'Passie en gedrevenheid maken het verschil'

Uitslagen Hortas Hurdles 2017

Uitslagen Hurdles Special 2017

Uitslag 2-kampen 7e Hurdles/Sprint Special

Alle uitslagen van de 7e Hurdles/Sprint Special zijn te vinden via www.atletiek.nu
Dat geldt niet voor de uitslag van de diverse 2-kampen van de diverse wedstrijdcategorieën.
Onderstaand is hiervan de uitslag opgenomen.
Kenmerkend voor deelname aan de 2-kamp was dat aan minimaal 1 hordendiscipline deelgenomen moest worden om mee te kunnen doen en en dus ook om kans te maken op een plek op het erepodium.

CDPodium

C-junioren podium: met winnares Nina Franke
en de nrs 2 en 3 Robina Negenman (li.) en Britt Weerman (re.)



MEISJES A
Pl. Naam Vereniging 100mH Wind Punten 100mH   Wind Punten 100m Wind Punten 400m Punten 400mH (76cm) Punten Meerkamp puntentotaal
1 Britta de Haan ARV Ilion 15,44   702 15,44 -0.2       0   0 01:04,2 829 1531
2 Feline  Molenaar Avantri 14,92   758     0     0   0 01:06,8 762 1520
3 Lisanne  Brouwer AV Flevo Delta 15,89   657     0 12,77 -1.0 719   0   0 1376
4 Merel  Wevers AV `34  Apeldoorn 16,29   619     0     0 01:01,9 718   0 1337
5 Joyce  Kraaijenbrink AV `47     0     0 13,36 -1.0 613   0 01:14,9 579 1192
6 Danielle  Spek AV `34  Apeldoorn 17,09   548     0 13,76 -3.0 546   0   0 1094
7 Marit  Fiechter GSAV Vitalis 17,62   504 17,69 -0.2 499     0   0   0 1003
8 René  Bohnsack AV `34  Apeldoorn 18,55   434     0 14,29 -3.0 463   0   0 897
                                 
MEISJES B       
Pl. Naam Vereniging 100mH Wind Punten 100m Wind Punten 400m Punten 400mH (76cm) Punten Meerkamp puntentotaal       
1 Danique de Haan AV `34  Apeldoorn 14,87 +1.1 763     0 01:00,6 759   0 1522      
2 Anouk  Schoute AV Lycurgus 14,92 +1.1 758 13,41 -0.2 604   0   0 1362      
3 Shanna  Mol AV Lycurgus 15,18 +1.1 729 13,3 -0.2 623   0   0 1352      
4 Gabrielle  Opmeer PAC 16,13 +1.1 634     0   0 01:10,5 672 1306      
5 Lynn van Zijl AV Daventria 1906 16,17 +1.5 630 13,1 +3.5 658   0   0 1288      
6 Femke van den Bos Tempo AV 15,69 +1.1 676 13,41 -0.2 604   0   0 1280      
7 Sanne van Drunen Almere `81 15,53 +1.1 693 13,56 +3.0     0 01:14,6 585 1278      
8 Anna  Oosterwegel AV Daventria 1906 16,14 -0.3 633     0   0 01:16,9 539 1172      
9 Emma  Beekman AV Daventria 1906 16,48 -0.3 601 13,87 +3.0 528   0   0 1129      
10 Anouk  Haverkort AV Lycurgus 17,26 -0.3 533 13,78 +3.5 543   0   0 1076      
11 Lieke  Blommestein Tempo AV 16,56 -0.3 594 14,35 +3.0 454   0   0 1048      
12 Karin van den Berg AV De Gemzen 17,7 -0.3 498 14,15 +3.0 485   0   0 983      
13 Camilla  Pieper AV `34  Apeldoorn 18,42 +1.5 443 14,28 +3.5 465   0   0 908      
14 Yildiz  Turan Tempo AV 17,68 -0.3 499 14,82 +3.0 387   0   0 886      
                                 
MEISJES C          
Pl. Naam Vereniging 80mH  Wind Punten 80m Wind Punten 300mH (76cm) Punten Meerkamp puntentotaal           
1 Nina  Franke AV Oss `78 12,12 +0.9 688     0 45,5 683 1371          
2 Robina  Negenman KAV Holland 12,21 +0.9 677     0 47,81 608 1285          
3 Britt  Weerman AAC `61 12,49 +0.9 644 10,95 -1.4 627   0 1271          
4 Suzan  Plat AV PEC 1910     0 10,91 -1.4 634 48,19 596 1230          
5 Sophia  Mulder AV `34  Apeldoorn 12,89 +0.9 599     0 48,16 597 1196          
6 Sabrina  Cruden AV Horror Sneek 13,14 -1.7 572 11,28 -1.4 574 51,05   1146          
7 Anke  Binnema AV Heerenveen 12,86 +0.8 602 11,72 -3.2   49,95 544 1146          
8 Marijke van den Broek Hellas Utrecht 13,23 +1.0 563 11,64 -4.0 519   0 1082          
9 Fenna  Achterberg VAV 12,95 +0.8 593     0 53,45 452 1045          
10 Laura  Schnell Hellas Utrecht 13,73 +1.0 513 11,55 -4.0 532   0 1045          
11 Eline  Dalderop Tempo AV 14,1 +0.8 479 11,41 -3.2 553   0 1032          
12 Maaike  Geerling HAC `63 13,78 -1.7 508     0 52,37 479 987          
13 Linde van Dijken VAV 14,91 +1.0 409 11,48 -4.0 543   0 952          
14 Romy  Dannenburg AV Atverni DNS   0 11,93 -3.2 477 54,57 424 901          
15 Isabeau  Leegwater Groningen Atletiek 14,7 -1.7 426     0 54,11 435 861          
16 Fiona de Vries AV Impala 14,41 +1.0 451     0 55,4 405 856          
17 Emma van Emmerik Cialfo 15,41 +0.8 370 11,96 -3.2 473   0 843          
                                 

 

 

 

MANNEN        
Pl. Naam Vereniging 110mH Wind Punten 100m Wind Punten 400m Punten 400mH (91cm) Punten Meerkamp puntentotaal        
1 Stef van der Schaaf VAV 15,41   806 11,54 +0.1     0 55,07 845 1651        
2 Jan  Janssen Prins Hendrik 16,32 -0.7 719 11,54 +4.6 679   0   0 1398        
3 Bas  Jansen AV Lycurgus 16,26 -0.7 725     0   0 01:01,6 658 1383        
4 Kees  Janssen Prins Hendrik 15,81   767 11,89 +0.9 603   0   0 1370        
5 Toine van Beckhoven AV Attila     0 12,24 -0.9 532   0 57,47 772 1304        
6 Ruben  Harmsen Tempo AV 16,73 -0.7 683 12,19 -0.9 542   0   0 1225        
7 Rens van der Schaaf VAV 16,87 -0.7 672 12,21 +0.9 538   0   0 1210        
                                   
JONGENS A  
Pl. Naam Vereniging 110mH Wind Punten 110mH   Wind Punten 100m Wind Punten 400m Punten 400mH (91cm) Punten Meerkamp puntentotaal   
1 Yslain  Verwaal PAC 14,93   856 14,69 +0.7 882     0   0   0 1738  
2 Martijn  Hoogewerf KAV Holland 15,15   833 14,87 +0.7 863     0   0   0 1696  
3 Jarno de Groot AV Flevo Delta 15,6   787 15,38 +0.7 809     0   0   0 1596  
4 Lauri  Hulleman AV Daventria 1906 15,51   796     0 11,27 +0.1 740   0   0 1536  
5 Jari  Kouwen ACO / Van Elderen 17,35   632     0 12,36 +4.6 509   0   0 1141  
                                   
JONGENS B        
Pl. Naam Vereniging 110mH   Wind Punten 100m Wind Punten 400m Punten 400mH (84cm) Punten Meerkamp puntentotaal         
1 Sven  Roosen Eindhoven Atletiek 15,07 -0.8 841     0   0 56,09 813 1654        
2 Sil  Negenman KAV Holland 14,45 -0.8 909     0   0 58,49 742 1651        
3 Léon  Mak AV De Gemzen 14,56 -0.8 897 11,66 +0.9 652   0   0 1549        
4 Hans  Harting AV `47     0 12,22 +0.9 536   0 58,12 753 1289        
5 Stephan van der Jagt AV `47     0 11,7 +0.1 644   0 01:03,8 603 1247        
6 Jermo  Harper ARV Ilion 16,22 +0.0 728     0   0 01:08,1 508 1236        
7 Wouter de Does AAC `61 16,6 -0.8 695 12,31 -0.9 518   0   0 1213        
8 Youp  Brouwer AV Flevo Delta 18,01 +0.0 582     0   0 01:06,8 536 1118        
9 Thimo  Henraat AV Feniks     0     0 57,22 523 01:05,1 573 1096        
10 Jan-Dirk  Harting AV `47     0 13 +4.6 391   0 01:07,7 516 907        
                                   
                                   
JONGENS C            
Pl. Naam Vereniging 100mH Wind Punten 100m Punten Wind 300mH (76cm) Punten Meerkamp puntentotaal             
1 Mark  Heiden PAC 13,76 0,3 857   0   40,61 870 1727            
2 Mees  Kappert AV Salland 13,76 0,3 857 11,87 847 -0,1   0 1704            
3 Mark van der Linden Haag Atletiek 14,15 0,3   11,96 832 -0,1 41,47 834 1666            
4 Peter de Kruyff Hellas Utrecht 14,57 0,3 769 12,65 720 -0,1   0 1489            
5 Marijn van Duijn ARV Ilion 15,64 +0.2 666 12,63 723 2,1 47,6   1389            
6 Rutger  Hoekstra AV Heerenveen 16,31 +0.2 609 13,19 641 2,1 63,2   1250            
7 Brend  Baak AV Flevo Delta 15,83 0,3 650 13,81 558 -0,1   0 1208            
8 Robin van der Stege AV Flevo Delta     0 14,36 490 -0,1 53,38 453 943            
                                   
                                   
MEISJES A
Pl. Naam Vereniging 100mH Wind Punten 100mH   Wind Punten 100m Wind Punten 400m Punten 400mH (76cm) Punten Meerkamp puntentotaal
1 Britta de Haan ARV Ilion 15,44   702 15,44 -0.2       0   0 01:04,2 829 1531
2 Feline  Molenaar Avantri 14,92   758     0     0   0 01:06,8 762 1520
3 Lisanne  Brouwer AV Flevo Delta 15,89   657     0 12,77 -1.0 719   0   0 1376
4 Merel  Wevers AV `34  Apeldoorn 16,29   619     0     0 01:01,9 718   0 1337
5 Joyce  Kraaijenbrink AV `47     0     0 13,36 -1.0 613   0 01:14,9 579 1192
6 Danielle  Spek AV `34  Apeldoorn 17,09   548     0 13,76 -3.0 546   0   0 1094
7 Marit  Fiechter GSAV Vitalis 17,62   504 17,69 -0.2 499     0   0   0 1003
8 René  Bohnsack AV `34  Apeldoorn 18,55   434     0 14,29 -3.0 463   0   0 897
                                 
MEISJES B      
Pl. Naam Vereniging 100mH Wind Punten 100m Wind Punten 400m Punten 400mH (76cm) Punten Meerkamp puntentotaal      
1 Danique de Haan AV `34  Apeldoorn 14,87 +1.1 763     0 01:00,6 759   0 1522      
2 Anouk  Schoute AV Lycurgus 14,92 +1.1 758 13,41 -0.2 604   0   0 1362      
3 Shanna  Mol AV Lycurgus 15,18 +1.1 729 13,3 -0.2 623   0   0 1352      
4 Gabrielle  Opmeer PAC 16,13 +1.1 634     0   0 01:10,5 672 1306      
5 Lynn van Zijl AV Daventria 1906 16,17 +1.5 630 13,1 +3.5 658   0   0 1288      
6 Femke van den Bos Tempo AV 15,69 +1.1 676 13,41 -0.2 604   0   0 1280      
7 Sanne van Drunen Almere `81 15,53 +1.1 693 13,56 +3.0     0 01:14,6 585 1278      
8 Anna  Oosterwegel AV Daventria 1906 16,14 -0.3 633     0   0 01:16,9 539 1172      
9 Emma  Beekman AV Daventria 1906 16,48 -0.3 601 13,87 +3.0 528   0   0 1129      
10 Anouk  Haverkort AV Lycurgus 17,26 -0.3 533 13,78 +3.5 543   0   0 1076      
11 Lieke  Blommestein Tempo AV 16,56 -0.3 594 14,35 +3.0 454   0   0 1048      
12 Karin van den Berg AV De Gemzen 17,7 -0.3 498 14,15 +3.0 485   0   0 983      
13 Camilla  Pieper AV `34  Apeldoorn 18,42 +1.5 443 14,28 +3.5 465   0   0 908      
14 Yildiz  Turan Tempo AV 17,68 -0.3 499 14,82 +3.0 387   0   0 886      
                                 
MEISJES C          
Pl. Naam Vereniging 80mH Wind Punten 80m Wind Punten 300mH (76cm) Punten Meerkamp puntentotaal          
1 Nina  Franke AV Oss `78 12,12 +0.9 688     0 45,5 683 1371          
2 Robina  Negenman KAV Holland 12,21 +0.9 677     0 47,81 608 1285          
3 Britt  Weerman AAC `61 12,49 +0.9 644 10,95 -1.4 627   0 1271          
4 Suzan  Plat AV PEC 1910     0 10,91 -1.4 634 48,19 596 1230          
5 Sophia  Mulder AV `34  Apeldoorn 12,89 +0.9 599     0 48,16 597 1196          
6 Sabrina  Cruden AV Horror Sneek 13,14 -1.7 572 11,28 -1.4 574 51,05   1146          
7 Anke  Binnema AV Heerenveen 12,86 +0.8 602 11,72 -3.2   49,95 544 1146          
8 Marijke van den Broek Hellas Utrecht 13,23 +1.0 563 11,64 -4.0 519   0 1082          
9 Fenna  Achterberg VAV 12,95 +0.8 593     0 53,45 452 1045          
10 Laura  Schnell Hellas Utrecht 13,73 +1.0 513 11,55 -4.0 532   0 1045          
11 Eline  Dalderop Tempo AV 14,1 +0.8 479 11,41 -3.2 553   0 1032          
12 Maaike  Geerling HAC `63 13,78 -1.7 508     0 52,37 479 987          
13 Linde van Dijken VAV 14,91 +1.0 409 11,48 -4.0 543   0 952          
14 Romy  Dannenburg AV Atverni DNS   0 11,93 -3.2 477 54,57 424 901          
15 Isabeau  Leegwater Groningen Atletiek 14,7 -1.7 426     0 54,11 435 861          
16 Fiona de Vries AV Impala 14,41 +1.0 451     0 55,4 405 856          
17 Emma van Emmerik Cialfo 15,41 +0.8 370 11,96 -3.2 473   0 843          
                                 

Uitslagen Hortas Hurdles 2015

 

MD  60m horden (0,762m)

Ronde 1
Serie 1: (-0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 009 Emma van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 11.54 422
2 194 Sofie Thomas junioren D meisjes PAC 11.90 385
3 092 Melana Agricola junioren D meisjes AV Spirit 12.63 316
4 171 Amber Mulder junioren D meisjes AV Spirit 13.19 269
5 071 Femke Zweekhorst junioren D meisjes Cialfo 14.05 204
Serie 2: (-1.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 209 Sophie van den Berg junioren D meisjes AV NOP 11.12 467
2 010 Desi van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 11.35 442
3 022 Sabrina K Cruden junioren D meisjes AV Heerenveen 11.64 411
4 179 Mette Nuijen junioren D meisjes Leiden Atletiek 11.83 392
5 237 Nikki Taag junioren D meisjes KAV Holland 12.02 373
Serie 3: (-1.6m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 200 Alysée Lester junioren D meisjes ARV Ilion 10.38 558
2 030 Anne Knijnenburg junioren D meisjes AV Oss '78 10.49 543
3 203 Eva Nijdam junioren D meisjes Scorpio 10.94 488
4 013 Sarah van Beilen junioren D meisjes EAC De Sperwers 10.99 482
5 131 Jetske Mooldijk junioren D meisjes PAC 11.09 471
6 062 Floor Alessie junioren D meisjes AV Attila 11.74 401
Serie 4: (-1.6m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 008 Nina Franke junioren D meisjes AV Oss '78 9.85 630
2 025 Rikst Slot junioren D meisjes AV Heerenveen 9.92 620
2 207 Robina Negenman junioren D meisjes KAV Holland 9.92 620
4 016 Nienke Madderom junioren D meisjes AV Trias 10.06 601
5 114 Isabel Raap junioren D meisjes PAC 10.17 586
6 164 Anouk Schoop junioren D meisjes AV NOP 10.77 509
Ronde 2
Serie 1: (-0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 194 Sofie Thomas junioren D meisjes PAC 12.02 373
2 237 Nikki Taag junioren D meisjes KAV Holland 12.48 330
3 092 Melana Agricola junioren D meisjes AV Spirit 12.56 323
4 171 Amber Mulder junioren D meisjes AV Spirit 12.90 293
5 071 Femke Zweekhorst junioren D meisjes Cialfo 13.63 235
Serie 2: (0.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 010 Desi van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 11.13 466
2 062 Floor Alessie junioren D meisjes AV Attila 11.32 445
3 022 Sabrina K Cruden junioren D meisjes AV Heerenveen 11.49 427
4 009 Emma van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 11.65 410
5 179 Mette Nuijen junioren D meisjes Leiden Atletiek 11.85 390
Serie 3: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 131 Jetske Mooldijk junioren D meisjes PAC 10.72 515
2 164 Anouk Schoop junioren D meisjes AV NOP 10.75 511
3 030 Anne Knijnenburg junioren D meisjes AV Oss '78 10.80 505
4 203 Eva Nijdam junioren D meisjes Scorpio 10.81 504
5 013 Sarah van Beilen junioren D meisjes EAC De Sperwers 11.07 473
6 209 Sophie van den Berg junioren D meisjes AV NOP 11.29 448
Serie 4: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 008 Nina Franke junioren D meisjes AV Oss '78 9.81 636
2 025 Rikst Slot junioren D meisjes AV Heerenveen 9.88 626
3 200 Alysée Lester junioren D meisjes ARV Ilion 9.95 616
4 016 Nienke Madderom junioren D meisjes AV Trias 9.96 615
5 207 Robina Negenman junioren D meisjes KAV Holland 10.01 608
6 114 Isabel Raap junioren D meisjes PAC 10.34 563
Totaal overzicht voor MD 60mH (officieel)
rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 008 Nina Franke junioren D meisjes AV Oss '78 1266 630 9.85 636 9.81
2 025 Rikst Slot junioren D meisjes AV Heerenveen 1246 620 9.92 626 9.88
3 207 Robina Negenman junioren D meisjes KAV Holland 1228 620 9.92 608 10.01
4 016 Nienke Madderom junioren D meisjes AV Trias 1216 601 10.06 615 9.96
5 200 Alysée Lester junioren D meisjes ARV Ilion 1174 558 10.38 616 9.95
6 114 Isabel Raap junioren D meisjes PAC 1149 586 10.17 563 10.34
7 030 Anne Knijnenburg junioren D meisjes AV Oss '78 1048 543 10.49 505 10.80
8 164 Anouk Schoop junioren D meisjes AV NOP 1020 509 10.77 511 10.75
9 203 Eva Nijdam junioren D meisjes Scorpio 992 488 10.94 504 10.81
10 131 Jetske Mooldijk junioren D meisjes PAC 986 471 11.09 515 10.72
11 013 Sarah van Beilen junioren D meisjes EAC De Sperwers 955 482 10.99 473 11.07
12 209 Sophie van den Berg junioren D meisjes AV NOP 915 467 11.12 448 11.29
13 010 Desi van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 908 442 11.35 466 11.13
14 062 Floor Alessie junioren D meisjes AV Attila 846 401 11.74 445 11.32
15 022 Sabrina K Cruden junioren D meisjes AV Heerenveen 838 411 11.64 427 11.49
16 009 Emma van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 832 422 11.54 410 11.65
17 179 Mette Nuijen junioren D meisjes Leiden Atletiek 782 392 11.83 390 11.85
18 194 Sofie Thomas junioren D meisjes PAC 758 385 11.90 373 12.02
19 237 Nikki Taag junioren D meisjes KAV Holland 703 373 12.02 330 12.48
20 092 Melana Agricola junioren D meisjes AV Spirit 639 316 12.63 323 12.56
21 171 Amber Mulder junioren D meisjes AV Spirit 562 269 13.19 293 12.90
22 071 Femke Zweekhorst junioren D meisjes Cialfo 439 204 14.05 235 13.63

Meisjes D 300m horden (0,762m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 030 Anne Knijnenburg junioren D meisjes AV Oss '78 48.89 575
2 025 Rikst Slot junioren D meisjes AV Heerenveen 53.51 450
3 200 Alysée Lester junioren D meisjes ARV Ilion 54.78 419
4 022 Sabrina K Cruden junioren D meisjes AV Heerenveen 56.58 378
5 062 Floor Alessie junioren D meisjes AV Attila 58.41 339
6 090 Iris Bredewolt junioren D meisjes Cialfo 59.67 314
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 008 Nina Franke junioren D meisjes AV Oss '78 47.97 603
2 203 Eva Nijdam junioren D meisjes Scorpio 50.14 539
3 131 Jetske Mooldijk junioren D meisjes PAC 51.56 500
4 010 Desi van Emmerik junioren D meisjes Cialfo 51.75 495
5 013 Sarah van Beilen junioren D meisjes EAC De Sperwers 55.57 401

