jong

Altis

15.03

+0.2

14.46

+0.5

846

9

Jarno de Groot

Flevo Delta

14.18

+0.3

dns

--

471

10

Owen Smidt

AAC '61

18.85

+0.2

19.48

+0.5

279

JD 300m horden

 

 

 

 

startnr

Naam

Vereniging

Resultaat

1

    Daan van Liere

    AV '56

47.92

2

Richard Meuleman

Isala '96

48.57

3

Scott Boon

Flevo Delta

49.33

4

Luuk Peters

PEC 1910

53.04

5

    Robert Olgers

    AV NOP

54.39

6

Hugo van den Berg

AV NOP

56.16

7

     Tim Jong

     Altis

57.30



JC 100m horden 2-kamp

 

 

 

 

 

 

plaats

Naam

Vereniging

R1

wind

R2

wind

Pnt.Totaal

1

Lex Bolderij

CAV Energie

14.38 

0.0

14.32

-0.2

1583

2

Rens van der Schaaf

VAV

 14.40

0.0

14.36

-0.2

1577

3

Neflin de Weerdt

Athlos

 14.73

0.0

14.55

-0.2

1523

4

Nick Smidt

AAC '61

 15.04

0.0

15.14

-0.2

1434

5

Robin Vliem

Athlos

15.36

0.0

 15.22

0.0

1397

6

Wessel Boons

Daventria

15.09

0.0

 15.54

-0.2

1392

7

Markus Meekma

Impala

15.49

0.0

 15.31

0.0

1376

8

Martin Meijer

Lopers Groep Deurne

16.18

0.0

 15.79

0.0

1273

9

Pelle Gelderblom

AV '56

16.20

0.0

 16.74

-0.1

1193

10

Gennaro Biswane

U-Track

17.52

0.0

 17.38

-0.1

1042

11

David Wolfrat

GAC Hilversum

18.02

0.0

 17.69

-0.1

987

12

Jurrian van Lohuizen

AV34

18.65

0.0

 18.18

-0.1

913

13

Finn de Leng

ADSV Dynamica

15.36

0.0

Dnf

0.0

692

14

Tim de Vries

Groningen Atletiek

19.15

0.0

 Dns

--

662

15

Thomas van der Vooren

Triathlon

15.69

0.0

 dnf

-0.1

411

JC 300m horden

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

Resultaat

1

Tim Bluekens

Climax

39.20

2

Nick Smidt

AAC '61

42.91

3

Rens van der Schaaf

VAV

43.61

4

Neflin de Weerdt

Athlos

44.33

5

Markus Meekma

Impala

44.57

6

Cas Swienink

PEC 1910

44.63

7

Lex Bolderheij

Energie

44.69

8

Pelle Gelderblom

AV '56

44.89

9

Finn de Leng

Dynamica

45.52

10

Thomas van der Vooren

Triathlon

46.04

11

Wessel Boons

Daventria

46.40

12

Gennaro Biswane

U-Track

49.75

MB 100m horden 2-kamp

 

 

 

 

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

R1

wind

R2

Wind?

Pnt.Tot

1

Marije van Hunenstijn

AV'34

14.36

-0.3

14.37

 

1643

2

Katja Slangewal

Altis

15.83

-0.5

16.29

 

1282

3

Suzanne de Roo

Isala '96

17.43

-0.5

18.05

 

990

4

Lisa Postema

Prins Hendrik

18.12

-0.5

18.48

 

905

5

Henderyke Wonink

Groningen Atletiek

15.25

-0.3

Dnf

 

722

6

Anneloes de Roo

Isala '96

15.30

-0.3

Dns

 

717

7

Yara Gast

Triathlon

15.46

-0.5

Dsq

 

700

MB 400/300m horden 2-kamp

 

 

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

400mh

300mh

Pnt.Tot

1

Marije Doddema

Zaanland

64.97

46.62

2301

2

Hanneke Oosterwegel

Daventria

70.08

49.20

2049

3

Iris Conijn

Pallas '67

71.00

50.12

1985

 

Yara Gast

Triathlon

Dns

46.73

1487

 

Anneloes de Roo

Isala '96

dns

48.01

1422

 

Katja Slangewal

Altis

Dns

49.28

1362

 

Lisa Postema

Pr Hendrik

Dns

52.04

1240

 

 

 

 

 

 


JB

110m horden

 

 

 

 

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

R1

wind

R2

wind

Pnt.Tot

1

Job Beintema

Trias

14.44

+0.9

14.52

-1.0

1812

2

Sybren Blok

PAC

14.71

+0.9

14.90

-1.0

1739

3

Trystan de Weerdt

Athlos

15.10

+0.9

15.33

-1.0

1652

4

Widmer vd Graaf

Groningen Atletiek

15.56

+0.9

 15.71

-1.1

1567

5

Thomas Potma

Energie

15.55

+0.9

 16.13

-1.0

1529

6

Duco Furda

AV Pec 1910

16.22

+0.9

 16.53

-1.0

1429

7

Leon Casse

HAC '63

16.34

+0.1

 16.80

-1.1

1396

8

Fabian Verkaaik

Delta Sport

19.71

+0.1

 17.70

-1.1

948

9

Swen van Baak

Daventria

21.95

+0.1

 19.78

-1.1

930

10

Chiel bij de Vaate

Delta Sport

dns

--

19.90

-1.1

455

JB 400/300m horden 2-kamp

 

 

