'Passie en gedrevenheid maken het verschil'

Uitslagen Hortas Hurdles 2011

Onderstaand treffen jullie de uitslagen van de 1e Hurdles Special van Hortas/AV Cialfo.
Deze eerste editie van deze horden wedstrijd werd op sportcomplex “de Wachtelenberg” in Epe op 1 mei jl. georganiseerd.

De wedstrijden werden onder zonnige omstandigheden en een temperatuur van ongeveer 20o  afgewerkt, waarbij er wel een stevige NO-wind stond.
De hinder hiervan ondervonden vooral de atleten op de 300m horden discipline.

Aan het einde van de dag werden 4 dagprijzen uitgereikt. Deze werden door Truus van Amstel (initiator the Hague Hurdles) en de trainers van Hortas Michel Knobbe en Betty Hofmeijer (beiden ook regiotrainer voor de korte en lange horden discipline van de Atletiek Unie) toegekend aan :

MD/MC          – D-junior Elke Molenaar van AV Spirit Lelystad

JD/JC               - C-junior Sybren Blok van AV Pac Rotterdam

Beide atleten wonnen zowel de 2-kamp 60m horden als de individuele 300m horden. Die veelzijdigheid leidde tot het besluit deze atleten de dagprijs toe te kennen.

MB/MA/V-Sen. – seniore Jisca Doctors van Atletiek Maastricht

JB/JA/M-Sen  - neo-senior Revelinho Eind van AV34 Apeldoorn

Jisca en Revelinho ontvingen de prijs voor hun prima resultaten op respectievelijk de 60m horden en 300m horden 2-kamp.
Jisca noteerde in haar 2-kamp tijden van resp. 8.74 (-1.1) en 8.76 (-0.8). Revelinho kwam in zijn 2-kamp tot resp. 37.69 en 38.24.

De uitslagen:

UITSLAGEN HURDLES SPECIAL HORTAS/AV CIALFO 1 MEI 2011
60M HORDEN 2-KAMP
Cat. Plaats Naam Vereniging 1e ronde 2e ronde
60mh MD
MD 1 Elke Molenaar Spirit Lelystad 10.59 (-0.8) 10.45 (-0.4)
2 Emma Oosterwegel AV Daventria 10.75 (-0.8) 10.54 (-0.4)
3 Annamarth Hoogland AV Daventria 11.24 (-0.8) 11.14 (-0.4)
4 Marit Fiechter AV Pec 1910 11.64 (-0.8) 11.64 (-0.4)
5 Anneloes Wonink AV Aquilo 12.00 (-0.8) 11.54 (-0.4)
60mh JD 1e ronde 2e ronde
JD 1 Pelle Gelderblom AV 56 10.38 (-0.9) 10.33 (-0.1)
2 Jim Dhore AAC '61  10.63 (-0.9) 10.24 (-0.1)
3 Luuk Peters AV Pec 1910 10.74 (-0.9) 10.77 (-0.1)
4 Richard Meuleman Isala 96 11.11 (-0.9) 11.08 (-0.1)
5 Taco vd Werf AV34 DNF 11.88 (-0.1)
60mh MC 1e ronde 2e ronde
MC 1 Veerle Simons STB 9.47 (-0.4) 9.28 (+1.7)
2 Hanneke Oosterwegel AV Daventria 9.59 (-0.4) 9.46 (+1.1)
3 Noa van Ginneken Generaal Michaelis 9.90 (-0.4) 9.70 (+1.7)
4 Isabelle Spierings AV Cialfo 9.91 (-1.1) 9.99 (+1.7)
5 Pien de Ruiter Atletiek Maastricht 10.31 (-1.5) 9.77 (-0.1)
6 Welmoed Jonker AV Daventria 9.99 (-1.1) 10.10 (-0.3)
7 Noa Dhore AAC '61 10.41 (-0.4) 9.99 (-0.1)
8 Anne van Zuijlen AV34 10.28 (-1.1) 10.20 (-0.3)
9 Arlyn Haveman Leiden Atletiek 10.30 (-1.5) 10.24 (-0.3)
10 Kiki Wesselo AV Cialfo 10.57 (-1.5) 10.11 (-0.1)
11 Jolieke Duzijn AV Daventria 11.66 (-1.5) 11.79 (-0.1)
12 Jessie Tybout Isala '96 10.05 (-1.1) DNF
60mh JC 1e ronde 2e ronde
JC 1 Sybren Blok PAC 8.70 (-1.1) 8.51 (-0.1)
2 Neflin de Weerdt AV Athlos 9.35 (-1.1) 9.37 (-0.1)
3 Hugo Maathuis Atletiek Maastricht 9.72 (-1.1) 9.50 (-0.1)
4 Rens van der Schaaf VAV 9.78 (-1.1) 9.76 (-0.1)
5 Nick Smidt AAC '61 9.82 (-1.1) 9.88 (-0.1)
6 Wessel Boons AV Daventria 10.26 (+0.6) 10.31 (-0.7)
7 Swen van Baak AV Daventria 10.56 (+0.6) 10.44 (-0.7)
8 Tim de Vries Groningen Atletiek 10.88 (+0.6) 10.78 (-0.7)
9 Jesse de Ruyter AV Daventria 10.99 (+0.6) 11.01 (-0.7)
10 David Quakkelaar VAV 11.18 (+0.6) 11.23 (-0.7)
60mh MB 1e ronde 2e ronde
MB 1 Eefje Boons AV Daventria 9.33(-1.7) 9.16 (-0.7)
2 Anneloes de Roo Isala '96 10.22 (-1.7) 9.66 (-0.7)
3 Janneke van Raan AV Daventria 9.83 (-1.7) DNS
4 Jeanne Klein Koerkamp AC Tion 11.04 (-1.7) DNS
Marjolijn Dekkers AV Daventria DNF DNS
60mh JB 1e ronde 2e ronde
JB 1 Trystan de Weerdt AV Athlos 8.81 (-1.4) 8.57 (0.5)
60mh MA 1e ronde 2e ronde
MA 1 Winne Vos AV Daventria 9.12 (-1.1) 9.52 (-0.8)
2 Sophie de vries Robbe AV Daventria 11.96 (-0.1) 10.62 (-0.2)
Nancy van Petersen AV34 DQ DQ
Sandra Telgt AC Tion DQ DNS
60mh V 1e ronde 2e ronde
VS 1 Jisca Docters Atletiek Maastricht 8.74 (-1.1) 8.76 (-0.8)
2 Marieke Kok SAV Grootebroek 9.38 (-0.1) 9.42 (-0.8)
3 Putri van Marrewijk AV'40 10.55 (-0.1) 10.32 (-0.2)
4 Linda Rodijk AV Cialfo 11.31 (-0.1) 11.07 (-0.2)
60mh M 1e ronde 2e ronde
MS 1 Reinier Bouma AV Heerenveen 8.20 (-0.6) 8.38 (0.5)
2 Jeroen van Veen Isala '96 8.44 (-0.6) 8.57 (0.5)
3 Vincent Kerssies AV Sisu 8.90 (-0.6) 8.77 (0.5)
4 Joni van Loon AV Cialfo 9.75 (-0.6) 9.66 (0.5)