JD 80mH

Ronde 1

Serie 1: (-0.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 232 Milan Bouwer junioren D jongens AV Hera 15.36 373
2 077 Ronin van der Holst junioren D jongens PAC 15.46 366
3 032 Angelo Visser junioren D jongens AV NEA-Volharding 16.17 314
4 019 Chai de Bruijne junioren D jongens AV Zuidwal 16.55 289
5 186 Lennert Naeff junioren D jongens AV Heerenveen 17.10 253
  136 Tijmen Hermse junioren D jongens PAC DNS 0
Serie 2: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 064 Mark Heiden junioren D jongens PAC 13.08 579
2 230 Ton van Mameren junioren D jongens AV Triathlon 13.53 533
3 227 Jeff Tesselaar junioren D jongens AV Hera 14.38 454
4 080 Kjell de Groot junioren D jongens AV Flevo Delta 14.49 444
5 038 Geordy Witmond junioren D jongens AV Spirit 14.80 418
6 188 Damian de Vries junioren D jongens AV Heerenveen 15.14 391
Serie 3: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 152 Kai van Gaalen junioren D jongens Hellas Utrecht 11.97 707
2 037 Timme Koster junioren D jongens AV Trias 12.57 635
3 150 Peter de Kruyff junioren D jongens Hellas Utrecht 12.86 602
4 104 Seb Wals junioren D jongens AV Lycurgus 14.95 406
5 086 Jonathan Pronk junioren D jongens AV Sparta 15.39 371
6 084 Thijs van Brouwershaven junioren D jongens AV Daventria 1906 15.93 331

Ronde 2

Serie 1: (0.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 077 Ronin van der Holst junioren D jongens PAC 15.00 402
2 032 Angelo Visser junioren D jongens AV NEA-Volharding 15.83 338
3 136 Tijmen Hermse junioren D jongens PAC 15.99 327
4 084 Thijs van Brouwershaven junioren D jongens AV Daventria 1906 16.08 321
5 019 Chai de Bruijne junioren D jongens AV Zuidwal 16.84 270
6 186 Lennert Naeff junioren D jongens AV Heerenveen 17.04 257
Serie 2: (0.7m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 080 Kjell de Groot junioren D jongens AV Flevo Delta 14.05 483
2 038 Geordy Witmond junioren D jongens AV Spirit 14.61 434
3 104 Seb Wals junioren D jongens AV Lycurgus 15.02 400
4 232 Milan Bouwer junioren D jongens AV Hera 15.18 387
  086 Jonathan Pronk junioren D jongens AV Sparta DNF 0
  188 Damian de Vries junioren D jongens AV Heerenveen DNF 0
Serie 3: (1.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 152 Kai van Gaalen junioren D jongens Hellas Utrecht 12.16 683
2 037 Timme Koster junioren D jongens AV Trias 12.28 669
3 064 Mark Heiden junioren D jongens PAC 12.67 624
4 150 Peter de Kruyff junioren D jongens Hellas Utrecht 12.84 605
5 230 Ton van Mameren junioren D jongens AV Triathlon 13.52 534
6 227 Jeff Tesselaar junioren D jongens AV Hera 14.12 477
Totaal overzicht voor JD 80mH (officieel)
rank bib naam category vereniging totaal R1 R1
1 152 Kai van Gaalen junioren D jongens Hellas Utrecht 1390 707 11.97 683 12.16
2 037 Timme Koster junioren D jongens AV Trias 1304 635 12.57 669 12.28
3 150 Peter de Kruyff junioren D jongens Hellas Utrecht 1207 602 12.86 605 12.84
4 064 Mark Heiden junioren D jongens PAC 1203 579 13.08 624 12.67
5 230 Ton van Mameren junioren D jongens AV Triathlon 1067 533 13.53 534 13.52
6 227 Jeff Tesselaar junioren D jongens AV Hera 931 454 14.38 477 14.12
7 080 Kjell de Groot junioren D jongens AV Flevo Delta 927 444 14.49 483 14.05
8 038 Geordy Witmond junioren D jongens AV Spirit 852 418 14.80 434 14.61
9 104 Seb Wals junioren D jongens AV Lycurgus 806 406 14.95 400 15.02
10 077 Ronin van der Holst junioren D jongens PAC 768 366 15.46 402 15.00
11 232 Milan Bouwer junioren D jongens AV Hera 760 373 15.36 387 15.18
12 032 Angelo Visser junioren D jongens AV NEA-Volharding 652 314 16.17 338 15.83
13 084 Thijs van Brouwershaven junioren D jongens AV Daventria 1906 652 331 15.93 321 16.08
14 019 Chai de Bruijne junioren D jongens AV Zuidwal 559 289 16.55 270 16.84
15 186 Lennert Naeff junioren D jongens AV Heerenveen 510 253 17.10 257 17.04
16 188 Damian de Vries junioren D jongens AV Heerenveen 391 391 15.14 0 DNF
17 086 Jonathan Pronk junioren D jongens AV Sparta 371 371 15.39 0 DNF
18 136 Tijmen Hermse junioren D jongens PAC 327 0 DNS 327 15.99

Jongens D 300m horden (0,762m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 227 Jeff Tesselaar junioren D jongens AV Hera 48.74 580
2 230 Ton van Mameren junioren D jongens AV Triathlon 52.48 476
3 232 Milan Bouwer junioren D jongens AV Hera 54.22 433
4 188 Damian de Vries junioren D jongens AV Heerenveen 56.01 391
5 084 Thijs van Brouwershaven junioren D jongens AV Daventria 1906 56.10 389
6 186 Lennert Naeff junioren D jongens AV Heerenveen 1:01.06 287
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 150 Peter de Kruyff junioren D jongens Hellas Utrecht 50.18 538
2 080 Kjell de Groot junioren D jongens AV Flevo Delta 51.36 506
3 086 Jonathan Pronk junioren D jongens AV Sparta 52.79 468
4 104 Seb Wals junioren D jongens AV Lycurgus 52.80 468
5 032 Angelo Visser junioren D jongens AV NEA-Volharding 54.37 429
 

MC 80mH 2 kamp 80m Horden (0,762)

Ronde 1

Serie 1: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 029 Manon Muilerman junioren C meisjes AV Daventria 1906 14.89 411
2 021 Mila Kuller junioren C meisjes AV NEA-Volharding 16.04 323
3 216 Amber van der Klei junioren C meisjes AV NEA-Volharding 16.49 293
4 217 Linda van der Klei junioren C meisjes AV NEA-Volharding 16.72 278
  125 Maud Kemkes junioren C meisjes AV Attila DNS 0
Serie 2: (-0.6m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 180 Fleur van der Linden junioren C meisjes DAK 13.82 505
2 226 Mieke Brinkman junioren C meisjes ARV Ilion 15.67 350
3 121 Manuela Wijers junioren C meisjes AV Daventria 1906 16.31 305
4 185 Maaike Uijttenboogaard junioren C meisjes AV NEA-Volharding 16.68 280
  238 Iris Kamp-Steverink junioren C meisjes AV Phoenix DNS 0
Serie 3: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 101 Femke van den Bos junioren C meisjes Tempo Atletiek Vereniging 14.00 488
2 020 Joy de Bruijne junioren C meisjes AV Atverni 14.30 461
3 144 Anna Oosterwegel junioren C meisjes AV Daventria 1906 14.76 421
4 134 Lieke Blommestein junioren C meisjes Tempo Atletiek Vereniging 15.91 333
  006 Demi Berger junioren C meisjes AV Start '78 DNS 0
Serie 4: (0.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 124 Nikki Boon junioren C meisjes AV Flevo Delta 13.16 570
2 234 Bente Schalkx junioren C meisjes Hellas Utrecht 13.52 534
3 024 Pien Korstanje junioren C meisjes AV Attila 13.55 531
4 083 Karin van den Berg junioren C meisjes AV De Gemzen 13.56 530
5 045 Rosalie Tissingh junioren C meisjes AV Start '78 13.73 513
Serie 5: (0.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 147 Gabrielle Opmeer junioren C meisjes PAC 12.92 596
2 088 Anna Roelofs junioren C meisjes AV Suomi 13.18 568
3 184 Shanna Mol junioren C meisjes AV Lycurgus 13.23 563
4 036 Sanne van Drunen junioren C meisjes AV Spirit 13.49 537
5 093 Kirsten Kuipers junioren C meisjes AV Spirit 14.27 463
Serie 6: (0.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 017 Terri Talan junioren C meisjes AV Heerenveen 12.46 648
2 005 Tessa Smits junioren C meisjes AV Weert 13.06 581
3 176 Joina Smit junioren C meisjes AC TION 13.30 556
4 003 Renske Zwolle junioren C meisjes AV Heerenveen 13.37 549
5 163 Hanne Leutholff junioren C meisjes AV PEC 1910 13.59 527
Serie 7: (-0.5m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 072 Noelle Venneman junioren C meisjes AC TION 12.28 669
2 195 Nicole Etman junioren C meisjes PAC 12.49 644
3 028 Nanah Fung-Loy junioren C meisjes AV Sparta 12.50 643
4 043 Aafke van Daalen V40 AV Clytoneus 12.67 624
5 51 Sarah Kortland junioren C meisjes Typhoon 12.92 596
6 111 Emy Guikema junioren C meisjes Groningen Atletiek 13.58 528

Ronde 2

Serie 1: (-0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 006 Demi Berger junioren C meisjes AV Start '78 13.33 553
2 185 Maaike Uijttenboogaard junioren C meisjes AV NEA-Volharding 16.58 287
3 217 Linda van der Klei junioren C meisjes AV NEA-Volharding 25.65 0
4 216 Amber van der Klei junioren C meisjes AV NEA-Volharding 28.39 0
  238 Iris Kamp-Steverink junioren C meisjes AV Phoenix DNS 0
  125 Maud Kemkes junioren C meisjes AV Attila DNS 0
Serie 2: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 144 Anna Oosterwegel junioren C meisjes AV Daventria 1906 14.54 440
2 029 Manon Muilerman junioren C meisjes AV Daventria 1906 15.03 399
3 134 Lieke Blommestein junioren C meisjes Tempo Atletiek Vereniging 15.26 381
4 226 Mieke Brinkman junioren C meisjes ARV Ilion 15.48 364
5 021 Mila Kuller junioren C meisjes AV NEA-Volharding 15.71 347
6 121 Manuela Wijers junioren C meisjes AV Daventria 1906 16.20 312
Serie 3: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 045 Rosalie Tissingh junioren C meisjes AV Start '78 13.82 505
2 101 Femke van den Bos junioren C meisjes Tempo Atletiek Vereniging 13.97 491
3 180 Fleur van der Linden junioren C meisjes DAK 14.05 483
4 020 Joy de Bruijne junioren C meisjes AV Atverni 14.27 463
5 093 Kirsten Kuipers junioren C meisjes AV Spirit 14.43 449
  163 Hanne Leutholff junioren C meisjes AV PEC 1910 DNS 0
Serie 4: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 003 Renske Zwolle junioren C meisjes AV Heerenveen 13.42 544
2 024 Pien Korstanje junioren C meisjes AV Attila 13.47 539
3 036 Sanne van Drunen junioren C meisjes AV Spirit 13.53 533
4 234 Bente Schalkx junioren C meisjes Hellas Utrecht 14.68 428
5 083 Karin van den Berg junioren C meisjes AV De Gemzen 14.81 417
Serie 5: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 51 Sarah Kortland junioren C meisjes Typhoon 12.66 625
2 184 Shanna Mol junioren C meisjes AV Lycurgus 12.95 593
3 124 Nikki Boon junioren C meisjes AV Flevo Delta 13.02 585
4 088 Anna Roelofs junioren C meisjes AV Suomi 13.06 581
5 005 Tessa Smits junioren C meisjes AV Weert 13.12 575
6 176 Joina Smit junioren C meisjes AC TION 13.33 553
Serie 6: (0.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 072 Noelle Venneman junioren C meisjes AC TION 12.16 683
2 195 Nicole Etman junioren C meisjes PAC 12.22 676
3 043 Aafke van Daalen V40 AV Clytoneus 12.46 648
4 017 Terri Talan junioren C meisjes AV Heerenveen 12.55 637
5 028 Nanah Fung-Loy junioren C meisjes AV Sparta 12.78 611
6 147 Gabrielle Opmeer junioren C meisjes PAC 13.12 575
 

Totaal overzicht voor MC 80mH (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 072 Noelle Venneman junioren C meisjes AC TION 1352 669 12.28 683 12.16
2 195 Nicole Etman junioren C meisjes PAC 1320 644 12.49 676 12.22
3 017 Terri Talan junioren C meisjes AV Heerenveen 1285 648 12.46 637 12.55
4 043 Aafke van Daalen V40 AV Clytoneus 1272 624 12.67 648 12.46
5 028 Nanah Fung-Loy junioren C meisjes AV Sparta 1254 643 12.50 611 12.78
6 51 Sarah Kortland junioren C meisjes Typhoon 1221 596 12.92 625 12.66
7 147 Gabrielle Opmeer junioren C meisjes PAC 1171 596 12.92 575 13.12
8 184 Shanna Mol junioren C meisjes AV Lycurgus 1156 563 13.23 593 12.95
9 005 Tessa Smits junioren C meisjes AV Weert 1156 581 13.06 575 13.12
10 124 Nikki Boon junioren C meisjes AV Flevo Delta 1155 570 13.16 585 13.02
11 088 Anna Roelofs junioren C meisjes AV Suomi 1149 568 13.18 581 13.06
12 176 Joina Smit junioren C meisjes AC TION 1109 556 13.30 553 13.33
13 003 Renske Zwolle junioren C meisjes AV Heerenveen 1093 549 13.37 544 13.42
15 036 Sanne van Drunen junioren C meisjes AV Spirit 1070 537 13.49 533 13.53
14 024 Pien Korstanje junioren C meisjes AV Attila 1070 531 13.55 539 13.47
16 045 Rosalie Tissingh junioren C meisjes AV Start '78 1018 513 13.73 505 13.82
17 180 Fleur van der Linden junioren C meisjes DAK 988 505 13.82 483 14.05
18 101 Femke van den Bos junioren C meisjes Tempo Atletiek Vereniging 979 488 14.00 491 13.97
19 234 Bente Schalkx junioren C meisjes Hellas Utrecht 962 534 13.52 428 14.68
20 083 Karin van den Berg junioren C meisjes AV De Gemzen 947 530 13.56 417 14.81
21 020 Joy de Bruijne junioren C meisjes AV Atverni 924 461 14.30 463 14.27
22 093 Kirsten Kuipers junioren C meisjes AV Spirit 912 463 14.27 449 14.43
23 144 Anna Oosterwegel junioren C meisjes AV Daventria 1906 861 421 14.76 440 14.54
24 029 Manon Muilerman junioren C meisjes AV Daventria 1906 810 411 14.89 399 15.03
25 134 Lieke Blommestein junioren C meisjes Tempo Atletiek Vereniging 714 333 15.91 381 15.26
26 226 Mieke Brinkman junioren C meisjes ARV Ilion 714 350 15.67 364 15.48
27 021 Mila Kuller junioren C meisjes AV NEA-Volharding 670 323 16.04 347 15.71
28 121 Manuela Wijers junioren C meisjes AV Daventria 1906 617 305 16.31 312 16.20
29 185 Maaike Uijttenboogaard junioren C meisjes AV NEA-Volharding 567 280 16.68 287 16.58
30 006 Demi Berger junioren C meisjes AV Start '78 553 0 DNS 553 13.33
31 111 Emy Guikema junioren C meisjes Groningen Atletiek 528 528 13.58 0
32 163 Hanne Leutholff junioren C meisjes AV PEC 1910 527 527 13.59 0 DNS
33 216 Amber van der Klei junioren C meisjes AV NEA-Volharding 293 293 16.49 0 28.39
34 217 Linda van der Klei junioren C meisjes AV NEA-Volharding 278 278 16.72 0 25.65
 

Meisjes C 300m horden (0,762m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 024 Pien Korstanje junioren C meisjes AV Attila 49.57 555
2 006 Demi Berger junioren C meisjes AV Start '78 52.87 466
3 020 Joy de Bruijne junioren C meisjes AV Atverni 54.57 424
4 045 Rosalie Tissingh junioren C meisjes AV Start '78 55.08 412
5 242 Ammerins Ypma junioren C meisjes ACO / Van Elderen 1:02.42 261
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 180 Fleur van der Linden junioren C meisjes DAK 53.48 451
2 144 Anna Oosterwegel junioren C meisjes AV Daventria 1906 54.68 422
3 185 Maaike Uijttenboogaard junioren C meisjes AV NEA-Volharding 55.02 414
4 021 Mila Kuller junioren C meisjes AV NEA-Volharding 55.20 410
5 121 Manuela Wijers junioren C meisjes AV Daventria 1906 59.14 324
Serie 3:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 147 Gabrielle Opmeer junioren C meisjes PAC 49.80 549
2 017 Terri Talan junioren C meisjes AV Heerenveen 50.04 542
3 089 Grace-Ann Pronk junioren C meisjes AV Sparta 52.15 485
4 005 Tessa Smits junioren C meisjes AV Weert 52.16 484
5 083 Karin van den Berg junioren C meisjes AV De Gemzen 54.64 423
Serie 4:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 51 Sarah Kortland junioren C meisjes Typhoon 46.44 652
2 072 Noelle Venneman junioren C meisjes AC TION 48.64 583
3 124 Nikki Boon junioren C meisjes AV Flevo Delta 50.73 523
4 036 Sanne van Drunen junioren C meisjes AV Spirit 53.78 443
5 003 Renske Zwolle junioren C meisjes AV Heerenveen 56.93 371

JC2 kamp 100m Horden (0,84)

Ronde 1


Serie 1: (0.9m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 117 Rens Stegink junioren C jongens AV Haaksbergen 17.70 504
2 052 Thomas Arensman junioren C jongens AV NEA-Volharding 17.84 494
3 201 Kjell Haars junioren C jongens ARV Ilion 19.92 367
4 105 Tim Stoetzer junioren C jongens Haag Atletiek 20.47 337
  202 Jermo Harper junioren C jongens ARV Ilion DNS 0
Serie 2: (1.0m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 076 Stefan Pol junioren C jongens U-Track 15.33 695
2 031 Ingmar Bouwman junioren C jongens ACO / Van Elderen 15.49 680
3 063 Robin Boersma junioren C jongens AV NOP 16.05 631
4 233 Alexander Meijkamp junioren C jongens Hellas Utrecht 16.61 585
5 222 Raoul van de Laar junioren C jongens AV NEA-Volharding 16.67 580
Serie 3: (1.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 196 Jorrit Hildebrand junioren C jongens AV Spirit 15.32 695
2 034 Youp Brouwer junioren C jongens AV Spirit 16.91 562
3 219 Friso Huizenga junioren C jongens Running2000 19.56 387
4 060 Owen Beuckens junioren C jongens AV NOP 22.17 256
  109 Joost van Deudekom junioren C jongens AV Lycurgus DNS 0
Serie 4: (0.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 132 Milan le Bruin junioren C jongens PAC 14.75 750
2 204 Rogier Derksen junioren C jongens Typhoon 14.96 730
3 040 Marijn Kriegsman junioren C jongens AV Triathlon 15.57 673
4 223 Daniel van de Merwe junioren C jongens AV NEA-Volharding 16.53 591
5 160 Maarten Quaars junioren C jongens KAV Holland 17.43 523
Serie 5: (1.6m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 085 Léon Mak junioren C jongens AV De Gemzen 14.40 786
2 170 Joep de Wit junioren C jongens Almere '81 15.02 724
2 235 Mika Taag junioren C jongens KAV Holland 15.02 724
4 158 Sven Roosen junioren C jongens Eindhoven Atletiek 15.17 710
  236 Koen van Perse junioren C jongens Hellas Utrecht DNS 0
Serie 6: (2.0m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 205 Sil Negenman junioren C jongens KAV Holland 14.10 819
2 153 Daan Spiljard junioren C jongens PAC 14.15 813
3 211 Jos Hoogewerf junioren C jongens KAV Holland 14.49 777
4 174 Valbor-Jaro Gorré junioren C jongens PAC 14.61 765
5 049 Hidde Leenders junioren C jongens AV Oss '78 15.20 707

Ronde 2

Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 060 Owen Beuckens junioren C jongens AV NOP 16.86 566
2 202 Jermo Harper junioren C jongens ARV Ilion 18.86 428
3 109 Joost van Deudekom junioren C jongens AV Lycurgus 19.40 396
4 201 Kjell Haars junioren C jongens ARV Ilion 19.50 390
  236 Koen van Perse junioren C jongens Hellas Utrecht DNS 0
  105 Tim Stoetzer junioren C jongens Haag Atletiek DNS 0
Serie 2: (0.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 034 Youp Brouwer junioren C jongens AV Spirit 16.72 576
2 160 Maarten Quaars junioren C jongens KAV Holland 16.80 570
3 222 Raoul van de Laar junioren C jongens AV NEA-Volharding 16.82 569
4 117 Rens Stegink junioren C jongens AV Haaksbergen 18.06 480
5 052 Thomas Arensman junioren C jongens AV NEA-Volharding 18.19 471
6 219 Friso Huizenga junioren C jongens Running2000 19.41 396
Serie 3: (1.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 040 Marijn Kriegsman junioren C jongens AV Triathlon 15.45 684
2 076 Stefan Pol junioren C jongens U-Track 15.92 642
3 031 Ingmar Bouwman junioren C jongens ACO / Van Elderen 16.10 627
4 063 Robin Boersma junioren C jongens AV NOP 16.46 597
5 233 Alexander Meijkamp junioren C jongens Hellas Utrecht 16.97 557
6 223 Daniel van de Merwe junioren C jongens AV NEA-Volharding 17.04 552
Serie 4: (1.5m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 170 Joep de Wit junioren C jongens Almere '81 15.08 718
1 235 Mika Taag junioren C jongens KAV Holland 15.08 718
3 049 Hidde Leenders junioren C jongens AV Oss '78 15.41 687
4 196 Jorrit Hildebrand junioren C jongens AV Spirit 15.46 683
5 204 Rogier Derksen junioren C jongens Typhoon 15.67 664
6 158 Sven Roosen junioren C jongens Eindhoven Atletiek 16.40 602
Serie 5: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 153 Daan Spiljard junioren C jongens PAC 14.22 806
2 205 Sil Negenman junioren C jongens KAV Holland 14.26 801
3 211 Jos Hoogewerf junioren C jongens KAV Holland 14.44 782
4 085 Léon Mak junioren C jongens AV De Gemzen 14.54 772
5 174 Valbor-Jaro Gorré junioren C jongens PAC 15.08 718
6 132 Milan le Bruin junioren C jongens PAC 15.15 711