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

400mh

300mh

Pnt.Totaal

1

Arend-Jan Spierenburg

AV Cialfo

54.72

39.30

2407

2

Roel Huijsmans

Flevo Delta

58.82

41.22

2169

3

Laurens Oosterwegel

Daventria

61.41

44.08

1946

4

Alwin van den Heuvel

Lopersgroep Deurne

62.78

46.22

1811

5

Koen van der Meijden

THOR

63.54

46.44

1783

6

Kees Jansen

Prins Hendrik

66.05

45.60

1763

7

Chiel bij de Vaate

Delta Sport

69.52

48.08

1581

 

Trystan de Weerdt

Athlos

dns

40.00

 

 

Thomas van Klaveren

AAV '36

dnf

41.03

 

 

Ryan Jong

Altis

63.16

dsq

 

 

Fabian Verkaaik

Delta Sport

67.44

dns

 

MA

100m horden - 2-kamp

 

 

 

 

 

 

plaats

Naam

Vereniging

R1

wind

R2

Win d

Pnt.Tot

1

Marloes Duijn

SAV

14.51

-0.6

14.30

-0.2

1633

2

Eefje Boons

Daventria

15.08

-0.6

14.49

-0.2

1547

3

Maureen Rots

AV '34

15.46

-0.6

14.55

-0.4

1500

4

Vere König

Ciko '66

16.41

+0.3

16.67

-0.4

1191

5

Ineke Visser

AV Heerenveen

18.68

+0.3

19.85

-0.4

782

 

 

 

 

 

 

 

 

MA 400/300m horden 2-kamp

 

 

 

 

plaats

Naam

Vereniging

400mh

300mh

Pnt.Tot

1

Roos-Sanne Claassen

AV NOP

64.09

45.02

2411

2

Willemijn van Laar

AV Cialfo

66.18

45.94

2306

3

Bo Welgraaf

AV '34

80.05

53.56

1669

4

Rebecca Rijken

AV Zaanland

64.65

dns

 

JA

110m horden 2 kamp

 

R1

wind

R2

wind

Pnt.Tot.

plaats   Naam                            Vereniging

1

Ferry van Dipten

Climax

15.30

-1.7

 14.73

+1.4

 1695

JA 400/300m horden 2-kamp

 

 

 

 

plaats

Naam

Vereniging

400mh

300mh

Pnt.Tot

1

Cliff Ellsworth

Lycurgus

53.65

38.23

 

2512

2

Joost de Jong

Pallas '67

54.53

39.48

 

2401

3

Jon Schouwenaar

Startbaan

57.43

40.57

 

2246

4

Robbin Blaauw

Aquilo

57.83

40.40

 

2245

5

Bas van Leersum

AV Zaanland

58.14

41.50

 

2172


 

V 100m horden 2-kamp

Plaats

Naam

Vereniging

R1

Wind

R2

Wind

Pnt.tot.

1

Nancy van Petersen

AV34

14.60

-0.6

14.49

-0.2

1601

2

Anouk Oosterhuis

Atverni

15.14

-0.6

14.96

-0.2

1487

3

Neeltje van Hulten

Phoenix

15.32

+0.3

15.29

-0.2

1432

4

Rianne Crielaard-Weltak

PAC

16.13

-0.6

15.26

-0.4

1355

5

Marieke Kok

SAV

15.65

+0.3

15.79

-0.4

1347

6

Claudia Aernaudts

Altis

15.98

+0.3

16.55

-0.4

1243

7

Sandra Telgt

AV Daventria

15.39

+0.3

dnf

-0.2

707

V 400/300m horden 2-kamp

Vereniging

400mh

300mh

1

Helen van Rossum

AKU

68.67

47.01

2

Putri van Marrewijk

Rotterdam Atletiek

74.77

51.37

 

Graciëlla Woutersen

Atverni

62.78

dns

 

Indah van Marrewijk

Rotterdam Atletiek

69.58

dns

 

Iris Kilsdonk

AV'23

69.78

dns

 

Anouk Kruiswijk

Phanos

71.00

dns

 

Linda Hulsbeek

AV Climax

71.22

dns

 

Kirsten Huijgen

Athlos

72.89

dns

 

Marieke Kok

SAV

Dns

46.97

 

 

 

 

 

 

 

 

M

110m horden 2-kamp

 

 

 

 

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

R1

wind

R2

wind

Pnt .tot.

1

Stefan Nieuwland

Climax

14.59

-1.7

 14.33

+1.4

1816

2

Jeroen van Veen

Isala '96

15.26

-1.7

 14.92

+1.4

1678

3

Joep Janssen

Prins Hendrik

16.94

-1.7

 17.15

+1.4

1314

4

Joni van Loon

AV Cialfo

dnf

1

 16.61

+1.4

694

M 400/300m horden 2-kamp

 

 

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

400mh

300mh

Pnt.Tot

1

Jesper Arts

Lopersgroep Deurne

52.28

36.81

2656

2

Steven Nuytinck

AV '56

53.88

37.90

2526

3

Revelinho Eind

AV '34

53.04

38.63

2505

4

Stef van der Schaaf

VAV

54.58

38.64

2454

5

Remco Mettes

Hollandia Hoorn

54.88

39.17

2410

6

Sybout Wijma

AV Heerenveen

56.31

39.67

2334

7

Adriaan Saman

AV '34

57.21

39.33

2328

8

Maarten Nabbe

Prins Hendrik

58.61

41.56

2156

9

Bart Daalhuisen

Hollandia Hoorn

60.61

44.15

1964

10

Joni van Loon

AV Cialfo

dnf

41.88

1399

 

Marius Kranendonk

AAC

51.14

dns

 

 

Daniel Franken

AV '34

53.27

dns

 

Sponsoring

TS-logo-2