UITSLAGEN HURDLES SPECIAL HORTAS/AV CIALFO 1 MEI 2011
300M HORDEN INDIVIDUEEL (JUN C/D) EN 2-KAMP (JUN A/B EN SEN)
Cat. Plaats Naam Vereniging
300mh
JD 1 Gelderblom, Pelle  AV 56 50.94 
2 Meuleman, Richard  Isala '96 52.24 
3 Peters, Luuk  AV Pec 1910 58.66 
300mh
MD 1 Molenaar, Elke  AV Spirit 51.30 
2 Oosterwegel, Emma  AV Daventria 1906 52.54 
3 Wevers, Merel  AV 34 53.58 
4 Wonink, Anneloes  AV Aquilo 54.16 
5 Hoogland, Annamarth  AV Daventria 1906 55.20 
6 Fiechter, Marit  AV PEC 1910 56.24 
300mh
JC 1 Blok, Sybren  PAC 41.16 
2 Smidt, Nick  AAC '61 46.20 
3 Schaaf, Rens van der  VAV 46.42 
4 Weerdt, Nelfin de  AV Athlos 46.68 
5 Boons, Wessel  AV Daventria 51.03 
6 Vries, Tim de  Groningen Atletiek 52.06 
7 Quakkelaar, David  VAV 56.33 
300mh
MC 1 Oosterwegel, Hanneke  AV Daventria 1906 48.36 
2 Spierings, Isabelle  AV Cialfo 50.70 
3 Haveman, Arlyn  Leiden Atletiek 51.66 
4 Wesselo, Kiki  AV Cialfo 52.43 
5 Jonker, Welmoed  AV Daventria 1906 53.20 
6 Duzijn, Jolieke  AV  Daventria 1906 57.19 
7 Meiberg, Anne  AV De Gemzen 60.27 
Eggengoor, Madelon  AV De Gemzen DQ 
300mh 1e ronde 2e ronde
JB 1 Joost de Jong  Pallas 67 39.52  40.30
2 Arend-Jan Spierenburg  AV Cialfo 40.42  40.57
3 Trystan de Weerdt  AV Athlos 41.70  40.88
4 Laurens Oosterwegel  AV Daventria 44.46  44.76
5 Gijs Langkamp  AV Daventria 44.62  45.30
6 Robert Bons  CAV Energie 42.15  DNF
300mh 1e ronde 2e ronde
MB 1 Roos-Sanne Claassen  AV NOP 44.82  45.70
2 Henderyke Wonink  AV Aquilo 46.89  48.13
3 Eefje Boons  AV Daventria 48.24  50.79
4 Shehrazade de Zwager  AV Daventria 51.61  52.67
5 Janneke van Raan  AV Daventria 47.76  DNS
300mh 1e ronde 2e ronde
JA 1 Stef van der Schaaf  VAV 40.05  39.87 
2 Remco Bos  AV Daventria 40.65  40.59 
3 Robbin Blaauw  AV Aquilo 42.49  43.01 
300mh 1e ronde 2e ronde
MA 1 Helen van Rossum  AKU 45.58  45.59 
2 Willemijn van Laar  AV Cialfo 45.67  45.71 
3 Anouk Kruiswijk  AV40 50.13  50.60 
4 Bo Welgraaf  AV34 53.29  50.99 
5 Sandra Telgt  AC Tion 48.01  DNS
300mh 1e ronde 2e ronde
V 1 Indah van Marrewijk  AV40 48.98  49.48 
2 Putri van Marrewijk  AV40 50.84  52.06 
3 Mary van Kempen  AV Jahn II 71.31  71.04 
300mh 1e ronde 2e ronde
M 1 Revelinho Eind  AV34 37.69  38.24 
2 Steven Nuytinck  AV56 39.23  38.70 
3 Sybout Wijma  AV Heerenveen 40.21  40.13 
4 Bart Daalhuisen  AV Hollandia 43.17  42.79 
5 Joni van Loon  AV Cialfo 42.99  50.06 

Sponsoring

TS-logo-2