Totaal overzicht voor JC 100m H (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 205 Sil Negenman junioren C jongens KAV Holland 1620 819 14.10 801 14.26
2 153 Daan Spiljard junioren C jongens PAC 1619 813 14.15 806 14.22
3 211 Jos Hoogewerf junioren C jongens KAV Holland 1559 777 14.49 782 14.44
4 085 Léon Mak junioren C jongens AV De Gemzen 1558 786 14.40 772 14.54
5 174 Valbor-Jaro Gorré junioren C jongens PAC 1483 765 14.61 718 15.08
6 132 Milan le Bruin junioren C jongens PAC 1461 750 14.75 711 15.15
7 170 Joep de Wit junioren C jongens Almere '81 1442 724 15.02 718 15.08
7 235 Mika Taag junioren C jongens KAV Holland 1442 724 15.02 718 15.08
10 049 Hidde Leenders junioren C jongens AV Oss '78 1394 707 15.20 687 15.41
9 204 Rogier Derksen junioren C jongens Typhoon 1394 730 14.96 664 15.67
11 196 Jorrit Hildebrand junioren C jongens AV Spirit 1378 695 15.32 683 15.46
12 040 Marijn Kriegsman junioren C jongens AV Triathlon 1357 673 15.57 684 15.45
13 076 Stefan Pol junioren C jongens U-Track 1337 695 15.33 642 15.92
14 158 Sven Roosen junioren C jongens Eindhoven Atletiek 1312 710 15.17 602 16.40
15 031 Ingmar Bouwman junioren C jongens ACO / Van Elderen 1307 680 15.49 627 16.10
16 063 Robin Boersma junioren C jongens AV NOP 1228 631 16.05 597 16.46
17 222 Raoul van de Laar junioren C jongens AV NEA-Volharding 1149 580 16.67 569 16.82
18 223 Daniel van de Merwe junioren C jongens AV NEA-Volharding 1143 591 16.53 552 17.04
19 233 Alexander Meijkamp junioren C jongens Hellas Utrecht 1142 585 16.61 557 16.97
20 034 Youp Brouwer junioren C jongens AV Spirit 1138 562 16.91 576 16.72
21 160 Maarten Quaars junioren C jongens KAV Holland 1093 523 17.43 570 16.80
22 117 Rens Stegink junioren C jongens AV Haaksbergen 984 504 17.70 480 18.06
23 052 Thomas Arensman junioren C jongens AV NEA-Volharding 965 494 17.84 471 18.19
24 060 Owen Beuckens junioren C jongens AV NOP 822 256 22.17 566 16.86
25 219 Friso Huizenga junioren C jongens Running2000 783 387 19.56 396 19.41
26 201 Kjell Haars junioren C jongens ARV Ilion 757 367 19.92 390 19.50
27 202 Jermo Harper junioren C jongens ARV Ilion 428 0 DNS 428 18.86
28 109 Joost van Deudekom junioren C jongens AV Lycurgus 396 0 DNS 396 19.40
29 105 Tim Stoetzer junioren C jongens Haag Atletiek 337 337 20.47 0 DNS

Jongens C 300m horden (0,762m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 063 Robin Boersma junioren C jongens AV NOP 47.60 614
2 052 Thomas Arensman junioren C jongens AV NEA-Volharding 49.03 571
3 117 Rens Stegink junioren C jongens AV Haaksbergen 49.67 552
4 060 Owen Beuckens junioren C jongens AV NOP 49.75 550
5 002 Owen Smidt junioren C jongens AAC '61 52.82 467
  201 Kjell Haars junioren C jongens ARV Ilion DNS 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 204 Rogier Derksen junioren C jongens Typhoon 45.42 686
2 031 Ingmar Bouwman junioren C jongens ACO / Van Elderen 48.07 600
  109 Joost van Deudekom junioren C jongens AV Lycurgus DNS 0
  202 Jermo Harper junioren C jongens ARV Ilion DNS 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 049 Hidde Leenders junioren C jongens AV Oss '78 43.99 736
2 158 Sven Roosen junioren C jongens Eindhoven Atletiek 44.38 722
3 235 Mika Taag junioren C jongens KAV Holland 44.56 716
  236 Koen van Perse junioren C jongens Hellas Utrecht DNS 0
Serie 4:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 085 Léon Mak junioren C jongens AV De Gemzen 42.05 811
2 205 Sil Negenman junioren C jongens KAV Holland 42.30 801
3 132 Milan le Bruin junioren C jongens PAC 42.58 790
4 211 Jos Hoogewerf junioren C jongens KAV Holland 45.07 698
5 153 Daan Spiljard junioren C jongens PAC 45.31 690

MB 2 kamp 100m horden (0,762)

Ronde 1

Serie 1: (1.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 198 Anna Postema junioren B meisjes Prins Hendrik 15.10 738
2 148 Eva Mollema junioren B meisjes AV Fit 16.95 560
3 126 Susan Bekkers junioren B meisjes AV Attila 17.12 545
4 166 Marie van der Donk junioren B meisjes AV Fit 17.15 543
5 102 Liset van der Hulst junioren B meisjes Cialfo 19.24 386
  221 Ilse Langevoort junioren B meisjes Cialfo DNS 0
Serie 2: (0.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 165 Manon Schoop junioren B meisjes AV NOP 15.85 661
2 078 Merel Wevers junioren B meisjes AV '34 16.10 636
3 027 Nienke Streekstra junioren B meisjes AV Spirit 16.66 585
4 004 Esmay Meinders junioren B meisjes AV NOP 16.68 583
5 096 Marit Fiechter junioren B meisjes AV PEC 1910 17.29 531
6 138 Nina Becx junioren B meisjes AV Attila 17.42 520
Serie 3: (1.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 018 Marijke Esselink junioren B meisjes AV Archeus 14.22 839
2 061 Kyara Bijker junioren B meisjes Ciko '66 14.45 811
3 142 Emma Oosterwegel junioren B meisjes AV Daventria 1906 14.60 794
4 059 Nikki Kraaijeveld junioren B meisjes DEM 15.16 731
5 033 Lisanne Brouwer junioren B meisjes AV Spirit 15.30 717
6 066 Famke Heinst junioren B meisjes Ciko '66 16.04 642

Ronde 2

Serie 1: (0.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 166 Marie van der Donk junioren B meisjes AV Fit 17.22 537
2 126 Susan Bekkers junioren B meisjes AV Attila 17.30 530
3 096 Marit Fiechter junioren B meisjes AV PEC 1910 17.40 522
4 138 Nina Becx junioren B meisjes AV Attila 17.81 489
5 102 Liset van der Hulst junioren B meisjes Cialfo 19.03 400
6 221 Ilse Langevoort junioren B meisjes Cialfo 29.17 0
Serie 2: (0.8m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 165 Manon Schoop junioren B meisjes AV NOP 15.88 658
2 066 Famke Heinst junioren B meisjes Ciko '66 16.18 629
3 004 Esmay Meinders junioren B meisjes AV NOP 16.54 596
4 078 Merel Wevers junioren B meisjes AV '34 16.87 566
5 027 Nienke Streekstra junioren B meisjes AV Spirit 16.94 560
6 148 Eva Mollema junioren B meisjes AV Fit 17.53 511
Serie 3: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 018 Marijke Esselink junioren B meisjes AV Archeus 14.40 817
2 061 Kyara Bijker junioren B meisjes Ciko '66 14.80 771
3 142 Emma Oosterwegel junioren B meisjes AV Daventria 1906 15.08 740
4 033 Lisanne Brouwer junioren B meisjes AV Spirit 15.80 666
5 198 Anna Postema junioren B meisjes Prins Hendrik 15.81 665
6 059 Nikki Kraaijeveld junioren B meisjes DEM 15.94 652

Totaal overzicht voor MB 100mH (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 018 Marijke Esselink junioren B meisjes AV Archeus 1656 839 14.22 817 14.40
2 061 Kyara Bijker junioren B meisjes Ciko '66 1582 811 14.45 771 14.80
3 142 Emma Oosterwegel junioren B meisjes AV Daventria 1906 1534 794 14.60 740 15.08
4 198 Anna Postema junioren B meisjes Prins Hendrik 1403 738 15.10 665 15.81
5 059 Nikki Kraaijeveld junioren B meisjes DEM 1383 731 15.16 652 15.94
6 033 Lisanne Brouwer junioren B meisjes AV Spirit 1383 717 15.30 666 15.80
7 165 Manon Schoop junioren B meisjes AV NOP 1319 661 15.85 658 15.88
8 066 Famke Heinst junioren B meisjes Ciko '66 1271 642 16.04 629 16.18
9 078 Merel Wevers junioren B meisjes AV '34 1202 636 16.10 566 16.87
10 004 Esmay Meinders junioren B meisjes AV NOP 1179 583 16.68 596 16.54
11 027 Nienke Streekstra junioren B meisjes AV Spirit 1145 585 16.66 560 16.94
12 166 Marie van der Donk junioren B meisjes AV Fit 1080 543 17.15 537 17.22
13 126 Susan Bekkers junioren B meisjes AV Attila 1075 545 17.12 530 17.30
14 148 Eva Mollema junioren B meisjes AV Fit 1071 560 16.95 511 17.53
15 096 Marit Fiechter junioren B meisjes AV PEC 1910 1053 531 17.29 522 17.40
16 138 Nina Becx junioren B meisjes AV Attila 1009 520 17.42 489 17.81
17 102 Liset van der Hulst junioren B meisjes Cialfo 786 386 19.24 400 19.03
18 221 Ilse Langevoort junioren B meisjes Cialfo   0 DNS 0 29.17

MB 2 kamp 400/300

400m Horden

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 175 Myrthe Kruit junioren B meisjes AV Flevo Delta 1:08.77 713
2 023 Elsbeth Noppers junioren B meisjes Cialfo 1:14.79 581
  214 Eva de Wilde junioren B meisjes AV Hanzesport DNS 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 183 Fieke Witte junioren B meisjes AV Phoenix 1:08.27 725
2 094 Brit van der Meijden junioren B meisjes AV Fit 1:08.33 724
3 033 Lisanne Brouwer junioren B meisjes AV Spirit 1:10.95 663
4 113 Sanne Mooldijk junioren B meisjes PAC 1:12.55 628
5 127 Bente Smagge junioren B meisjes AV Attila 1:12.63 626
Serie 3:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 066 Famke Heinst junioren B meisjes Ciko '66 1:05.56 794
2 228 Iris Bastmeijer junioren B meisjes AV Attila 1:05.82 787
3 138 Nina Becx junioren B meisjes AV Attila 1:10.89 664
  018 Marijke Esselink junioren B meisjes AV Archeus DNS 0

300m horden

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 175 Myrthe Kruit junioren B meisjes AV Flevo Delta 48.20 596
2 113 Sanne Mooldijk junioren B meisjes PAC 52.26 482
3 214 Eva de Wilde junioren B meisjes AV Hanzesport 56.88 372
  138 Nina Becx junioren B meisjes AV Attila DNS 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 183 Fieke Witte junioren B meisjes AV Phoenix 49.04 571
2 127 Bente Smagge junioren B meisjes AV Attila 51.34 506
3 023 Elsbeth Noppers junioren B meisjes Cialfo 54.04 437
Serie 3:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 228 Iris Bastmeijer junioren B meisjes AV Attila 45.75 675
2 018 Marijke Esselink junioren B meisjes AV Archeus 46.65 645
3 066 Famke Heinst junioren B meisjes Ciko '66 46.71 643
4 033 Lisanne Brouwer junioren B meisjes AV Spirit 49.56 556
5 094 Brit van der Meijden junioren B meisjes AV Fit 49.77 550

Totaal overzicht voor MB 400/300 (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal 400H 300H
1 228 Iris Bastmeijer junioren B meisjes AV Attila 1462 787 1:05.82 675 45.75
2 066 Famke Heinst junioren B meisjes Ciko '66 1437 794 1:05.56 643 46.71
3 175 Myrthe Kruit junioren B meisjes AV Flevo Delta 1309 713 1:08.77 596 48.20
4 183 Fieke Witte junioren B meisjes AV Phoenix 1296 725 1:08.27 571 49.04
5 094 Brit van der Meijden junioren B meisjes AV Fit 1274 724 1:08.33 550 49.77
6 033 Lisanne Brouwer junioren B meisjes AV Spirit 1219 663 1:10.95 556 49.56
7 127 Bente Smagge junioren B meisjes AV Attila 1132 626 1:12.63 506 51.34
8 113 Sanne Mooldijk junioren B meisjes PAC 1110 628 1:12.55 482 52.26
9 023 Elsbeth Noppers junioren B meisjes Cialfo 1018 581 1:14.79 437 54.04
10 138 Nina Becx junioren B meisjes AV Attila 664 664 1:10.89 0 DNS
11 018 Marijke Esselink junioren B meisjes AV Archeus 645 0 DNS 645 46.65
12 214 Eva de Wilde junioren B meisjes AV Hanzesport 372 0 DNS 372 56.88

JB 2 kamp 110m Horden 0,914

Ronde 1

Serie 1: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 181 Jelle de Jong junioren B jongens AV Lycurgus 15.50 797
2 169 Boudewijn Coenegracht junioren B jongens AV Sprint 16.49 704
3 075 Wesley van der Holst junioren B jongens PAC 17.13 650
4 189 Niels Verheugd junioren B jongens Atledo 17.43 626
5 079 Jari Kouwen junioren B jongens ACO / Van Elderen 18.21 567
Serie 2: (1.1m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 182 Rafael Raap junioren B jongens PAC 14.47 907
2 087 Bryan Pronk junioren B jongens AV Sparta 14.74 877
3 212 Martijn Hoogewerf junioren B jongens KAV Holland 15.35 812
4 046 Tiago Smithuis junioren B jongens ARV Ilion 15.53 794
5 047 Jesper Peterse junioren B jongens AV Trias 16.36 716
Serie 3: (0.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 070 Ramsey Angela junioren B jongens PAC 14.23 935
2 067 Luuk Peters junioren B jongens AV PEC 1910 14.46 908
3 054 Yslain Verwaal junioren B jongens PAC 15.09 839
4 167 Django de Vreng junioren B jongens AV Hollandia 16.06 743
5 082 Joppe Stokvis junioren B jongens AV Triathlon DISQ 0

Ronde 2

Serie 1: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 082 Joppe Stokvis junioren B jongens AV Triathlon 16.05 744
2 169 Boudewijn Coenegracht junioren B jongens AV Sprint 16.74 683
3 075 Wesley van der Holst junioren B jongens PAC 17.19 645
4 189 Niels Verheugd junioren B jongens Atledo 18.16 571
5 079 Jari Kouwen junioren B jongens ACO / Van Elderen 19.17 501
Serie 2: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 212 Martijn Hoogewerf junioren B jongens KAV Holland 15.49 798
2 167 Django de Vreng junioren B jongens AV Hollandia 15.66 781
3 046 Tiago Smithuis junioren B jongens ARV Ilion 15.79 769
4 181 Jelle de Jong junioren B jongens AV Lycurgus 15.94 754
5 047 Jesper Peterse junioren B jongens AV Trias 16.49 704
Serie 3: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 087 Bryan Pronk junioren B jongens AV Sparta 14.54 899
1 070 Ramsey Angela junioren B jongens PAC 14.54 899
3 067 Luuk Peters junioren B jongens AV PEC 1910 14.68 883
4 054 Yslain Verwaal junioren B jongens PAC 15.09 839
5 182 Rafael Raap junioren B jongens PAC 15.19 829

Totaal overzicht voor JB 110mH (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 070 Ramsey Angela junioren B jongens PAC 1834 935 14.23 899 14.54
2 067 Luuk Peters junioren B jongens AV PEC 1910 1791 908 14.46 883 14.68
3 087 Bryan Pronk junioren B jongens AV Sparta 1776 877 14.74 899 14.54
4 182 Rafael Raap junioren B jongens PAC 1736 907 14.47 829 15.19
5 054 Yslain Verwaal junioren B jongens PAC 1678 839 15.09 839 15.09
6 212 Martijn Hoogewerf junioren B jongens KAV Holland 1610 812 15.35 798 15.49
7 046 Tiago Smithuis junioren B jongens ARV Ilion 1563 794 15.53 769 15.79
8 181 Jelle de Jong junioren B jongens AV Lycurgus 1551 797 15.50 754 15.94
9 167 Django de Vreng junioren B jongens AV Hollandia 1524 743 16.06 781 15.66
10 047 Jesper Peterse junioren B jongens AV Trias 1420 716 16.36 704 16.49
11 169 Boudewijn Coenegracht junioren B jongens AV Sprint 1387 704 16.49 683 16.74
12 075 Wesley van der Holst junioren B jongens PAC 1295 650 17.13 645 17.19
13 189 Niels Verheugd junioren B jongens Atledo 1197 626 17.43 571 18.16
14 079 Jari Kouwen junioren B jongens ACO / Van Elderen 1068 567 18.21 501 19.17
15 082 Joppe Stokvis junioren B jongens AV Triathlon 745 0     DISQ 744 16.05

JB 2 kamp 400/300H

400m horden (0,84m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 100 Pelle Gelderblom junioren B jongens AV '56 57.74 764
2 192 Robin Vliem junioren B jongens AV Athlos 59.31 719
3 053 Thomas van der Vooren junioren B jongens AV Triathlon 1:00.90 677
4 129 Robert Olgers junioren B jongens AV NOP 1:01.38 664
5 199 Joram Ganzevoort junioren B jongens AV Heerenveen 1:07.98 511
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 007 Jeroen Reijman junioren B jongens Leiden Atletiek 56.40 804
2 156 Maurik de Groot junioren B jongens Haag Atletiek 57.78 763
3 057 Niels Kok junioren B jongens AV Flevo Delta 59.18 723
4 095 Cas Swienink junioren B jongens AV PEC 1910 1:00.09 698
5 081 Jarno de Groot junioren B jongens AV Flevo Delta 1:01.43 663
  048 Richard Meuleman junioren B jongens Isala '96 DNF 0

300m horden (0,84m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 192 Robin Vliem junioren B jongens AV Athlos 41.72 824
2 053 Thomas van der Vooren junioren B jongens AV Triathlon 42.17 806
3 100 Pelle Gelderblom junioren B jongens AV '56 43.14 768
4 129 Robert Olgers junioren B jongens AV NOP 43.89 740
  199 Joram Ganzevoort junioren B jongens AV Heerenveen DNS 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 156 Maurik de Groot junioren B jongens Haag Atletiek 41.29 842
2 048 Richard Meuleman junioren B jongens Isala '96 41.31 841
3 057 Niels Kok junioren B jongens AV Flevo Delta 42.22 804
4 081 Jarno de Groot junioren B jongens AV Flevo Delta 43.10 770
  095 Cas Swienink junioren B jongens AV PEC 1910 DNS 0
  007 Jeroen Reijman junioren B jongens Leiden Atletiek DNS 0

Totaal overzicht voor JB 400/300H (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal 400H 300H
1 156 Maurik de Groot junioren B jongens Haag Atletiek 1605 763 57.78 842 41.29
2 192 Robin Vliem junioren B jongens AV Athlos 1543 719 59.31 824 41.72
3 100 Pelle Gelderblom junioren B jongens AV '56 1532 764 57.74 768 43.14
4 057 Niels Kok junioren B jongens AV Flevo Delta 1527 723 59.18 804 42.22
5 053 Thomas van der Vooren junioren B jongens AV Triathlon 1483 677 1:00.90 806 42.17
6 081 Jarno de Groot junioren B jongens AV Flevo Delta 1433 663 1:01.43 770 43.10
7 129 Robert Olgers junioren B jongens AV NOP 1404 664 1:01.38 740 43.89
8 048 Richard Meuleman junioren B jongens Isala '96 841 0 DNF 841 41.31
9 007 Jeroen Reijman junioren B jongens Leiden Atletiek 804 804 56.40 0 DNS
10 095 Cas Swienink junioren B jongens AV PEC 1910 698 698 1:00.09 0 DNS
11 199 Joram Ganzevoort junioren B jongens AV Heerenveen 511 511 1:07.98 0 DNS

MA + V 2 kamp 100mH

Ronde 1

Serie 1: (1.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 042 Anne van de Wiel junioren A meisjes AV Sprint 15.11 737
2 091 Kim de Vos junioren A meisjes PAC 16.12 635
3 231 Annick Haanen junioren A meisjes AV Sprint 16.18 629
4 145 Nicole Schoute senioren vrouwen AV Lycurgus 16.54 596
5 161 Joanny Loeffen junioren A meisjes ARV Ilion 21.46 254
Serie 2: (3.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 149 Inge Drost junioren A meisjes ARV Ilion 13.75 898
2 118 Maayke Tjin A-Lim junioren A meisjes AV Sparta 13.97 870
3 116 Eva Tetteroo junioren A meisjes AV Olympus '70 14.69 784
4 168 Nancy van Petersen senioren vrouwen AV Daventria 1906 14.83 768
5 041 Myke van de Wiel junioren A meisjes AV Sprint 14.95 754

Ronde 2

Serie 1: (0.0m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 042 Anne van de Wiel junioren A meisjes AV Sprint 15.34 712
2 091 Kim de Vos junioren A meisjes PAC 16.31 617
3 145 Nicole Schoute senioren vrouwen AV Lycurgus 16.69 582
4 231 Annick Haanen junioren A meisjes AV Sprint 17.34 527
Serie 2: (0.7m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 118 Maayke Tjin A-Lim junioren A meisjes AV Sparta 14.50 806
2 149 Inge Drost junioren A meisjes ARV Ilion 14.53 802
3 168 Nancy van Petersen senioren vrouwen AV Daventria 1906 15.24 723
4 116 Eva Tetteroo junioren A meisjes AV Olympus '70 15.32 714
5 041 Myke van de Wiel junioren A meisjes AV Sprint 15.72 673
 

Totaal overzicht voor MA + V 100mH (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 149 Inge Drost junioren A meisjes ARV Ilion 1700 898 13.75 802 14.53
2 118 Maayke Tjin A-Lim junioren A meisjes AV Sparta 1676 870 13.97 806 14.50
3 116 Eva Tetteroo junioren A meisjes AV Olympus '70 1498 784 14.69 714 15.32
4 168 Nancy van Petersen senioren vrouwen AV Daventria 1906 1491 768 14.83 723 15.24
5 042 Anne van de Wiel junioren A meisjes AV Sprint 1449 737 15.11 712 15.34
6 041 Myke van de Wiel junioren A meisjes AV Sprint 1427 754 14.95 673 15.72
7 091 Kim de Vos junioren A meisjes PAC 1252 635 16.12 617 16.31
8 145 Nicole Schoute senioren vrouwen AV Lycurgus 1178 596 16.54 582 16.69
9 231 Annick Haanen junioren A meisjes AV Sprint 1156 629 16.18 527 17.34
10 161 Joanny Loeffen junioren A meisjes ARV Ilion 254 254 21.46 0

MA + V 400/300

400m Horden

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 218 Floor Buigel junioren A meisjes Groningen Atletiek 1:10.18 680
2 151 Freke Streng senioren vrouwen PAC 1:11.38 653
  146 Minke Bosma junioren A meisjes AV Lycurgus DNS 0
  178 Simone Falkena V35 AV Heerenveen DNF 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 035 Sophie den Ouden junioren A meisjes MPM 1:08.96 709
2 139 Judi Becx neo-senioren vrouwen AV Attila 1:10.15 0
3 135 Cathelijn Peeters junioren A meisjes NSAV 't Haasje 1:12.13 637
4 140 Kim Frijns junioren A meisjes AV Unitas 1:12.18 636
  097 Tamar Nijhof junioren A meisjes AAC '61 DNS 0
Serie 3:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 149 Inge Drost junioren A meisjes ARV Ilion 1:01.14 918
2 143 Hanneke Oosterwegel junioren A meisjes AV Daventria 1906 1:02.36 882
3 137 Mathilde Terleth junioren A meisjes AV Hanzesport 1:04.88 812
4 069 Marlieke Husslage senioren vrouwen AV Sprint 1:06.33 774
  055 Noortje Rijken senioren vrouwen AV Daventria 1906 DNS 0

300m horden (0,762m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 055 Noortje Rijken senioren vrouwen AV Daventria 1906 44.81 707
2 140 Kim Frijns junioren A meisjes AV Unitas 49.73 551
3 218 Floor Buigel junioren A meisjes Groningen Atletiek 50.18 538
4 139 Judi Becx neo-senioren vrouwen AV Attila 50.76 522
  097 Tamar Nijhof junioren A meisjes AAC '61 DNS 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 143 Hanneke Oosterwegel junioren A meisjes AV Daventria 1906 44.27 726
2 137 Mathilde Terleth junioren A meisjes AV Hanzesport 45.50 683
3 135 Cathelijn Peeters junioren A meisjes NSAV 't Haasje 50.32 534
  149 Inge Drost junioren A meisjes ARV Ilion DNS 0
  146 Minke Bosma junioren A meisjes AV Lycurgus DNS 0
  178 Simone Falkena V35 AV Heerenveen DNS 0
 

Totaal overzicht voor MA + V 400/300 (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal 400H 300H
1 143 Hanneke Oosterwegel junioren A meisjes AV Daventria 1906 1608 882 1:02.36 726 44.27
2 137 Mathilde Terleth junioren A meisjes AV Hanzesport 1495 812 1:04.88 683 45.50
3 218 Floor Buigel junioren A meisjes Groningen Atletiek 1218 680 1:10.18 538 50.18
4 140 Kim Frijns junioren A meisjes AV Unitas 1187 636 1:12.18 551 49.73
5 135 Cathelijn Peeters junioren A meisjes NSAV 't Haasje 1171 637 1:12.13 534 50.32
6 149 Inge Drost junioren A meisjes ARV Ilion 918 918 1:01.14 0 DNS
7 069 Marlieke Husslage senioren vrouwen AV Sprint 774 774 1:06.33 0
8 035 Sophie den Ouden junioren A meisjes MPM 709 709 1:08.96 0
9 055 Noortje Rijken senioren vrouwen AV Daventria 1906 707 0 DNS 707 44.81
10 151 Freke Streng senioren vrouwen PAC 653 653 1:11.38 0
11 139 Judi Becx neo-senioren vrouwen AV Attila 522 0 1:10.15 522 50.76
12 178 Simone Falkena V35 AV Heerenveen   0 DNF 0 DNS

JA 2 kamp 110m Horden (1,00m)

Ronde 1

Serie 1: (1.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 039 Bas Jansen junioren A jongens AV Lycurgus 15.57 790
2 197 Sjoerd van Deudekom junioren A jongens AV Lycurgus 15.99 750
3 108 Bas Voermans junioren A jongens PAC 16.82 676
4 154 Ruben Harmsen junioren A jongens Tempo Atletiek Vereniging 17.74 602
Serie 2: (1.4m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 039 Sybren Blok junioren A jongens PAC 14.40 915
2 133 Wessel Boons junioren A jongens AV Daventria 1906 14.79 871
  015 Tobias Bax junioren A jongens AC TION DNF 0

Ronde 2

Serie 1: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 108 Bas Voermans junioren A jongens PAC 17.41 628
2 154 Ruben Harmsen junioren A jongens Tempo Atletiek Vereniging 17.59 613
  015 Tobias Bax junioren A jongens AC TION DNS 0
Serie 2: (0.2m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 039 Sybren Blok junioren A jongens PAC 14.26 931
2 133 Wessel Boons junioren A jongens AV Daventria 1906 15.10 838
3 039 Bas Jansen junioren A jongens AV Lycurgus 15.97 752
4 197 Sjoerd van Deudekom junioren A jongens AV Lycurgus 16.51 703
Totaal overzicht voor JA 110mH (officieel)
rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 039 Sybren Blok junioren A jongens PAC 1846 915 14.40 931 14.26
2 133 Wessel Boons junioren A jongens AV Daventria 1906 1709 871 14.79 838 15.10
3 039 Bas Jansen junioren A jongens AV Lycurgus 1542 790 15.57 752 15.97
4 197 Sjoerd van Deudekom junioren A jongens AV Lycurgus 1453 750 15.99 703 16.51
5 108 Bas Voermans junioren A jongens PAC 1304 676 16.82 628 17.41
6 154 Ruben Harmsen junioren A jongens Tempo Atletiek Vereniging 1215 602 17.74 613 17.59
7 015 Tobias Bax junioren A jongens AC TION   0 DNF 0 DNS

JA 400/300H

 

400m H

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 001 Nick Smidt junioren A jongens AAC '61 52.59 928
2 026 Rens van der Schaaf junioren A jongens VAV 57.11 782
3 162 Martijn Meijer junioren A jongens AV Lopersgroep Deurne 57.91 759
4 011 Alwin van den Heuvel junioren A jongens ESAV Asterix 58.12 753
5 068 Yoeri Sterenberg junioren A jongens AV Daventria 1906 1:01.36 665
  015 Tobias Bax junioren A jongens AC TION DNS 0
300m Horden
Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 001 Nick Smidt junioren A jongens AAC '61 38.45 968
2 026 Rens van der Schaaf junioren A jongens VAV 41.34 840
3 011 Alwin van den Heuvel junioren A jongens ESAV Asterix 42.27 802
4 068 Yoeri Sterenberg junioren A jongens AV Daventria 1906 42.99 774
  162 Martijn Meijer junioren A jongens AV Lopersgroep Deurne DNS 0
 

Totaal overzicht voor JA 400/300H (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal 400H 300H
1 001 Nick Smidt junioren A jongens AAC '61 1896 928 52.59 968 38.45
2 026 Rens van der Schaaf junioren A jongens VAV 1622 782 57.11 840 41.34
3 011 Alwin van den Heuvel junioren A jongens ESAV Asterix 1555 753 58.12 802 42.27
4 068 Yoeri Sterenberg junioren A jongens AV Daventria 1906 1439 665 1:01.36 774 42.99
5 162 Martijn Meijer junioren A jongens AV Lopersgroep Deurne 759 759 57.91 0 DNS

M 2 kamp 110m Horden (1,067)

Ronde 1

Serie 1: (1.5m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 241 Lars Janssen neo-senioren mannen AV Phoenix 16.26 725
2 050 Floris Heil senioren mannen AV '34 16.64 691
3 177 Sven van Doodewaerd senioren mannen AV Lycurgus 16.99 662
4 012 Frank Wouda senioren mannen AV Haaksbergen 17.47 623
5 159 Tomas Snel senioren mannen ESAV Asterix 17.81 597
Serie 2: (0.7m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 193 Jeroen van Veen senioren mannen Isala '96 15.11 837
2 191 Maarten Nabbe senioren mannen Prins Hendrik 15.53 794
3 155 Laurens Oosterwegel neo-senioren mannen AV Daventria 1906 16.79 678
  239 Joeri van Kuppeveld neo-senioren mannen Nijmegen Atletiek DNF 0

Ronde 2

Serie 1: (1.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 239 Joeri van Kuppeveld neo-senioren mannen Nijmegen Atletiek 15.79 769
2 159 Tomas Snel senioren mannen ESAV Asterix 17.92 588
3 012 Frank Wouda senioren mannen AV Haaksbergen 17.98 584
  177 Sven van Doodewaerd senioren mannen AV Lycurgus DNS 0
Serie 2: (1.3m/s)
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 193 Jeroen van Veen senioren mannen Isala '96 15.41 806
2 050 Floris Heil senioren mannen AV '34 16.74 683
  241 Lars Janssen senioren mannen AV Phoenix DNS 0
  191 Maarten Nabbe senioren mannen Prins Hendrik DNS 0
  155 Laurens Oosterwegel neo-senioren mannen AV Daventria 1906 DNS 0

Totaal overzicht voor M 110mH (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal R1 R2
1 193 Jeroen van Veen senioren mannen Isala '96 1643 837 15.11 806 15.41
2 050 Floris Heil senioren mannen AV '34 1374 691 16.64 683 16.74
3 012 Frank Wouda senioren mannen AV Haaksbergen 1207 623 17.47 584 17.98
4 159 Tomas Snel senioren mannen ESAV Asterix 1185 597 17.81 588 17.92
5 191 Maarten Nabbe senioren mannen Prins Hendrik 794 794 15.53 0 DNS
6 239 Joeri van Kuppeveld neo-senioren mannen Nijmegen Atletiek 769 0 DNF 769 15.79
7 241 Lars Janssen senioren mannen AV Phoenix 725 725 16.26 0 DNS
8 155 Laurens Oosterwegel neo-senioren mannen AV Daventria 1906 678 678 16.79 0 DNS
9 177 Sven van Doodewaerd senioren mannen AV Lycurgus 662 662 16.99 0 DNS

M 2 kamp  400/300H

400m horden (0,914m)

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 122 Thijs Koers neo-senioren mannen Hellas Utrecht 57.67 766
2 128 Toine van Beckhoven M45 AV Attila 59.32 719
3 157 Marcel Roosen senioren mannen Eindhoven Atletiek 1:02.52 635
4 044 Pel van den Kerkhoff senioren mannen AV Clytoneus 1:04.76 582
5 210 Peter Peereboom senioren mannen AV Heerenveen 1:06.95 533
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 191 Maarten Nabbe senioren mannen Prins Hendrik 55.84 821
2 120 Roman de Klein neo-senioren mannen Hellas Utrecht 56.26 808
3 240 Bas Land neo-senioren mannen AV Phoenix 56.75 793
4 014 Arend-Jan Spierenburg neo-senioren mannen Cialfo 56.87 789

300m Horden

Serie 1:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 044 Pel van den Kerkhoff senioren mannen AV Clytoneus 46.43 652
  128 Toine van Beckhoven M45 AV Attila DNS 0
  155 Laurens Oosterwegel neo-senioren mannen AV Daventria 1906 DNS 0
  191 Maarten Nabbe senioren mannen Prins Hendrik DNS 0
Serie 2:
rank bib naam category vereniging prestatie punten
1 014 Arend-Jan Spierenburg neo-senioren mannen Cialfo 40.35 882
2 157 Marcel Roosen senioren mannen Eindhoven Atletiek 43.76 745
  240 Bas Land neo-senioren mannen AV Phoenix DNS 0
  210 Peter Peereboom senioren mannen AV Heerenveen DNF 0
  073 Edwin van Gurp senioren mannen AV Sprint DNS 0
 

Totaal overzicht voor M 400/300H (officieel)

rank bib naam category vereniging totaal 400H 300H
1 014 Arend-Jan Spierenburg neo-senioren mannen Cialfo 1671 789 56.87 882 40.35
2 157 Marcel Roosen senioren mannen Eindhoven Atletiek 1380 635 1:02.52 745 43.76
3 044 Pel van den Kerkhoff senioren mannen AV Clytoneus 1234 582 1:04.76 652 46.43
4 191 Maarten Nabbe senioren mannen Prins Hendrik 821 821 55.84 0 DNS
5 120 Roman de Klein neo-senioren mannen Hellas Utrecht 808 808 56.26 0
6 240 Bas Land neo-senioren mannen AV Phoenix 793 793 56.75 0 DNS
7 122 Thijs Koers neo-senioren mannen Hellas Utrecht 766 766 57.67 0
8 128 Toine van Beckhoven M45 AV Attila 719 719 59.32 0 DNS
9 210 Peter Peereboom senioren mannen AV Heerenveen 533 533 1:06.95 0 DNF

 

Uitslagen Hortas Hurdles 2016

Meerkamp uitslagen Hurdles Special 2016

 

 ED67200

erepodium 2-kamp JB met winnaar Sil Negenman, Luuk Peters (2e) en Jarno de Groot (3e)

 

 

 

Mannen-Sen 100m pnt 110mh pnt 400m pnt 400mh pnt Totaal
1 Sybren Blok 10.88 834 14.69 882         1716
2 Stef van der Schaaf         50.61 778 52.94 916 1694
3 Niko Zuidema     15.55 792     54.65 859 1651
4 Arend-Jan Spierenburg       52.00 719 55.74 824 1543
5 Bas Jansen     16.00 749     59.80 706 1455
6 Sander van Gelderen     16.69 687     1.00.43 689 1376
7 Adriaan Saman 12.24 532 15.48 799         1331
8 Thijs Moesker 11.99 583 16.28 723         1306
9 Toine van Beckhoven 12.30 520         58.55 741 1261
10 Floris Heil 12.05 570 17.10 652         1222
                     
  Jongens A 100m pnt 110mh pnt 400m pnt 400mh pnt Totaal
1 Jim van Gorkum 11.00 804 15.04 844         1648
2 Robin Vliem     15.14 834     58.51 742 1576
3 Rens van der Schaaf         52.96 680 56.80 791 1471
4 Davis Hagedoorn     16.22 728     58.85 732 1460
5 Tiago Smithuis 12.17 546 15.45 802         1348
6 Mark de Rond 12.15 550 15.78 770         1320
7 Niels Verheugd 11.87 607 17.34 633         1240
                     
  Jongens B 100m pnt 110mh pnt 400m pnt 400mh pnt Totaal
1 Sil Negenman     14.57 896     57.88 760 1656
2 Luuk Peters 11.61 663 14.04 958         1621
3 Jarno de Groot     14.99 850     57.60 768 1618
4 Robin Spoor 11.61 663 14.87 863         1526
5 Lauri Hulleman 11.56 674 15.02 846         1520
6 Hidde Leenders     15.93 755     1.00.59 685 1440
7 Léon Mak 11.99 583 15.19 829         1412
8 Daan Spiljard 12.07 566 15.05 843         1409
9 Guus Nijkamp 12.17 546 15.10 838         1384
10 Jos Hoogewerf 12.19 542 15.14 834         1376
11 Lars Woudenberg 12.07 566 15.62 785         1351
12 Hans Harting 12.11 558         57.31 776 1334
13 Mika Taag 12.33 515 15.47 800         1315
14 Thom Clemens 11.93 595 16.87 672         1267
15 Bjorn Sloot 12.46 490 16.18 732         1222
16 Daan Schuurman 11.98 585 17.33 634         1219
16 Stefan Pol 12.23 534 16.96 664         1198
17 Ingmar Bouwman 12.56 471 16.74 683         1154
18 Devin van den Berg 12.43 495 17.25 640         1135
19 Twan Duvigneau 12.23 534         1.05.74 560 1094
20 Marijn Kriegsman 13.10 374 16.75 682         1056
21 Youp Brouwer 13.34 333 17.83 595         928
22 Thomas Arensman         1.01.42 389 1.13.08 412 801
                     
  Jongens C 100m pnt 100mh pnt 300mh pnt Totaal    
1 Sven Roosen     13.72 861 39.96 899 1760    
2 Robin Boersma     14.00 830 42.65 787 1617    
3 Lars van Vught 12.81 696     44.78 708 1404    
4 Peter de Kruyff 13.08 657 15.11 715 45.36 688 1403    
5 Shemar Martina 12.47 748 16.02 633     1381    
6 Jermo Harper     15.27 700 46.53 649 1349    
7 Eric Wolfrat     15.96 638 47.52 617 1255    
8 Angelo Visser 13.62 583 20.48 337 50.39 532 1115    
9 Kjell de Groot     17.33 530 48.58 584 1114    
10 Geordy Witmond 13.69 573 17.92 489     1062    
11 Joost van Deudekom 13.07 658 20.00 363     1021    
                     
  Jongens D 80m pnt 80mh pnt 300mh pnt Totaal    
1 Mark van der Linden     11.71 741 42.81 781 1522    
2 Jeff Tesselaar 11.15 594     47.60 614 1208    
3 Brend Baak     13.64 522 53.24 457 979    
4 Bruce Boon 11.83 491 15.25 382     873    
5 Sam van Emmerik 12.75 370     57.21 365 735    
6 Jim van Emmerik 12.49 402 16.40 299     701    
7 Ties Arensman 13.14 323 17.33 239     562    
                     
  Vrouwen-Sen 100m pnt 100mh pnt 400m pnt 400mh pnt Totaal
1 Lieke van den Brink 12.69 734 15.19 728         1462
2 Manon Mensink         1.06.75 589 1.12.03 639 1228
                     
  Meisjes A 100m pnt 100mh pnt 400m pnt 400mh pnt Totaal
1 Maayke Tjin A-Lim   825 15.19 874         1699
2 Noa van Ginneken   689 0 754       0 1443
3 Jessy van Ee   700 0 738       0 1438
4 Danielle Spek   549 0 435       0 984
                     
  Meisjes B 100m pnt 100mh pnt 400m pnt 400mh pnt Totaal
1 Anna Postema 12.88 698 14.29 831         1529
2 Danique de Haan     14.93 757     1.06.45 771 1528
3 Joyce Schumacher 12.84 706 14.48 808         1514
4 Lisanne Brouwer 12.86 702 14.90 760         1462
5 Rianne Beuling 12.98 680 14.79 772         1452
6 Charlie van Gorkum 12.93 689 15.01 748         1437
7 Merle van Elzakker 13.12 655 15.26 721         1376
8 Tjeerdtje van Gastel 12.98 680 15.54 692         1372
9 Joyce Kraaijenbrink 13.35 615         1.09.44 698 1313
10 Shanna Mol 13.48 592 15.57 689         1281
11 Maud Seinen 13.60 572 15.48 698         1270
12 Sanne van Drunen 13.73 551 15.71 674     1.16.32 551 1225
13 Annika Reuvers 13.89 525         1.11.18 658 1183
14 Lynn van Zijl     17.48 515 1.04.97 635     1150
15 Noëlle Vennemann 13.13 653 18.01 474         1127
16 Sanne van Beek         1.07.85 562 1.15.96 558 1120
17 Emma Beekman 13.94 517 17.11 546         1063
18 Demi Berger 14.14 486 16.80 573         1059
19 Rosalie Tissingh 14.69 405 17.75 494         899
20 Aleid Frissel 14.25 469 18.63 428         897
21 Emma Rijsdijk         1.14.99 405 1.19.69 489 894
22 Lonneke Westermann 15.11 347 1.88 411         758
                     
  Meisjes C 80m pnt 80mh pnt 300mh pnt Totaal    
1 Zoë Sedney 10.14 772     44.02 735 1507    
2 Nina Franke     12.29 668 45.70 676 1344    
3 Yara Linnekamp 10.52 701     48.20 596 1297    
4 Nienke Madderom 11.04 612 12.33 663     1275    
5 Anouk Schoop 10.93 630 12.58 634     1264    
6 Robina Negenman     12.61 630 48.28 593 1223    
7 Rosa Kuin 11.12 599 13.08 579     1178    
8 Megan Broekhuis 11.00 619 13.43 543     1162    
9 Sophia Mulder     13.15 571 48.59 584 1155    
10 Sarah van Ekeris 11.16 593 13.87 500 53.39 453 1093    
11 Kahlan Veen 11.17 591     51.57 500 1091    
12 Desi van Emmerik 11.23 581 13.97 491 51.72 496 1077    
13 Anna Oosterwegel 11.33 566 13.80 507 53.54 449 1073    
14 Kirsten Kuipers 11.08 606 14.31 460 54.28 431 1066    
15 Amy Walraven 11.15 594 14.47 446     1040    
16 Nikki Taag     13.87 500 52.54 475 975    
17 Lieke Blommestein 11.94 476 14.28 463     939    
18 Melana Agricola 12.04 462 14.65 430 55.33 407 892    
19 Mila Kuller 12.17 444 14.60 435 56.64 377 879    
20 Yildiz Turan 12.16 446 14.71 425     871    
21 Emma van Emmerik 11.96 473 15.35 374     847    
22 Joyce Petter 12.40 414 19.92 104     518    
                     
                     
                     
  Meisjes D 60m pnt 60mh pnt 300mh pnt Totaal    
1 Kristina Tergau 8.96 556 10.32 565     1121    
2 Fenna Achterberg 8.92 564 10.42 552     1116    
3 Femke Jonker     10.21 580 51.75 495 1075    
4 Sabrina Kim Cruden     10.20 581 54.43 428 1009    
5 Anke Binnema     10.47 546 53.06 461 1007    
6 Bente Madderom 8.68 612 11.85 390     1002    
7 Trijntje van Elzakker     10.56 534 54.53 425 959    
8 Wies Rosenberg 8.66 616 12.79 303     919    
9 Iris Bredewolt 9.31 492     58.41 339 831    
10 Kirsten Post 9.69 427 13.02 283     710    
11 Emma Kamer 10.07 367 14.51 172     539    
                     
                     

Uitslagen Hortas Hurdles 2014

Uitslagen 4e Hortas Hurdles Special 2014

Meisjes D, 60mH

Ronde 1

Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 028 Nanah Fung-Loy 20-02-2001 AV Sparta 9,83 633 0,1
2 166 Yara Linnekamp 22-02-2001 Hellas Utrecht 10,27 572 0,1
3 163 Zoë Sedney 15-12-2001 ARV Ilion 10,39 556 0,1
4 009 Tessa Smits 17-01-2001 AV Weert 10,45 548 0,0
5 014 Nikki Boon 08-01-2001 AV Flevo Delta 10,55 536 0,1
6 008 Terri Talan 31-01-2001 AV Heerenveen 10,71 516 0,1
7 004 Nina Franke 14-03-2002 AV Oss '78 10,75 511 0,0
8 072 Grace-Ann Pronk 03-07-2001 AV Sparta 11,2 458 0,1
9 005 Sarah van Beilen 22-03-2002 EAC De Sperwers 11,39 438 0,0
10 041 Rikst Slot 26-02-2002 AV Heerenveen 11,41 435 0,0
11 168 Tosca van der Flier 27-11-2002 AV Lycurgus 11,57 418 -0,4
12 067 Fleur van der Linden 21-07-2001 DAK 11,6 415 0,0
13 175 Samar Ahmed 17-03-2001 Hellas Utrecht 11,75 400 0,0
14 077 Sophie van den Berg 20-02-2002 AV NOP 12,03 372 0,0
15 098 Anna Oosterwegel 20-08-2001 AV Daventria 1906 12,1 365 -0,4
16 035 Desi van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 12,32 344 -0,4
17 144 Erin Klein Baltink 13-03-2001 AV Daventria 1906 12,33 343 0,2
18 179 Amber van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 12,53 325 0,2
19 149 Isabel Raap 08-05-2002 AV Fortuna 12,72 309 0,0
20 180 Linda van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 12,74 307 0,2
21 128 Mila Kuller 10-09-2001 AV NEA-Volharding 13,14 273 0,2
22 141 Sienna Klous 15-10-2001 AV Lycurgus 13,15 272 0,0
23 034 Emma van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 13,55 241 -0,4
24 105 Femke Zweekhorst 12-11-2002 Cialfo 13,93 213 0,2
25 171 Fabienne Muller 25-10-2002 AV Lycurgus 16,64 48 -0,4
26 112 Jetske Mooldijk 29-04-2002 PAC DNF 0 0,0

Ronde 2

Plaats Startnr. Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 028 Nanah Fung-Loy 20-02-2001 AV Sparta 9,85 630 -0,5
2 009 Tessa Smits 17-01-2001 AV Weert 10,16 587 -0,5
3 166 Yara Linnekamp 22-02-2001 Hellas Utrecht 10,26 573 -0,5
4 163 Zoë Sedney 15-12-2001 ARV Ilion 10,40 555 -0,5
5 014 Nikki Boon 08-01-2001 AV Flevo Delta 10,45 548 -0,5
6 008 Terri Talan 31-01-2001 AV Heerenveen 10,50 542 -1,0
7 004 Nina Franke 14-03-2002 AV Oss '78 10,76 510 -1,0
8 041 Rikst Slot 26-02-2002 AV Heerenveen 11,14 465 -1,0
9 005 Sarah van Beilen 22-03-2002 EAC De Sperwers 11,33 444 -1,0
10 072 Grace-Ann Pronk 03-07-2001 AV Sparta 11,39 438 -1,0
11 175 Samar Ahmed 17-03-2001 Hellas Utrecht 11,45 431 -0,7
12 168 Tosca van der Flier 27-11-2002 AV Lycurgus 11,53 423 -0,7
13 067 Fleur van der Linden 21-07-2001 DAK 11,64 411 -0,7
14 077 Sophie van den Berg 20-02-2002 AV NOP 11,80 395 -0,7
15 141 Sienna Klous 15-10-2001 AV Lycurgus 11,86 389 -0,3
16 035 Desi van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 11,87 388 0,1
17 112 Jetske Mooldijk 29-04-2002 PAC 11,87 388 -0,3
18 098 Anna Oosterwegel 20-08-2001 AV Daventria 1906 12,23 353 -0,7
19 144 Erin Klein Baltink 13-03-2001 AV Daventria 1906 12,27 349 0,1
20 179 Amber van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 12,35 342 0,1
21 180 Linda van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 12,57 322 0,1
22 149 Isabel Raap 08-05-2002 AV Fortuna 12,73 308 0,1
23 128 Mila Kuller 10-09-2001 AV NEA-Volharding 12,88 295 -0,3
24 034 Emma van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 13,17 271 -0,3
25 105 Femke Zweekhorst 12-11-2002 Cialfo 14,09 201 -0,3
26 171 Fabienne Muller 25-10-2002 AV Lycurgus DNS 0 -0,3
 
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 028 Nanah Fung-Loy 20-02-2001 AV Sparta 9,83 633 0,1
2 166 Yara Linnekamp 22-02-2001 Hellas Utrecht 10,27 572 0,1
3 163 Zoë Sedney 15-12-2001 ARV Ilion 10,39 556 0,1
4 009 Tessa Smits 17-01-2001 AV Weert 10,45 548 0,0
5 014 Nikki Boon 08-01-2001 AV Flevo Delta 10,55 536 0,1
6 008 Terri Talan 31-01-2001 AV Heerenveen 10,71 516 0,1
7 004 Nina Franke 14-03-2002 AV Oss '78 10,75 511 0,0
8 072 Grace-Ann Pronk 03-07-2001 AV Sparta 11,20 458 0,1
9 005 Sarah van Beilen 22-03-2002 EAC De Sperwers 11,39 438 0,0
10 041 Rikst Slot 26-02-2002 AV Heerenveen 11,41 435 0,0
11 168 Tosca van der Flier 27-11-2002 AV Lycurgus 11,57 418 -0,4
12 067 Fleur van der Linden 21-07-2001 DAK 11,60 415 0,0
13 175 Samar Ahmed 17-03-2001 Hellas Utrecht 11,75 400 0,0
14 077 Sophie van den Berg 20-02-2002 AV NOP 12,03 372 0,0
15 098 Anna Oosterwegel 20-08-2001 AV Daventria 1906 12,10 365 -0,4
16 035 Desi van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 12,32 344 -0,4
17 144 Erin Klein Baltink 13-03-2001 AV Daventria 1906 12,33 343 0,2
18 179 Amber van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 12,53 325 0,2
19 149 Isabel Raap 08-05-2002 AV Fortuna 12,72 309 0,0
20 180 Linda van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 12,74 307 0,2
21 128 Mila Kuller 10-09-2001 AV NEA-Volharding 13,14 273 0,2
22 141 Sienna Klous 15-10-2001 AV Lycurgus 13,15 272 0,0
23 034 Emma van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 13,55 241 -0,4
24 105 Femke Zweekhorst 12-11-2002 Cialfo 13,93 213 0,2
25 171 Fabienne Muller 25-10-2002 AV Lycurgus 16,64 48 -0,4
26 112 Jetske Mooldijk 29-04-2002 PAC DNF 0 0,0

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Nanah Fung-Loy 1263
2 Yara Linnekamp 1145
3 Tessa Smits 1135
4 Zoë Sedney 1111
5 Nikki Boon 1084
6 Terri Talan 1058
7 Nina Franke 1021
8 Rikst Slot 900
9 Grace-Ann Pronk 896
10 Sarah van Beilen 882
11 Tosca van der Flier 841
12 Samar Ahmed 831
13 Fleur van der Linden 826
14 Sophie van den Berg 767
15 Desi van Emmerik 732
16 Anna Oosterwegel 718
17 Erin Klein Baltink 692
18 Amber van der Klei 667
19 Sienna Klous 661
20 Linda van der Klei 629
21 Isabel Raap 617
22 Mila Kuller 568
23 Emma van Emmerik 512
24 Femke Zweekhorst 414
25 Jetske Mooldijk 388
26 Fabienne Muller 48
 

Meisjes C, 80mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 065 Marijke Esselink 22-06-1999 AV Archeus 11,84 724 0,0
2 062 Simone Lamberts 02-07-1999 Scopias Atletiek 12,42 652 0,0
3 093 Rianne Beuling 20-12-1999 AV NOP 12,43 651 0,0
4 053 Jacqueline Muts 15-05-1999 Phanos 12,44 650 0,0
5 016 Lisanne Schoonebeek 01-02-2000 AV Lycurgus 12,71 619 0,0
6 074 Famke Heinst 30-03-1999 Ciko '66 12,80 609 0,0
7 160 Manon Schoop 08-07-1999 AV NOP 12,83 606 0,1
8 007 Lisanne Brouwer 01-12-1999 AV Spirit Lelystad 12,95 593 0,0
9 075 Joina Smit 21-02-2000 AC TION 13,07 580 0,1
10 017 Feline Molenaar 17-06-1999 Avantri 13,23 563 -0,1
11 103 Hanne Leutholff 16-09-2000 AV PEC 1910 13,31 555 0,1
12 021 Sanne van Drunen 03-02-2000 AV Spirit Lelystad 13,36 550 -0,1
13 054 Channa de Bruijn 24-01-2000 De-Atleet 13,48 538 -0,5
14 006 Renske Zwolle 28-07-2000 AV Heerenveen 13,49 537 0,0
15 108 Annika Reuvers 07-02-2000 Spado 13,53 533 0,1
16 198 Charlie van Gorkum 18-02-2000 Spado 13,70 516 -0,4
17 068 Susan Bekkers 18-05-1999 AV Attila 13,75 511 0,1
18 015 Lysette Wanders 10-07-1999 ARV Ilion 14,15 474 -0,5
19 069 Bente Smagge 29-03-1999 AV Attila 14,28 463 -0,5
20 076 Dagmara Killaars 23-04-1999 Scopias Atletiek 14,57 437 -0,4
21 059 Nienke Wijenberg 16-11-1999 AV Archeus 14,68 428 -0,4
22 040 Shanice Maarschalkerweerd 20-08-1999 AV Triathlon 14,82 416 -0,1
23 050 Lonneke Westermann 20-05-2000 AV Attila 14,88 411 0,0
24 056 Liset van der Hulst 05-11-1999 Cialfo 15,70 348 0,0
25 049 Eva Jordaan 04-12-2000 Groningen Atletiek 15,76 343 -0,4
26 181 Evelyn Vletter 08-05-2000 AV NEA-Volharding 15,81 340 0,0
27 042 Megan Hoogland 07-04-1999 AV Hollandia 16,01 326 -0,5
28 022 Mieke Brinkman 12-01-2000 ARV Ilion 16,25 309 -0,5
29 193 Pien Meijs 24-02-1999 MPM 16,56 288 0,0
30 146 Maaike Uijttenboogaard 29-11-2000 AV NEA-Volharding 16,88 267 0,0
31 125 Manuela Wijers 01-04-2000 AV Daventria 1906 17,46 232 0,0
32 085 Aniek Pannekoek 14-07-2000 Cialfo 17,58 225 -0,4
33 084 Judith Strijkert 05-02-2000 Cialfo 20,15 93 -0,4
34 046 Esmay Meinders 13-08-1999 AV NOP DNF 0 0,0
35 023 Eva Nagelkerke 01-12-1999 Atletiek Maastricht DNF 0 0,0
 

Ronde 2

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
Plaats 065 Marijke Esselink 22-06-1999 AV Archeus 11,76 734 0,7
1 053 Jacqueline Muts 15-05-1999 Phanos 12,40 655 0,7
2 016 Lisanne Schoonebeek 01-02-2000 AV Lycurgus 12,48 645 0,7
3 062 Simone Lamberts 02-07-1999 Scopias Atletiek 12,49 644 0,7
4 093 Rianne Beuling 20-12-1999 AV NOP 12,54 638 0,7
5 007 Lisanne Brouwer 01-12-1999 AV Spirit Lelystad 12,77 612 0,3
6 074 Famke Heinst 30-03-1999 Ciko '66 12,82 607 0,3
7 160 Manon Schoop 08-07-1999 AV NOP 12,84 605 0,3
8 103 Hanne Leutholff 16-09-2000 AV PEC 1910 13,14 572 0,1
9 075 Joina Smit 21-02-2000 AC TION 13,16 570 0,3
10 017 Feline Molenaar 17-06-1999 Avantri 13,24 562 0,3
11 006 Renske Zwolle 28-07-2000 AV Heerenveen 13,24 562 0,1
12 021 Sanne van Drunen 03-02-2000 AV Spirit Lelystad 13,26 560 0,1
13 046 Esmay Meinders 13-08-1999 AV NOP 13,26 560 -0,1
14 068 Susan Bekkers 18-05-1999 AV Attila 13,27 559 0,3
15 023 Eva Nagelkerke 01-12-1999 Atletiek Maastricht 13,29 557 -0,1
16 108 Annika Reuvers 07-02-2000 Spado 13,39 547 0,1
17 198 Charlie van Gorkum 18-02-2000 Spado 13,75 511 0,3
18 069 Bente Smagge 29-03-1999 AV Attila 14,26 464 0,3
19 050 Lonneke Westermann 20-05-2000 AV Attila 14,49 444 0,0
20 015 Lysette Wanders 10-07-1999 ARV Ilion 14,57 437 0,3
21 049 Eva Jordaan 04-12-2000 Groningen Atletiek 14,86 413 0,0
22 076 Dagmara Killaars 23-04-1999 Scopias Atletiek 15,05 398 0,3
23 042 Megan Hoogland 07-04-1999 AV Hollandia 15,32 376 -0,4
24 054 Channa de Bruijn 24-01-2000 De-Atleet 15,48 364 0,1
25 056 Liset van der Hulst 05-11-1999 Cialfo 15,50 363 0,0
26 193 Pien Meijs 24-02-1999 MPM 15,66 351 -0,4
27 181 Evelyn Vletter 08-05-2000 AV NEA-Volharding 16,04 323 -0,4
28 059 Nienke Wijenberg 16-11-1999 AV Archeus 16,43 297 0,0
29 022 Mieke Brinkman 12-01-2000 ARV Ilion 16,79 273 -0,4
30 146 Maaike Uijttenboogaard 29-11-2000 AV NEA-Volharding 17,02 258 -0,4
31 085 Aniek Pannekoek 14-07-2000 Cialfo 17,19 248 -0,1
32 125 Manuela Wijers 01-04-2000 AV Daventria 1906 17,75 215 -0,1
33 084 Judith Strijkert 05-02-2000 Cialfo 20,48 79 -0,1
34 040 Shanice Maarschalkerweerd 20-08-1999 AV Triathlon 24,70 0 0,0
 

Meerkamp

 
Plaats Naam Totaal Punten
Plaats Marijke Esselink 1458
1 Jacqueline Muts 1305
2 Simone Lamberts 1296
3 Rianne Beuling 1289
4 Lisanne Schoonebeek 1264
5 Famke Heinst 1216
6 Manon Schoop 1211
7 Lisanne Brouwer 1205
8 Joina Smit 1150
9 Hanne Leutholff 1127
10 Feline Molenaar 1125
11 Sanne van Drunen 1110
12 Renske Zwolle 1099
13 Annika Reuvers 1080
14 Susan Bekkers 1070
15 Charlie van Gorkum 1027
16 Bente Smagge 927
17 Lysette Wanders 911
18 Channa de Bruijn 902
19 Lonneke Westermann 855
20 Dagmara Killaars 835
21 Eva Jordaan 756
22 Nienke Wijenberg 725
23 Liset van der Hulst 711
24 Megan Hoogland 702
25 Evelyn Vletter 663
26 Pien Meijs 639
27 Mieke Brinkman 582
28 Esmay Meinders 560
29 Eva Nagelkerke 557
30 Maaike Uijttenboogaard 525
31 Aniek Pannekoek 473
32 Manuela Wijers 447
33 Shanice Maarschalkerweerd 416
34 Judith Strijkert 172


Meisjes B, 100mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 057 Noa van Ginneken 24-08-1997 Prins Hendrik 14,52 803 0,9
2 094 Dijnja Bosker 10-10-1997 AAC '61 15,10 738 1,7
3 096 Emma Oosterwegel 29-06-1998 AV Daventria 1906 15,11 737 0,9
4 178 Melissa de Haan 15-08-1997 AV '34 15,13 735 0,9
5 152 Nele van den Broek 02-03-1997 AV Sprint 15,13 735 0,9
6 135 Anne van de Wiel 06-04-1997 AV Sprint 15,16 731 1,6
7 118 Nikki Kraaijeveld 13-07-1998 DEM 15,38 708 1,6
8 020 Krista Smit 19-01-1997 AV Athlos 15,54 692 1,6
9 051 Carlijn van den Heuvel 05-04-1997 AV Attila 15,55 691 1,7
10 134 Myke van de Wiel 06-04-1997 AV Sprint 15,61 685 0,9
11 071 Iva Klein Baltink 02-04-1998 AV Daventria 1906 16,31 617 1,6
12 090 Kim Frijns 14-09-1997 AV Unitas 16,69 582 1,7
13 199 Iris Bastmeijer 18-06-1998 AV Attila 16,82 571 1,7
14 081 Lisa Oldenburger 21-12-1998 AVON 17,24 535 1,7
15 155 Anouk Roosenschoon 29-01-1998 AV Sprint 17,80 490 1,7
16 200 Kirsten de Zeeuw 14-01-1998 MPM 26,17 47 1,6
17 036 Noa Dhore 05-07-1997 AAC '61 DNF 0 0,0
 

Ronde 2

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 057 Noa van Ginneken 24-08-1997 Prins Hendrik 14,34 825 0,5
2 152 Nele van den Broek 02-03-1997 AV Sprint 15,00 749 0,5
3 096 Emma Oosterwegel 29-06-1998 AV Daventria 1906 15,02 747 0,5
4 135 Anne van de Wiel 06-04-1997 AV Sprint 15,08 740 1,3
5 178 Melissa de Haan 15-08-1997 AV '34 15,16 731 0,5
6 134 Myke van de Wiel 06-04-1997 AV Sprint 15,51 695 1,3
7 094 Dijnja Bosker 10-10-1997 AAC '61 15,55 691 0,5
8 118 Nikki Kraaijeveld 13-07-1998 DEM 15,61 685 1,3
9 020 Krista Smit 19-01-1997 AV Athlos 15,78 667 1,3
10 051 Carlijn van den Heuvel 05-04-1997 AV Attila 16,03 643 1,3
11 199 Iris Bastmeijer 18-06-1998 AV Attila 16,84 569 1,0
12 036 Noa Dhore 05-07-1997 AAC '61 16,96 559 1,0
13 090 Kim Frijns 14-09-1997 AV Unitas 17,19 539 1,0
14 081 Lisa Oldenburger 21-12-1998 AVON 17,31 529 1,0
15 155 Anouk Roosenschoon 29-01-1998 AV Sprint 17,60 506 1,0
16 200 Kirsten de Zeeuw 14-01-1998 MPM 19,22 388 1,0
17 071 Iva Klein Baltink 02-04-1998 AV Daventria 1906 DNS 0 1,3
 
 

Meerkamp

 
Plaats Naam Totaal Punten
1 Noa van Ginneken 1628
2 Nele van den Broek 1484
3 Emma Oosterwegel 1484
4 Anne van de Wiel 1471
5 Melissa de Haan 1466
6 Dijnja Bosker 1429
7 Nikki Kraaijeveld 1393
8 Myke van de Wiel 1380
9 Krista Smit 1359
10 Carlijn van den Heuvel 1334
11 Iris Bastmeijer 1140
12 Kim Frijns 1121
13 Lisa Oldenburger 1064
14 Anouk Roosenschoon 996
15 Iva Klein Baltink 617
16 Noa Dhore 559
17 Kirsten de Zeeuw 435


Meisjes A + Vrouwen, 100mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 038 Marije van Hunenstijn 03-02-1995 AV '34 14,06 859 0,0
2 063 Anneloes de Roo 09-07-1995 Isala '96 15,02 747 0,0
3 136 Tamara Bos 31-07-1995 Prins Hendrik 15,15 733 0,8
4 126 Henderyke Wonink 07-12-1996 Groningen Atletiek 15,25 722 0,8
5 078 Veerle Simons 02-12-1996 STB 15,50 696 0,0
6 018 Sophie den Ouden 24-07-1996 MPM 15,94 652 0,8
7 052 Eefje Boons 18-07-1994 AV Daventria 1906 DQ 0 0,0
 
 

Ronde 2

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 052 Eefje Boons 18-07-1994 AV Daventria 1906 13,71 904 0,9
2 038 Marije van Hunenstijn 03-02-1995 AV '34 14,11 853 0,9
3 078 Veerle Simons 02-12-1996 STB 15,21 726 0,9
4 126 Henderyke Wonink 07-12-1996 Groningen Atletiek 15,27 720 0,9
5 018 Sophie den Ouden 24-07-1996 MPM 15,59 687 0,9
6 063 Anneloes de Roo 09-07-1995 Isala '96 DNS 0 0,0
 

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Marije van Hunenstijn 1712
2 Henderyke Wonink 1442
3 Veerle Simons 1422
4 Sophie den Ouden 1339
5 Eefje Boons 904
6 Anneloes de Roo 747
7 Tamara Bos 733


Jongens D, 80mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 177 Jermo Harper 05-04-2001 ARV Ilion -2,00 0 0,0
2 089 Sven Roosen 27-07-2001 GVAC 12,59 633 0,0
3 032 Kaj Schneiders 19-01-2001 ARV Ilion 13,11 576 0,1
4 025 Levi van Diest 13-08-2001 AV Lycurgus 14,20 470 0,0
5 124 Kjell de Groot 27-04-2002 AV Flevo Delta 14,70 426 0,1
6 153 Wessel den Engelse 20-11-2001 PAC 14,92 408 0,0
7 031 Kjell Haars 19-08-2001 ARV Ilion 15,29 379 0,0
8 201 de Leng, Paavo 02-12-2001 ADSV Dynamica 15,39 371 0,1
9 137 Joost van Deudekom 09-11-2001 AV Lycurgus 16,49 293 0,1

Ronde 2

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 089 Sven Roosen 27-07-2001 GVAC 12,91 597 -0,8
2 032 Kaj Schneiders 19-01-2001 ARV Ilion 13,18 568 -0,8
3 177 Jermo Harper 05-04-2001 ARV Ilion 13,74 512 0,1
4 025 Levi van Diest 13-08-2001 AV Lycurgus 14,39 453 -0,8
5 124 Kjell de Groot 27-04-2002 AV Flevo Delta 14,68 428 -0,8
6 031 Kjell Haars 19-08-2001 ARV Ilion 15,35 374 0,1
7 201 de Leng, Paavo 02-12-2001 ADSV Dynamica 15,43 368 0,1
8 137 Joost van Deudekom 09-11-2001 AV Lycurgus 15,53 360 0,1
9 153 Wessel den Engelse 20-11-2001 PAC 15,77 343 -0,8

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Sven Roosen 1230
2 Kaj Schneiders 1144
3 Levi van Diest 923
4 Kjell de Groot 854
5 Kjell Haars 753
6 Wessel den Engelse 751
7 de Leng, Paavo 739
8 Joost van Deudekom 653
9 Jermo Harper 512


Jongens C, 100mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 151 Sergio van der Meide 09-09-1999 PAC 13,52 885 0,7
2 064 Luuk Peters 02-01-1999 AV PEC 1910 13,73 860 0,7
3 073 Bryan Pronk 22-06-1999 AV Sparta 13,76 857 0,7
4 189 Ramsey Angela 11-06-1999 PAC 14,25 802 0,7
5 148 Rafael Raap 18-03-1999 PAC 14,31 796 0,7
6 142 Yslain Verwaal 22-07-1999 PAC 14,37 790 1,5
7 019 Jarno de Groot 27-01-1999 AV Flevo Delta 14,58 768 1,0
8 039 Joppe Stokvis 01-01-1999 AV Triathlon 14,66 760 1,0
9 104 Niels Kok 30-04-1999 AV Flevo Delta 14,97 729 1,0
10 058 Hugo van den Berg 24-10-1999 AV NOP 15,11 715 1,5
11 115 Philip van de Beek 10-11-2000 Phanos 15,32 695 0,0
12 159 Lucas van Klaveren 11-11-1999 ARV Ilion 15,37 691 1,0
13 083 Jaap van Zevenbergen 13-04-1999 AV Fortuna 15,42 686 1,0
14 010 Gerwin de Haan 17-06-1999 AV Heerenveen 15,51 678 1,5
15 173 Robert Olgers 02-09-1999 AV NOP 15,65 665 1,0
16 184 Jesse Pupping 14-02-2000 AV Lycurgus 15,71 660 0,0
17 130 Joram Ganzevoort 04-02-1999 AV Heerenveen 15,76 656 1,5
18 129 Léon Mak 09-05-2000 AV De Gemzen 15,88 645 1,0
19 182 Koen van Perse 20-01-2000 Hellas Utrecht 15,94 640 0,6
20 013 Scott Boon 26-10-1999 AV Flevo Delta 16,01 634 0,0
21 109 Guus Nijkamp 05-02-2000 Spado 16,23 616 0,0
22 169 August van de Weijer 03-12-1999 AV Sprint 16,33 607 0,0
23 037 Marijn Kriegsman 27-12-2000 AV Triathlon 16,73 576 1,5
24 122 Kjell Raaijmakers 20-07-1999 AV Athlos 17,48 520 0,6
25 156 Ingmar Bouwman 13-03-2000 ACO / Van Elderen 19,05 417 0,6
26 066 Floris Meeuwse 03-12-2000 AV Attila 19,25 405 0,6
27 192 Ruben Heijnen 27-12-2000 Delta Sport 19,67 381 0,6
28 003 Owen Smidt 31-07-2000 AAC '61 21,11 305 0,6

Ronde 2

 
Plaats Startnr. Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 189 Ramsey Angela 11-06-1999 PAC 13,51 886 0,7
2 073 Bryan Pronk 22-06-1999 AV Sparta 13,77 856 0,7
3 151 Sergio van der Meide 09-09-1999 PAC 13,93 837 0,7
4 142 Yslain Verwaal 22-07-1999 PAC 14,05 824 0,7
5 148 Rafael Raap 18-03-1999 PAC 14,29 798 0,7
6 019 Jarno de Groot 27-01-1999 AV Flevo Delta 14,57 769 0,7
7 039 Joppe Stokvis 01-01-1999 AV Triathlon 14,58 768 0,7
8 104 Niels Kok 30-04-1999 AV Flevo Delta 14,84 742 0,7
9 129 Léon Mak 09-05-2000 AV De Gemzen 15,17 710 0,5
10 058 Hugo van den Berg 24-10-1999 AV NOP 15,29 698 0,7
11 173 Robert Olgers 02-09-1999 AV NOP 15,31 696 0,5
12 010 Gerwin de Haan 17-06-1999 AV Heerenveen 15,43 685 0,5
13 083 Jaap van Zevenbergen 13-04-1999 AV Fortuna 15,43 685 0,5
14 115 Philip van de Beek 10-11-2000 Phanos 15,47 682 0,7
15 159 Lucas van Klaveren 11-11-1999 ARV Ilion 15,56 674 0,7
16 130 Joram Ganzevoort 04-02-1999 AV Heerenveen 15,68 663 0,5
17 120 Jos Hoogewerf 01-10-2000 KAV Holland 15,78 654 0,5
18 184 Jesse Pupping 14-02-2000 AV Lycurgus 16,10 627 0,5
19 169 August van de Weijer 03-12-1999 AV Sprint 16,17 621 0,5
20 182 Koen van Perse 20-01-2000 Hellas Utrecht 16,61 585 0,5
21 037 Marijn Kriegsman 27-12-2000 AV Triathlon 16,88 564 0,5
22 122 Kjell Raaijmakers 20-07-1999 AV Athlos 17,24 537 0,5
23 109 Guus Nijkamp 05-02-2000 Spado 17,47 520 0,5
24 156 Ingmar Bouwman 13-03-2000 ACO / Van Elderen 18,73 436 0,5
25 192 Ruben Heijnen 27-12-2000 Delta Sport 19,25 405 0,5
26 066 Floris Meeuwse 03-12-2000 AV Attila 19,95 365 0,5
27 003 Owen Smidt 31-07-2000 AAC '61 21,88 269 0,5
28 064 Luuk Peters 02-01-1999 AV PEC 1910 DNF 0 0,7
29 013 Scott Boon 26-10-1999 AV Flevo Delta DNS 0 0,5
 
 

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
Plaats Sergio van der Meide 1722
1 Bryan Pronk 1713
2 Ramsey Angela 1688
3 Yslain Verwaal 1614
4 Rafael Raap 1594
5 Jarno de Groot 1537
6 Joppe Stokvis 1528
7 Niels Kok 1471
8 Hugo van den Berg 1413
9 Philip van de Beek 1377
10 Jaap van Zevenbergen 1371
11 Lucas van Klaveren 1365
12 Gerwin de Haan 1363
13 Robert Olgers 1361
14 Léon Mak 1355
15 Joram Ganzevoort 1319
16 Jesse Pupping 1287
17 August van de Weijer 1228
18 Koen van Perse 1225
19 Marijn Kriegsman 1140
20 Guus Nijkamp 1136
21 Kjell Raaijmakers 1057
22 Luuk Peters 860
23 Ingmar Bouwman 853
24 Ruben Heijnen 786
25 Floris Meeuwse 770
26 Jos Hoogewerf 654
27 Scott Boon 634
28 Owen Smidt 574


Jongens B, 110mH

 

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 116 Neflin de Weerdt 09-02-1997 AV Athlos 15,95 753 1,1
2 202 Finn de Leng 24-02-1997 ADSV Dynamica 16,17 733 0,9
3 107 Martijn Meijer 22-04-1997 AV Lopersgroep Deurne 15,26 821 1,1
4 092 Bas Voermans 22-01-1997 PAC 16,05 744 0,9
5 158 Tiago Smithuis 12-11-1998 ARV Ilion 16,71 685 0,9
6 033 Django de Vreng 20-02-1998 AV Hollandia 16,26 725 0,9
7 119 Martijn Hoogewerf 05-12-1998 KAV Holland 16,52 702 0,9
8 174 Wessel Boons 27-03-1997 AV Daventria 1906 14,66 886 1,1

Ronde 2

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 174 Wessel Boons 27-03-1997 AV Daventria 1906 14,73 878 0,7
2 107 Martijn Meijer 22-04-1997 AV Lopersgroep Deurne 15,31 816 0,7
3 158 Tiago Smithuis 12-11-1998 ARV Ilion 16,01 748 0,6
4 202 Finn de Leng 24-02-1997 ADSV Dynamica 16,11 739 0,6
5 092 Bas Voermans 22-01-1997 PAC 16,16 734 0,7
6 119 Martijn Hoogewerf 05-12-1998 KAV Holland 16,62 693 0,6
 
 

Meerkamp

 
Plaats Naam Totaal Punten
1 Wessel Boons 1764
2 Martijn Meijer 1637
3 Bas Voermans 1478
4 Finn de Leng 1472
5 Tiago Smithuis 1433
6 Martijn Hoogewerf 1395
7 Neflin de Weerdt 753
8 Django de Vreng 725


Jongens A, 110mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 048 Sybren Blok 25-06-1996 PAC 14,37 919 0,0
2 167 Ruben van Dijk 03-03-1995 AV '34 14,91 858 0,0
3 164 Joeri van Kuppeveld 06-05-1995 Nijmegen Atletiek 15,02 846 0,0
4 100 Bas Jansen 01-04-1996 AV Lycurgus 15,76 772 1,3
5 190 Steven Eleonora 22-04-1996 ARV Ilion 16,18 732 1,3
6 106 Justin Kraaijenbrink 28-05-1996 AV '47 16,40 712 1,3
 
 

Ronde 2

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 167 Ruben van Dijk 03-03-1995 AV '34 14,88 861 0,8
2 048 Sybren Blok 25-06-1996 PAC 15,00 849 0,8
3 164 Joeri van Kuppeveld 06-05-1995 Nijmegen Atletiek 15,11 837 0,8
4 106 Justin Kraaijenbrink 28-05-1996 AV '47 15,56 791 0,8
5 100 Bas Jansen 01-04-1996 AV Lycurgus 15,75 773 0,8
6 190 Steven Eleonora 22-04-1996 ARV Ilion 16,25 726 0,8

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Sybren Blok 1768
2 Ruben van Dijk 1719
3 Joeri van Kuppeveld 1683
4 Bas Jansen 1545
5 Justin Kraaijenbrink 1503
6 Steven Eleonora 1458
 

Mannen, 110mH

Ronde 1

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 117 Stefan Nieuwland 09-05-1988 Climax 14,31 926 1,4
2 165 Bas Markies 24-07-1984 AV '34 14,61 891 1,4
3 047 Thomas Kortbeek 04-02-1981 Prins Hendrik 14,82 868 1,4
4 110 Jan Groot 12-12-1988 AV Hollandia 15,70 777 1,4
5 194 Las van der Pluijm 20-02-1987 MPM 16,44 709 1,4
6 139 Sven van Doodewaerd 10-11-1990 AV Lycurgus 17,65 609 1,4
 
Ronde 2
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 194 Las van der Pluijm 20-02-1987 MPM -2,00 0 1,0
2 117 Stefan Nieuwland 09-05-1988 Climax 14,09 952 1,0
3 165 Bas Markies 24-07-1984 AV '34 14,40 915 1,0
4 047 Thomas Kortbeek 04-02-1981 Prins Hendrik 14,84 866 1,0
5 110 Jan Groot 12-12-1988 AV Hollandia 16,15 735 1,0
6 139 Sven van Doodewaerd 10-11-1990 AV Lycurgus 17,26 640 1,0
 

Meerkamp

 
Plaats Naam Totaal Punten
1 Stefan Nieuwland 1878
2 Bas Markies 1806
3 Thomas Kortbeek 1734
4 Jan Groot 1512
5 Sven van Doodewaerd 1249
6 Las van der Pluijm 709
 

Meisjes D, 300mH

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 163 Zoë Sedney 15-12-2001 ARV Ilion 49,16 567
2 004 Nina Franke 14-03-2002 AV Oss '78 50,74 522
3 166 Yara Linnekamp 22-02-2001 Hellas Utrecht 51,98 489
4 014 Nikki Boon 08-01-2001 AV Flevo Delta 52,45 477
5 028 Nanah Fung-Loy 20-02-2001 AV Sparta 52,45 477
6 008 Terri Talan 31-01-2001 AV Heerenveen 53,20 458
7 009 Tessa Smits 17-01-2001 AV Weert 53,34 454
8 035 Desi van Emmerik 15-01-2002 Cialfo 53,81 443
9 112 Jetske Mooldijk 29-04-2002 PAC 54,54 425
10 141 Sienna Klous 15-10-2001 AV Lycurgus 54,57 424
11 072 Grace-Ann Pronk 03-07-2001 AV Sparta 54,68 422
12 067 Fleur van der Linden 21-07-2001 DAK 55,34 406
13 175 Samar Ahmed 17-03-2001 Hellas Utrecht 56,67 376
14 005 Sarah van Beilen 22-03-2002 EAC De Sperwers 57,34 362
15 098 Anna Oosterwegel 20-08-2001 AV Daventria 1906 57,84 351
16 196 Aniek Hegeman 21-12-2001 AV NOP 58,07 346
17 128 Mila Kuller 10-09-2001 AV NEA-Volharding 58,38 340
18 179 Amber van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 59,36 320
19 180 Linda van der Klei 17-08-2001 AV NEA-Volharding 61,69 275
20 171 Fabienne Muller 25-10-2002 AV Lycurgus DNS 0
21 077 Sophie van den Berg 20-02-2002 AV NOP DQ 0
 

Meisjes C, 300mH

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 065 Marijke Esselink 22-06-1999 AV Archeus 45,88 670
2 093 Rianne Beuling 20-12-1999 AV NOP 47,19 627
3 074 Famke Heinst 30-03-1999 Ciko '66 47,22 626
4 160 Manon Schoop 08-07-1999 AV NOP 47,24 626
5 016 Lisanne Schoonebeek 01-02-2000 AV Lycurgus 47,70 611
6 007 Lisanne Brouwer 01-12-1999 AV Spirit Lelystad 48,09 599
7 108 Annika Reuvers 07-02-2000 Spado 49,20 566
8 017 Feline Molenaar 17-06-1999 Avantri 49,24 565
9 127 Anneloes Wonink 04-06-1999 Groningen Atletiek 49,32 563
10 053 Jacqueline Muts 15-05-1999 Phanos 50,31 534
11 187 Blanca van Haaren 05-01-2000 AV Fit 51,22 509
12 068 Susan Bekkers 18-05-1999 AV Attila 51,60 499
13 015 Lysette Wanders 10-07-1999 ARV Ilion 52,55 474
14 054 Channa de Bruijn 24-01-2000 De-Atleet 52,55 474
15 069 Bente Smagge 29-03-1999 AV Attila 53,99 438
16 021 Sanne van Drunen 03-02-2000 AV Spirit Lelystad 54,07 436
17 170 Sanne van Beek 27-03-2000 PAC 54,53 425
18 042 Megan Hoogland 07-04-1999 AV Hollandia 55,71 398
19 181 Evelyn Vletter 08-05-2000 AV NEA-Volharding 56,17 387
20 056 Liset van der Hulst 05-11-1999 Cialfo 56,19 387
21 023 Eva Nagelkerke 01-12-1999 Atletiek Maastricht 56,48 381
22 059 Nienke Wijenberg 16-11-1999 AV Archeus 58,96 328
23 146 Maaike Uijttenboogaard 29-11-2000 AV NEA-Volharding 59,87 310
24 125 Manuela Wijers 01-04-2000 AV Daventria 1906 60,58 296
25 050 Lonneke Westermann 20-05-2000 AV Attila 61,65 275
26 046 Esmay Meinders 13-08-1999 AV NOP DNF 0
27 006 Renske Zwolle 28-07-2000 AV Heerenveen DNS 0
 

Meisjes B, 400/300

400 mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 024 Mathilde Terleth 09-07-1997 AV Hanzesport 66,51 769
2 043 Tamar Nijhof 25-01-1997 AAC '61 69,65 693
3 111 Nina Becx 23-03-1998 AV Attila 69,95 686
4 199 Iris Bastmeijer 18-06-1998 AV Attila 71,01 662
5 147 Minke Bosma 03-07-1997 AV Lycurgus 71,17 658
6 070 Gerber Loman 17-09-1997 Cialfo 71,68 647
7 060 Lieke Mulder 08-06-1998 Hellas Utrecht 71,76 645
8 186 Linde Lammers 08-12-1997 AV Fit 73,14 615
9 132 Marit Fiechter 02-01-1998 AV PEC 1910 73,75 603
10 061 Rian Mulder 08-06-1998 Hellas Utrecht 73,94 599
11 176 Floor Buigel 07-09-1997 Groningen Atletiek 74,00 597
12 113 Sanne Mooldijk 20-10-1998 PAC 76,57 546
13 071 Iva Klein Baltink 02-04-1998 AV Daventria 1906 DNF 0
 

300mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 024 Mathilde Terleth 09-07-1997 AV Hanzesport 47,44 619
2 199 Iris Bastmeijer 18-06-1998 AV Attila 49,07 570
3 043 Tamar Nijhof 25-01-1997 AAC '61 49,16 567
4 111 Nina Becx 23-03-1998 AV Attila 50,21 537
5 186 Linde Lammers 08-12-1997 AV Fit 51,22 509
6 070 Gerber Loman 17-09-1997 Cialfo 51,32 507
7 061 Rian Mulder 08-06-1998 Hellas Utrecht 51,99 489
8 132 Marit Fiechter 02-01-1998 AV PEC 1910 52,16 484
9 060 Lieke Mulder 08-06-1998 Hellas Utrecht 52,62 472
10 176 Floor Buigel 07-09-1997 Groningen Atletiek 52,78 468
11 113 Sanne Mooldijk 20-10-1998 PAC 54,34 430
12 071 Iva Klein Baltink 02-04-1998 AV Daventria 1906 DNF 0
13 147 Minke Bosma 03-07-1997 AV Lycurgus DNS 0
 

Meerkamp

 
Plaats Naam Totaal Punten
1 Mathilde Terleth 1388
2 Tamar Nijhof 1260
3 Iris Bastmeijer 1232
4 Nina Becx 1223
5 Gerber Loman 1154
6 Linde Lammers 1124
7 Lieke Mulder 1117
8 Rian Mulder 1088
9 Marit Fiechter 1087
10 Floor Buigel 1065
11 Sanne Mooldijk 976
12 Minke Bosma 658
 
 

Meisjes A + Vrouwen, 400mH/300mH

400mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 136 Tamara Bos 31-07-1995 Prins Hendrik 66,36 773
2 097 Hanneke Oosterwegel 12-10-1996 AV Daventria 1906 66,48 770
3 154 Judi Becx 16-10-1994 AV Attila 69,61 694
4 199 Iris Bastmeijer 18-06-1998 AV Attila 71,01 662
5 133 Bo Welgraaf 12-03-1993 AV '34 71,83 644
6 138 Simone Falkena 17-07-1979 AV Heerenveen 72,22 635
7 012 Pascale van Uitert 12-11-1969 AV Flevo Delta 74,46 588
8 197 Noortje Rijken 31-08-1984 AV Wijchen DNS 0
9 143 Nina Mulder 14-03-1986 AV Atverni DQ 0

300mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 197 Noortje Rijken 31-08-1984 AV Wijchen 46,61 646
2 097 Hanneke Oosterwegel 12-10-1996 AV Daventria 1906 46,90 637
3 199 Iris Bastmeijer 18-06-1998 AV Attila 49,07 570
4 154 Judi Becx 16-10-1994 AV Attila 49,53 556
5 138 Simone Falkena 17-07-1979 AV Heerenveen 50,53 528
6 143 Nina Mulder 14-03-1986 AV Atverni DNS 0
7 133 Bo Welgraaf 12-03-1993 AV '34 DNS 0
8 012 Pascale van Uitert 12-11-1969 AV Flevo Delta DNS 0

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Hanneke Oosterwegel 1407
2 Judi Becx 1250
3 Simone Falkena 1163
4 Tamara Bos 773
5 Noortje Rijken 646
6 Bo Welgraaf 644
7 Pascale van Uitert 588


Jongens D, 300mH

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 089 Sven Roosen 27-07-2001 GVAC 46,96 635
2 032 Kaj Schneiders 19-01-2001 ARV Ilion 50,28 535
3 124 Kjell de Groot 27-04-2002 AV Flevo Delta 52,33 480
4 201 de Leng, Paavo 02-12-2001 ADSV Dynamica 52,46 477
5 025 Levi van Diest 13-08-2001 AV Lycurgus 53,57 449
6 153 Wessel den Engelse 20-11-2001 PAC 56,26 385
7 177 Jermo Harper 05-04-2001 ARV Ilion 56,41 382
8 031 Kjell Haars 19-08-2001 ARV Ilion 57,22 364
9 137 Joost van Deudekom 09-11-2001 AV Lycurgus DNS 0
 

 
Jongens C, 300mH

 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 189 Ramsey Angela 11-06-1999 PAC 40,22 887
2 148 Rafael Raap 18-03-1999 PAC 40,81 862
3 073 Bryan Pronk 22-06-1999 AV Sparta 41,04 852
4 104 Niels Kok 30-04-1999 AV Flevo Delta 43,15 768
5 029 Jay Jay Fung-Loy 15-06-1999 AV Sparta 43,84 742
6 019 Jarno de Groot 27-01-1999 AV Flevo Delta 44,71 711
7 173 Robert Olgers 02-09-1999 AV NOP 45,08 698
8 159 Lucas van Klaveren 11-11-1999 ARV Ilion 45,14 695
9 039 Joppe Stokvis 01-01-1999 AV Triathlon 45,73 675
10 010 Gerwin de Haan 17-06-1999 AV Heerenveen 45,92 669
11 130 Joram Ganzevoort 04-02-1999 AV Heerenveen 46,30 656
12 120 Jos Hoogewerf 01-10-2000 KAV Holland 46,56 648
13 191 Casper van den Top 23-08-2000 AV Lycurgus 46,86 638
14 129 Léon Mak 09-05-2000 AV De Gemzen 46,93 636
15 058 Hugo van den Berg 24-10-1999 AV NOP 47,47 618
16 013 Scott Boon 26-10-1999 AV Flevo Delta 47,81 608
17 109 Guus Nijkamp 05-02-2000 Spado 49,96 544
18 156 Ingmar Bouwman 13-03-2000 ACO / Van Elderen 51,88 492
19 192 Ruben Heijnen 27-12-2000 Delta Sport 54,36 429
20 066 Floris Meeuwse 03-12-2000 AV Attila 54,69 422
21 182 Koen van Perse 20-01-2000 Hellas Utrecht DNS 0
22 045 Jeroen Reijman 15-03-1999 Voorschoten '97 DNS 0


Jongens B, 400mH/300mH

400mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 001 Nick Smidt 05-12-1997 AAC '61 55,33 837
2 086 Rens van der Schaaf 04-03-1997 VAV 57,62 767
3 044 Cas Swienink 24-03-1998 AV PEC 1910 58,17 751
4 091 Robin Vliem 28-01-1998 AV Athlos 59,68 709
5 030 Thomas van der Vooren 16-04-1998 AV Triathlon 61,15 670
6 101 Joep van Es 18-04-1998 AV De Keien 62,30 641
7 116 Neflin de Weerdt 09-02-1997 AV Athlos 63,35 615

300mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 001 Nick Smidt 05-12-1997 AAC '61 39,53 918
2 086 Rens van der Schaaf 04-03-1997 VAV 40,25 886
3 044 Cas Swienink 24-03-1998 AV PEC 1910 42,30 801
4 091 Robin Vliem 28-01-1998 AV Athlos 43,19 766
5 030 Thomas van der Vooren 16-04-1998 AV Triathlon 43,46 756
6 101 Joep van Es 18-04-1998 AV De Keien 43,53 753
7 116 Neflin de Weerdt 09-02-1997 AV Athlos DNS 0

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Nick Smidt 1755
2 Rens van der Schaaf 1653
3 Cas Swienink 1552
4 Robin Vliem 1475
5 Thomas van der Vooren 1426
6 Joep van Es 1394
7 Neflin de Weerdt 615

 


Jongens A , 400mH/300mH

400mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 095 Roel Huijsmans 04-12-1996 AV Flevo Delta 56,16 811
2 099 Laurens Oosterwegel 07-10-1995 AV Daventria 1906 58,55 741
3 183 Gijs Langkamp 20-01-1996 AV Daventria 1906 59,85 705
4 121 Alwin van den Heuvel 05-03-1996 ATV Venray 59,95 702
 

300mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 095 Roel Huijsmans 04-12-1996 AV Flevo Delta 39,82 905
2 099 Laurens Oosterwegel 07-10-1995 AV Daventria 1906 42,40 797
3 121 Alwin van den Heuvel 05-03-1996 ATV Venray 42,49 793
4 183 Gijs Langkamp 20-01-1996 AV Daventria 1906 43,26 764

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Roel Huijsmans 1716
2 Laurens Oosterwegel 1538
3 Alwin van den Heuvel 1495
4 Gijs Langkamp 1469

 

Mannen, 400mH/300mH

400mH
 
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 145 Jesper Arts 04-02-1992 AV Lopersgroep Deurne 51,48 968
2 087 Stef van der Schaaf 26-12-1992 VAV 55,85 820
3 172 Remco Bos 04-03-1993 AV Daventria 1906 56,81 791
4 150 Cliff Ellsworth 17-04-1993 AV Lycurgus 56,85 790
5 082 Maarten Nabbe 07-07-1989 Prins Hendrik 57,10 783
6 162 Toine van Beckhoven 01-01-1970 AV Attila 58,14 752
7 088 Marcel Roosen 09-11-1970 Eindhoven Atletiek 58,94 730
8 011 Roland Boon 19-09-1970 AV Flevo Delta 77,45 337

300mH
 
Plaats Startnr Naam Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 145 Jesper Arts 04-02-1992 AV Lopersgroep Deurne 36,42 1071
2 150 Cliff Ellsworth 17-04-1993 AV Lycurgus 37,89 996
3 087 Stef van der Schaaf 26-12-1992 VAV 39,49 920
4 172 Remco Bos 04-03-1993 AV Daventria 1906 40,27 885
5 088 Marcel Roosen 09-11-1970 Eindhoven Atletiek 43,05 772
6 011 Roland Boon 19-09-1970 AV Flevo Delta 51,56 500

Meerkamp

Plaats Naam Totaal Punten
1 Jesper Arts 2039
2 Cliff Ellsworth 1786
3 Stef van der Schaaf 1740
4 Remco Bos 1676
5 Marcel Roosen 1502
6 Roland Boon 837
7 Maarten Nabbe 783
8 Toine van Beckhoven 752

Uitslagen Hortas Hurdles 2013

 

Meisjes D, 60mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 183 Lisanne Schoonebeek MD 02-1-2000 AV Lycurgus 9.89 625 -1.0
2 68 Didi Wals MD 18-1-2000 AV Lycurgus 9.92 620 +0.4 
3 126 Channa de Bruijn MD 24-1-2000 De-Atleet 10.12 592 +0.4 
4 122 Nicole Etman MD 13-7-2000 PAC 10.18 584 +0.4 
5 64 Julia van Delft MD 20-3-2000 GAC 10.28 571 +0.4 
6 54 Nanah Fung-Loy MD 20-2-2001 AV Sparta 10.33 564 +0.4 
7 63 Noelle Venneman MD 15-9-2000 AC TION 10.38 558 +0.4 
8 61 Joina Smit MD 21-2-2000 AC TION 10.39 556 +0.4 
9 164 Inas Chahid MD 26-1-2000 PAC 10.89 494 +0.4 
10 44 Amina Schellekens MD 25-3-2000 Phanos 10.98 484 +0.4 
11 55 Grace-Ann Pronk MD 07-3-2001 AV Sparta 11.15 464 -1.0
12 162 Annika Reuvers MD 02-7-2000 Spado 11.16 463 +0.4 
13 150 Shanna Mol MD 13-6-2000 AV Lycurgus 11.19 460 +0.4 
14 28 Lindy van der Wouden MD 30-6-2000 AV Hollandia 11.30 447 -0.9
15 105 Merle van Elzakker MD 20-8-2000 Spado 11.30 447 -1.0
16 46 Anouk Schoute MD 01-4-2000 AV Lycurgus 11.35 442 -1.0
17 20 Sanne van Drunen MD 02-3-2000 AV Spirit 11.41 435 -0.9
18 22 Nikki Boon MD 01-8-2001 AV Flevo Delta 11.53 423 -1.0
19 158 Karin van den Berg MD 07-2-2000 AV De Gemzen 11.68 407 -1.0
20 85 Gabrielle Opmeer MD 14-2-2000 PAC 11.76 399 +0.4 
21 12 Kayleigh Bok MD 22-3-2000 AV Hollandia 12.47 331 -0.9
22 76 Anna Oosterwegel MD 20-8-2001 AV Daventria 1906 12.99 286 -0.9
23 179 Aniek Pannekoek MD 14-7-2000 Cialfo 13.36 256 -0.9
24 173 Eva van der Hulst MD 01-11-2000 Cialfo 13.76 225 -0.9
 
Ronde 2
 
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 183 Lisanne Schoonebeek MD 02-1-2000 AV Lycurgus 9.84 632 -0.4 
2 68 Didi Wals MD 18-1-2000 AV Lycurgus 9.96 615 -0.4 
3 126 Channa de Bruijn MD 24-1-2000 De-Atleet 10.02 606 -0.4 
4 122 Nicole Etman MD 13-7-2000 PAC 10.20 581 -0.4 
5 64 Julia van Delft MD 20-3-2000 GAC 10.37 559 -0.4 
6 63 Noelle Venneman MD 15-9-2000 AC TION 10.38 558 +0.5 
7 54 Nanah Fung-Loy MD 20-2-2001 AV Sparta 10.53 538 -0.4 
8 61 Joina Smit MD 21-2-2000 AC TION 10.55 536 +0.5 
9 164 Inas Chahid MD 26-1-2000 PAC 10.64 524 +0.5 
10 44 Amina Schellekens MD 25-3-2000 Phanos 10.89 494 +0.5 
11 55 Grace-Ann Pronk MD 07-3-2001 AV Sparta 10.95 487 +0.5 
12 105 Merle van Elzakker MD 20-8-2000 Spado 11.22 456 +0.0 
13 162 Annika Reuvers MD 02-7-2000 Spado 11.25 453 +0.5 
14 46 Anouk Schoute MD 01-4-2000 AV Lycurgus 11.40 436 +0.0 
15 28 Lindy van der Wouden MD 30-6-2000 AV Hollandia 11.41 435 +0.0 
16 85 Gabrielle Opmeer MD 14-2-2000 PAC 11.48 428 -2.0 
17 22 Nikki Boon MD 01-8-2001 AV Flevo Delta 11.48 428 +0.0 
18 158 Karin van den Berg MD 07-2-2000 AV De Gemzen 11.77 398 -2.0 
19 12 Kayleigh Bok MD 22-3-2000 AV Hollandia 12.42 335 -2.0 
20 20 Sanne van Drunen MD 02-3-2000 AV Spirit 12.45 333 +0.0 
21 179 Aniek Pannekoek MD 14-7-2000 Cialfo 13.14 273 -2.0 
22 76 Anna Oosterwegel MD 20-8-2001 AV Daventria 1906 13.68 231 -2.0 
23 173 Eva van der Hulst MD 01-11-2000 Cialfo 16.53 54 -2.0 

Meerkamp

Plaats Naam Punten
1 Lisanne Schoonebeek 1257
2 Didi Wals 1235
3 Channa de Bruijn 1198
4 Nicole Etman 1165
5 Julia van Delft 1130
6 Noelle Venneman 1116
7 Nanah Fung-Loy 1102
8 Joina Smit 1092
9 Inas Chahid 1018
10 Amina Schellekens 978
11 Grace-Ann Pronk 951
12 Annika Reuvers 916
13 Merle van Elzakker 903
14 Lindy van der Wouden 882
15 Anouk Schoute 878
16 Nikki Boon 851
17 Gabrielle Opmeer 827
18 Karin van den Berg 805
19 Sanne van Drunen 768
20 Kayleigh Bok 666
21 Aniek Pannekoek 529
22 Anna Oosterwegel 517
23 Shanna Mol 460
24 Eva van der Hulst 279
Meisjes C, 80mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 25 Marijke Esselink MC 22-6-1999 AV Archeus 12.35 661 +1.1
2 5 Britta de Haan MC 31-3-1999 AV Clytoneus 12.49 644 -1.0 
3 3 Jacqueline Muts MC 15-5-1999 Phanos 12.61 630 -1.0 
4 72 Rianne Beuling MC 20-12-1999 AV NOP 12.64 627 +1.1
5 40 Anna Postema MC 24-6-1999 Prins Hendrik 12.73 617 +1.3 
6 171 Margot Keijzer MC 17-2-1998 PAC 12.75 615 -1.0 
7 2 Eva Nagelkerke MC 12-1-1999 Atletiek Maastricht 12.78 611 -1.0 
8 34 Iva Klein Baltink MC 04-2-1998 AV Daventria 1906 12.92 596 +1.1
9 8 Lisanne Brouwer MC 12-1-1999 AV Spirit 13.02 585 +1.1
10 38 Simone Lamberts MC 07-2-1999 Scopias Atletiek 13.04 583 -1.0 
11 9 Esmay Meinders MC 13-8-1999 AV NOP 13.31 555 +1.3 
12 19 Anneloes Wonink MC 06-4-1999 Groningen Atletiek 13.32 554 +1.1
13 4 Emese Vossenaar MC 03-1-1999 Prins Hendrik 13.35 551 +1.3 
14 90 Jenna Vervoorn MC 08-3-1998 PAC 13.76 510 -1.0 
15 10 Lotte Manshanden MC 05-6-1998 AV Hollandia 13.92 495 -1.3 
16 18 Manon Schoop MC 07-8-1999 AV NOP 14.21 469 +1.1 
17 69 Maaike Nuijten MC 26-5-1999 Spado 14.34 457 +1.3 
18 106 Marit Fiechter MC 01-2-1998 AV PEC 1910 14.48 445 +1.3 
19 37 Rian Mulder MC 06-8-1998 Hellas Utrecht 14.81 417 -1.3 
20 27 Imke Hilderink MC 08-3-1999 AV NOP 15.19 387 -1.3 
21 78 Thessa van Klaveren MC 08-2-1998 ARV Ilion 15.27 380 -1.3 
22 180 Inge Wagenaar MC 01-12-1999 Cialfo 17.70 218 +1.1 
23 130 Ilse Dirkzwager MC 15-11-1999 Delta Sport 18.25 187 +1.1 

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 5 Britta de Haan MC 31-3-1999 AV Clytoneus 12.45 649 -0.9 
2 3 Jacqueline Muts MC 15-5-1999 Phanos 12.67 624 -0.9 
3 171 Margot Keijzer MC 17-2-1998 PAC 12.72 618 -0.9 
4 72 Rianne Beuling MC 20-12-1999 AV NOP 12.75 615 -0.9 
5 40 Anna Postema MC 24-6-1999 Prins Hendrik 12.88 600 -0.9 
6 2 Eva Nagelkerke MC 12-1-1999 Atletiek Maastricht 12.91 597 -1.8 
7 38 Simone Lamberts MC 07-2-1999 Scopias Atletiek 12.99 588 -1.8 
8 90 Jenna Vervoorn MC 08-3-1998 PAC 13.02 585 -0.5
9 4 Emese Vossenaar MC 03-1-1999 Prins Hendrik 13.26 560 -0.5
10 8 Lisanne Brouwer MC 12-1-1999 AV Spirit 13.43 543 -1.8 
11 34 Iva Klein Baltink MC 04-2-1998 AV Daventria 1906 13.62 524 -1.8 
12 10 Lotte Manshanden MC 05-6-1998 AV Hollandia 13.63 523 -0.5
13 9 Esmay Meinders MC 13-8-1999 AV NOP 13.71 515 -1.8 
14 19 Anneloes Wonink MC 06-4-1999 Groningen Atletiek 14.07 481 -1.8 
15 106 Marit Fiechter MC 01-2-1998 AV PEC 1910 14.09 480 +0.1
16 128 Anouk Roosenschoon MC 29-1-1998 AV Sprint 14.18 471 -0.5
17 69 Maaike Nuijten MC 26-5-1999 Spado 14.28 463 -0.5
18 18 Manon Schoop MC 07-8-1999 AV NOP 14.35 456 -0.5
19 37 Rian Mulder MC 06-8-1998 Hellas Utrecht 14.83 415 +0.1
20 27 Imke Hilderink MC 08-3-1999 AV NOP 15.26 381 +0.1
21 11 Megan Hoogland MC 04-7-1999 AV Hollandia 15.40 370 -0.5
22 45 Naomie Zwaag MC 27-10-1998 AV Hollandia 16.42 297 -0.5
23 70 Renate Kuijper MC 24-8-1999 AV Hollandia 17.18 249 -0.5
24 130 Ilse Dirkzwager MC 15-11-1999 Delta Sport 17.71 217 -0.5
25 180 Inge Wagenaar MC 01-12-1999 Cialfo 18.00 201 +0.1
 
Meerkamp
Plaats Naam Punten
1 Britta de Haan 1293
2 Jacqueline Muts 1254
3 Rianne Beuling 1242
4 Margot Keijzer 1233
5 Anna Postema 1217
6 Eva Nagelkerke 1208
7 Simone Lamberts 1171
8 Lisanne Brouwer 1128
9 Iva Klein Baltink 1120
10 Emese Vossenaar 1111
11 Jenna Vervoorn 1095
12 Esmay Meinders 1070
13 Anneloes Wonink 1035
14 Lotte Manshanden 1018
15 Manon Schoop 925
16 Marit Fiechter 925
17 Maaike Nuijten 920
18 Rian Mulder 832
19 Imke Hilderink 768
20 Marijke Esselink 661
21 Anouk Roosenschoon 471
22 Inge Wagenaar 419
23 Ilse Dirkzwager 404
24 Thessa van Klaveren 380
25 Megan Hoogland 370
26 Naomie Zwaag 297
27 Renate Kuijper 249

Meisjes B, 100mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 56 Maayke Tjin-A-Lim MC 10-1-1998 AV Sparta 14.58 796 +0.0 
2 94 Veerle Simons MB 12-2-1996 STB 15.33 713 +0.0 
3 95 Daphne Simons MB 12-2-1996 STB 15.45 701 +0.0 
4 77 Emma Oosterwegel MC 29-6-1998 AV Daventria 1906 15.84 662 +0.0 
5 170 Eva Jaarsma MB 13-4-1996 AV Lycurgus 15.85 661 +0.0 
6 148 Anne van de Wiel MB 04-6-1997 AV Sprint 15.91 655 +0.0 
7 152 Elise Pelgrim MB 13-5-1997 Prins Hendrik 16.06 640 +0.6 
8 103 Anniek Nijhof MB 25-1-1997 AAC '61 16.19 628 +0.6 
9 140 Nikki Jacobs MB 01-5-1997 Prins Hendrik 16.38 610 +0.6 
10 71 Dijnja Bosker MB 10-10-1997 AAC '61 16.56 594 +0.6 
11 120 Zoe Francken MB 19-6-1997 AV PEC 1910 17.21 538 +0.6 
12 93 Kim Frijns MB 14-9-1997 AV Unitas 17.49 515 +0.6 
13 30 Krista Smit MB 19-1-1997 AV Athlos 17.61 505 +0.0 
14 102 Tamar Nijhof MB 25-1-1997 AAC '61 17.93 480 +0.0 
15 119 Eva Peters MB 23-12-1997 AV PEC 1910 18.45 441 +0.0 
16 123 Roos Peeters MB 25-7-1997 Prins Hendrik 19.67 358 +0.0 
17 139 Jessie Tybout MB 24-11-1997 Isala '96 DIS 0 +0.0 
18 101 Nele van den Broek MB 03-2-1997 AV Sprint DNS 0 +0.0 

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 56 Maayke Tjin-A-Lim MC 10-1-1998 AV Sparta 14.20 841 +0.6 
2 94 Veerle Simons MB 12-2-1996 STB 14.54 801 +0.6 
3 77 Emma Oosterwegel MC 29-6-1998 AV Daventria 1906 15.07 741 +0.6 
4 148 Anne van de Wiel MB 04-6-1997 AV Sprint 15.51 695 +0.6 
5 170 Eva Jaarsma MB 13-4-1996 AV Lycurgus 15.64 681 +0.6 
6 71 Dijnja Bosker MB 10-10-1997 AAC '61 15.68 677 +1.1 
7 140 Nikki Jacobs MB 01-5-1997 Prins Hendrik 15.77 668 +0.9 
8 139 Jessie Tybout MB 24-11-1997 Isala '96 15.80 666 +1.1 
9 103 Anniek Nijhof MB 25-1-1997 AAC '61 15.86 660 +0.9 
10 101 Nele van den Broek MB 03-2-1997 AV Sprint 15.95 651 +0.9 
11 152 Elise Pelgrim MB 13-5-1997 Prins Hendrik 16.09 637 +0.9 
12 93 Kim Frijns MB 14-9-1997 AV Unitas 17.06 550 +0.9 
13 120 Zoe Francken MB 19-6-1997 AV PEC 1910 17.20 538 +0.9 
14 30 Krista Smit MB 19-1-1997 AV Athlos 17.23 536 +1.1 
15 102 Tamar Nijhof MB 25-1-1997 AAC '61 17.32 528 +1.1 
16 119 Eva Peters MB 23-12-1997 AV PEC 1910 17.69 499 +1.1 
17 95 Daphne Simons MB 12-2-1996 STB DIS 0 +0.6 
 
Meerkamp
Plaats Naam Punten
1 Maayke Tjin-A-Lim 1637
2 Veerle Simons 1514
3 Emma Oosterwegel 1403
4 Anne van de Wiel 1350
5 Eva Jaarsma 1342
6 Anniek Nijhof 1288
7 Nikki Jacobs 1278
8 Elise Pelgrim 1277
9 Dijnja Bosker 1271
10 Zoe Francken 1076
11 Kim Frijns 1065
12 Krista Smit 1041
13 Tamar Nijhof 1008
14 Eva Peters 940
15 Daphne Simons 701
16 Jessie Tybout 666
17 Nele van den Broek 651
18 Roos Peeters 358

Meisjes A + Vrouwen, 100mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 24 Nancy van Petersen V 10-5-1992 AV '34 14.20 841 +0.9 
2 51 Eefje Boons MA 18-7-1994 AV Daventria 1906 14.34 825 +0.9 
3 26 Marije van Hunenstijn MA 02-3-1995 AV '34 14.78 773 +0.9 
4 165 Lieke Oude Egberink V 07-2-1988 AV Attila 18.84 414 +0.9 
5 177 Lisa Lagrand V 25-5-1993 AV Lycurgus 19.73 354 +0.9 

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 24 Nancy van Petersen V 10-5-1992 AV '34 14.18 844 +0.7 
1 51 Eefje Boons MA 18-7-1994 AV Daventria 1906 14.18 844 +0.7 
3 26 Marije van Hunenstijn MA 02-3-1995 AV '34 14.74 778 +0.7 
4 165 Lieke Oude Egberink V 07-2-1988 AV Attila 15.62 684 +0.7 

Meerkamp

Plaats Naam Punten
1 Nancy van Petersen 1685
2 Eefje Boons 1669
3 Marije van Hunenstijn 1551
4 Lieke Oude Egberink 414
5 Lisa Lagrand 354

Jongens D, 80mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 163 Finnian van der Steenhoven JD 01-5-2000 PAC 12.70 620 +1.1
2 174 Philip van de Beek JD 11-10-2000 Phanos 13.23 563 +1.1
3 159 Julian Jansen JD 27-1-2001 AV NOP 13.27 559 -1.1
4 135 Léon Mak JD 05-9-2001 AV De Gemzen 13.60 526 -1.1
5 65 Guus Nijkamp JD 02-5-2000 Spado 13.83 504 +1.1
6 67 Koen van Perse JD 20-1-2000 Hellas Utrecht 14.04 484 +1.1
7 87 Sander Doodewaard JD 19-2-2000 AV Sprint 14.64 431 -1.1
8 143 Sven Roosen JD 27-7-2001 GVAC 14.86 413 -1.1
9 97 Levi van Diest JD 13-8-2001 AV Lycurgus 15.77 343 -1.5
10 182 Felix Schillings JD 09-5-2001 ADSV Dynamica 15.82 339 -1.5
11 161 Joost van Deudekom JD 11-9-2001 AV Lycurgus 16.03 324 -1.5
12 136 Wessel den Engelse JD 20-11-2001 PAC 16.27 307 +1.1
13 89 Norbert Weijenberg JD 13-10-2001 Spado 16.40 299 -1.5
14 181 Kinino Daniel JD 27-7-2001 AV Daventria 1906 16.49 293 -1.1
15 134 Paavo de Leng JD 12-2-2001 ADSV Dynamica 16.64 283 -1.5
16 117 Stan de Deugd JD 15-3-2001 Spado 17.08 255 -1.5

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 163 Finnian van der Steenhoven JD 01-5-2000 PAC 12.82 607 +0.0 
2 159 Julian Jansen JD 27-1-2001 AV NOP 13.09 578 +0.0 
3 174 Philip van de Beek JD 11-10-2000 Phanos 13.56 530 +0.0 
4 135 Léon Mak JD 05-9-2001 AV De Gemzen 13.63 523 +0.0 
5 143 Sven Roosen JD 27-7-2001 GVAC 14.05 483 +0.0 
6 65 Guus Nijkamp JD 02-5-2000 Spado 14.34 457 +0.0 
7 67 Koen van Perse JD 20-1-2000 Hellas Utrecht 14.35 456 +0.0 
8 87 Sander Doodewaard JD 19-2-2000 AV Sprint 14.44 448 +0.0 
9 97 Levi van Diest JD 13-8-2001 AV Lycurgus 14.78 420 +0.0 
10 136 Wessel den Engelse JD 20-11-2001 PAC 16.17 314 -1.8 
11 182 Felix Schillings JD 09-5-2001 ADSV Dynamica 16.34 303 +0.0 
12 134 Paavo de Leng JD 12-2-2001 ADSV Dynamica 16.39 299 -1.8 
13 161 Joost van Deudekom JD 11-9-2001 AV Lycurgus 16.46 295 +0.0 
14 89 Norbert Weijenberg JD 13-10-2001 Spado 16.50 292 -1.8 
15 117 Stan de Deugd JD 15-3-2001 Spado 18.73 161 -1.8 

Meerkamp

Plaats Naam Punten
1 Finnian van der Steenhoven 1227
2 Julian Jansen 1137
3 Philip van de Beek 1093
4 Léon Mak 1049
5 Guus Nijkamp 961
6 Koen van Perse 940
7 Sven Roosen 896
8 Sander Doodewaard 879
9 Levi van Diest 763
10 Felix Schillings 642
11 Wessel den Engelse 621
12 Joost van Deudekom 619
13 Norbert Weijenberg 591
14 Paavo de Leng 582
15 Stan de Deugd 416
16 Kinino Daniel 293

Jongens C, 100mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 58 Bryan Pronk JC 22-6-1999 AV Sparta 14.06 823 +0.2 
2 147 Ramsey Angela JC 06-11-1999 PAC 14.25 802 +0.2 
3 47 Robin Vliem JC 28-1-1998 AV Athlos 14.37 790 +0.2 
4 98 Luc Orbons JC 25-1-1999 AV Phoenix 14.49 777 +0.3 
5 14 Django de Vreng JC 20-2-1998 AV Hollandia 14.57 769 +0.2 
6 86 Sergio van der Meide JC 09-9-1999 PAC 14.60 766 +0.2 
7 31 Luuk Peters JC 01-2-1999 AV PEC 1910 14.63 763 +0.2 
8 81 Pelle Gelderblom JC 27-7-1998 AV '56 14.66 760 +0.2 
9 108 Rafael Raap JC 18-3-1999 PAC 14.80 745 +0.2 
10 153 Liam van der Schaaf JC 08-10-1998 Phanos 14.81 744 +0.2 
11 157 Reinout van Kampen JC 19-2-1999 Prins Hendrik 15.08 718 +0.2 
12 59 Cas Swienink JC 24-3-1998 AV PEC 1910 15.23 704 +0.3 
13 7 Joppe Stokvis JC 01-1-1999 AV Triathlon 15.48 681 +0.2 
14 82 Daan van Liere JC 18-3-1999 AV '56 15.54 675 +0.3 
15 80 Yslain Verwaal JC 22-7-1999 PAC 15.62 668 +0.6
16 129 Lars Dirkzwager JC 23-3-1998 AV '56 15.75 657 +0.3 
17 155 Gijs Mourits JC 23-2-1998 VAV 15.82 651 +0.6
18 111 Robert Olgers JC 09-2-1999 AV NOP 16.44 599 +0.6
19 169 Joram Ganzevoort JC 02-4-1999 AV Heerenveen 16.67 580 +0.6
20 53 Jarno de Groot JC 27-1-1999 AV Flevo Delta 17.26 536 +0.3 
21 132 Hugo van den Berg JC 24-10-1999 AV NOP 17.34 530 +0.6
22 23 Scott Boon JC 26-10-1999 AV Flevo Delta 17.66 507 +0.6
23 79 Lucas van Klaveren JC 11-11-1999 ARV Ilion 17.76 500 +0.6
24 92 August de Weijer JC 12-3-1999 AV Sprint 17.79 498 +0.3 
25 167 Gerwin de Haan JC 17-6-1999 AV Heerenveen 18.26 466 +0.6
26 115 Tim Jong JC 05-12-1999 Altis 18.37 459 +0.6
27 57 Jay Jay Fung-Loy JC 15-6-1999 AV Sparta 18.54 448 +0.6
28 151 Thomas van der Vooren JC 16-4-1998 AV Triathlon 18.77 434 +0.2 
29 124 Arjen de Kock JC 02-1-1999 SV Diomedon 19.01 419 +0.6
30 84 Jim van Gorkum JC 26-1-1998 Spado DNF 0 +0.6

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 58 Bryan Pronk JC 22-6-1999 AV Sparta 13.67 867 +1.5 
2 147 Ramsey Angela JC 06-11-1999 PAC 14.12 816 +1.5 
3 98 Luc Orbons JC 25-1-1999 AV Phoenix 14.22 806 +1.5 
4 47 Robin Vliem JC 28-1-1998 AV Athlos 14.31 796 +1.5 
5 14 Django de Vreng JC 20-2-1998 AV Hollandia 14.59 767 +1.5 
6 81 Pelle Gelderblom JC 27-7-1998 AV '56 14.71 754 +0.8 
7 153 Liam van der Schaaf JC 08-10-1998 Phanos 14.85 741 +0.8 
8 31 Luuk Peters JC 01-2-1999 AV PEC 1910 14.94 732 +0.8 
9 157 Reinout van Kampen JC 19-2-1999 Prins Hendrik 15.05 721 +0.8 
10 7 Joppe Stokvis JC 01-1-1999 AV Triathlon 15.15 711 +0.5
11 86 Sergio van der Meide JC 09-9-1999 PAC 15.22 705 +1.5 
12 59 Cas Swienink JC 24-3-1998 AV PEC 1910 15.31 696 +0.8 
13 108 Rafael Raap JC 18-3-1999 PAC 15.32 695 +0.8 
14 155 Gijs Mourits JC 23-2-1998 VAV 15.75 657 +0.5
15 82 Daan van Liere JC 18-3-1999 AV '56 16.02 633 +0.5
16 129 Lars Dirkzwager JC 23-3-1998 AV '56 16.06 630 +0.5
17 53 Jarno de Groot JC 27-1-1999 AV Flevo Delta 16.07 629 +1.4 
18 84 Jim van Gorkum JC 26-1-1998 Spado 16.16 622 +0.5
19 111 Robert Olgers JC 09-2-1999 AV NOP 16.39 603 +1.4 
20 79 Lucas van Klaveren JC 11-11-1999 ARV Ilion 16.58 587 +1.4 
21 80 Yslain Verwaal JC 22-7-1999 PAC 16.72 576 +0.5
22 57 Jay Jay Fung-Loy JC 15-6-1999 AV Sparta 16.94 559 +0.8 
23 132 Hugo van den Berg JC 24-10-1999 AV NOP 17.03 553 +1.4 
24 92 August de Weijer JC 12-3-1999 AV Sprint 17.16 543 +0.8 
25 23 Scott Boon JC 26-10-1999 AV Flevo Delta 17.29 533 +1.4 
26 169 Joram Ganzevoort JC 02-4-1999 AV Heerenveen 17.30 533 +1.4 
27 167 Gerwin de Haan JC 17-6-1999 AV Heerenveen 17.96 486 +0.8 
28 124 Arjen de Kock JC 02-1-1999 SV Diomedon 18.02 482 +0.8 
29 115 Tim Jong JC 05-12-1999 Altis 18.46 453 +0.8 
30 151 Thomas van der Vooren JC 16-4-1998 AV Triathlon DNS 0 +0.8 

Meerkamp

Plaats Naam Punten
1 Bryan Pronk 1690
2 Ramsey Angela 1618
3 Robin Vliem 1586
4 Luc Orbons 1583
5 Django de Vreng 1536
6 Pelle Gelderblom 1514
7 Luuk Peters 1495
8 Liam van der Schaaf 1485
9 Sergio van der Meide 1471
10 Rafael Raap 1440
11 Reinout van Kampen 1439
12 Cas Swienink 1400
13 Joppe Stokvis 1392
14 Daan van Liere 1308
15 Gijs Mourits 1308
16 Lars Dirkzwager 1287
17 Yslain Verwaal 1244
18 Robert Olgers 1202
19 Jarno de Groot 1165
20 Joram Ganzevoort 1113
21 Lucas van Klaveren 1087
22 Hugo van den Berg 1083
23 August de Weijer 1041
24 Scott Boon 1040
25 Jay Jay Fung-Loy 1007
26 Gerwin de Haan 952
27 Tim Jong 912
28 Arjen de Kock 901
29 Jim van Gorkum 622
30 Thomas van der Vooren 434

Jongens B, 100mH
Ronde 1
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 62 Sybren Blok JB 25-6-1996 PAC 14.42 913 -0.2
2 176 Lucas Leemhuis JB 09-2-1996 AV Lycurgus 15.50 797 -0.2
3 145 Wessel Boons JB 27-3-1997 AV Daventria 1906 15.97 752 -0.2
4 91 Leon Casse JB 06-5-1996 HAC '63 16.00 749 +1.5 
5 116 Mike Jong JB 02-10-1996 Altis 16.16 734 -0.2
6 114 Martijn Meijer JB 22-4-1997 AV Lopersgroep Deurne 16.25 726 +1.5 
7 133 Finn de Leng JB 24-2-1997 ADSV Dynamica 16.67 689 +1.5 
8 154 Fabian Verkaaik JB 21-9-1996 Delta Sport 16.68 688 +1.5 
9 100 Bas Voermans JB 22-1-1997 PAC 16.95 665 +1.5 
10 66 Gijs Langkamp JB 20-1-1996 AV Daventria 1906 17.07 655 -0.2
11 96 Sjoerd Dijkstra JB 29-2-1996 PAC 17.73 603 +1.5 
12 166 Olivier Somers JB 02-5-1996 AV Attila DNS 0 -0.2

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 62 Sybren Blok JB 25-6-1996 PAC 14.38 917 +0.8 
2 166 Olivier Somers JB 02-5-1996 AV Attila 15.04 844 +0.6 
3 176 Lucas Leemhuis JB 09-2-1996 AV Lycurgus 15.43 804 +0.8 
4 116 Mike Jong JB 02-10-1996 Altis 16.06 743 +0.8 
5 154 Fabian Verkaaik JB 21-9-1996 Delta Sport 16.35 717 +0.6 
6 133 Finn de Leng JB 24-2-1997 ADSV Dynamica 16.70 686 +0.8 
7 96 Sjoerd Dijkstra JB 29-2-1996 PAC 16.78 679 +0.6 
8 66 Gijs Langkamp JB 20-1-1996 AV Daventria 1906 16.96 664 +0.6 
9 100 Bas Voermans JB 22-1-1997 PAC 17.32 635 +0.6 
10 91 Leon Casse JB 06-5-1996 HAC '63 17.84 594 +0.8 
11 145 Wessel Boons JB 27-3-1997 AV Daventria 1906 DNS 0 +0.6 
12 114 Martijn Meijer JB 22-4-1997 AV Lopersgroep Deurne DIS 0 +0.8 
 
Meerkamp
Plaats Naam Punten
1 Sybren Blok 1830
2 Lucas Leemhuis 1601
3 Mike Jong 1477
4 Fabian Verkaaik 1405
5 Finn de Leng 1375
6 Leon Casse 1343
7 Gijs Langkamp 1319
8 Bas Voermans 1300
9 Sjoerd Dijkstra 1282
10 Olivier Somers 844
11 Wessel Boons 752
12 Martijn Meijer 726

Jongens A + Mannen, 110mH
Ronde 1
 
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 149 Thymo Reichgelt JA 06-2-1995 AV Sprint 16.97 663 -0.1
2 178 Sven van Doodewaerd M 11-10-1990 AV Lycurgus 17.06 656 -0.1
3 160 Kevin Hardeman JA 02-2-1994 Climax 17.77 600 -0.1
4 156 Paul Groen M 23-9-1989 GAC 14.43 912 +1.2 
5 104 Sander van der Waals JA 03-2-1995 AV Sprint 15.27 820 +1.2 
6 175 Lars Rumawatine JA 27-2-1994 MPM 16.02 747 +1.2 
 

Ronde 2
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten Wind
1 156 Paul Groen M 23-9-1989 GAC 14.77 873 +0.2 
2 104 Sander van der Waals JA 03-2-1995 AV Sprint 15.56 791 +0.2 
3 175 Lars Rumawatine JA 27-2-1994 MPM 16.02 747 +0.2 
4 149 Thymo Reichgelt JA 06-2-1995 AV Sprint 16.23 728 +1.1 
5 160 Kevin Hardeman JA 02-2-1994 Climax 17.41 628 +1.1 

Meerkamp

Plaats Naam Punten
1 Paul Groen 1785
2 Sander van der Waals 1611
3 Lars Rumawatine 1494
4 Thymo Reichgelt 1391
5 Kevin Hardeman 1228
6 Sven van Doodewaerd 656
 
Meisjes D, 300mH
 
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 183 Lisanne Schoonebeek MD 02-1-2000 AV Lycurgus 49.56 556
2 68 Didi Wals MD 18-1-2000 AV Lycurgus 50.49 529
3 162 Annika Reuvers MD 02-7-2000 Spado 51.03 514
4 63 Noelle Venneman MD 15-9-2000 AC TION 51.26 508
5 164 Inas Chahid MD 26-1-2000 PAC 51.89 491
6 55 Grace-Ann Pronk MD 07-3-2001 AV Sparta 53.63 447
7 126 Channa de Bruijn MD 24-1-2000 De-Atleet 53.90 441
8 54 Nanah Fung-Loy MD 20-2-2001 AV Sparta 53.91 440
9 44 Amina Schellekens MD 25-3-2000 Phanos 54.92 416
10 22 Nikki Boon MD 01-8-2001 AV Flevo Delta 56.87 372
11 76 Anna Oosterwegel MD 20-8-2001 AV Daventria 1906 58.90 329
 
 
Meisjes C, 300mH
 
 
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 56 Maayke Tjin-A-Lim MC 10-1-1998 AV Sparta 45.13 696
2 5 Britta de Haan MC 31-3-1999 AV Clytoneus 45.20 693
3 77 Emma Oosterwegel MC 29-6-1998 AV Daventria 1906 46.85 638
4 2 Eva Nagelkerke MC 12-1-1999 Atletiek Maastricht 48.58 584
5 72 Rianne Beuling MC 20-12-1999 AV NOP 48.86 576
6 34 Iva Klein Baltink MC 04-2-1998 AV Daventria 1906 49.30 563
7 37 Rian Mulder MC 06-8-1998 Hellas Utrecht 50.57 527
8 4 Emese Vossenaar MC 03-1-1999 Prins Hendrik 51.04 514
9 137 Roos den Engelse MC 18-8-1998 PAC 51.04 514
10 8 Lisanne Brouwer MC 12-1-1999 AV Spirit 51.14 511
11 19 Anneloes Wonink MC 06-4-1999 Groningen Atletiek 51.24 509
12 106 Marit Fiechter MC 01-2-1998 AV PEC 1910 51.30 507
13 18 Manon Schoop MC 07-8-1999 AV NOP 52.05 487
14 9 Esmay Meinders MC 13-8-1999 AV NOP 52.62 472
15 50 Merel Wevers MC 19-10-1999 AV '34 52.79 468
16 70 Renate Kuijper MC 24-8-1999 AV Hollandia 54.34 430
17 45 Naomie Zwaag MC 27-10-1998 AV Hollandia 54.62 423
18 27 Imke Hilderink MC 08-3-1999 AV NOP 54.77 420
19 11 Megan Hoogland MC 04-7-1999 AV Hollandia 57.05 368
20 130 Ilse Dirkzwager MC 15-11-1999 Delta Sport 1:00.56 296
 

Meisjes B, 400/300
400 mH
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 107 Tamara Bos MB 31-7-1996 DAK 1:04.89 811
2 144 Mathilde Terleth MB 07-9-1997 AV Hanzesport 1:05.53 794
3 75 Hanneke Oosterwegel MB 10-12-1996 AV Daventria 1906 1:05.72 789
4 101 Nele van den Broek MB 03-2-1997 AV Sprint 1:10.86 665
5 110 Minke Bosma MB 07-3-1997 AV Lycurgus 1:12.23 635
6 16 Gerber Loman MB 17-9-1997 Cialfo 1:12.34 632
7 60 Maaike Schoute   01-1-2000 N/A 1:14.42 589
8 30 Krista Smit MB 19-1-1997 AV Athlos 1:19.85 486

300mH
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 107 Tamara Bos MB 31-7-1996 DAK 46.03 665
2 75 Hanneke Oosterwegel MB 10-12-1996 AV Daventria 1906 46.66 644
3 144 Mathilde Terleth MB 07-9-1997 AV Hanzesport 47.15 629
4 16 Gerber Loman MB 17-9-1997 Cialfo 51.71 496
5 110 Minke Bosma MB 07-3-1997 AV Lycurgus 51.86 492
6 60 Maaike Schoute   01-1-2000 N/A 51.96 490
 
Meerkamp
Plaats Naam Punten
1 Tamara Bos 1476
2 Hanneke Oosterwegel 1433
3 Mathilde Terleth 1423
4 Gerber Loman 1128
5 Minke Bosma 1127
6 Maaike Schoute 1079
7 Nele van den Broek 665
8 Krista Smit 486
 
Meisjes A + Vrouwen, 400mH/300mH
400mH
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 141 Nina Mulder V 14-3-1986 AV Atverni 1:05.67 791
2 33 Anneloes de Roo MA 07-9-1995 Isala '96 1:06.39 772
3 32 Willemijn van Laar V 26-4-1993 Cialfo 1:06.99 757
4 113 Linda Hulsbeek V 27-12-1989 AV PEC 1910 1:11.53 650
5 39 Bo Welgraaf V 03-12-1993 AV '34 1:17.56 528

300mH
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 99 Roos-Sanne Claassen MA 23-10-1994 AV NOP 44.55 716
2 33 Anneloes de Roo MA 07-9-1995 Isala '96 45.40 686
3 141 Nina Mulder V 14-3-1986 AV Atverni 46.34 655
4 32 Willemijn van Laar V 26-4-1993 Cialfo 47.24 626
5 39 Bo Welgraaf V 03-12-1993 AV '34 55.84 395

Meerkamp

Plaats Naam Punten
1 Anneloes de Roo 1458
2 Nina Mulder 1446
3 Willemijn van Laar 1383
4 Bo Welgraaf 923
5 Roos-Sanne Claassen 716
6 Linda Hulsbeek 650

Jongens D, 300mH
 
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 163 Finnian van der Steenhoven JD 01-5-2000 PAC 47.20 627
2 143 Sven Roosen JD 27-7-2001 GVAC 51.03 514
3 159 Julian Jansen JD 27-1-2001 AV NOP 51.44 503
4 135 Léon Mak JD 05-9-2001 AV De Gemzen 51.70 496
5 134 Paavo de Leng JD 12-2-2001 ADSV Dynamica 52.61 473
6 89 Norbert Weijenberg JD 13-10-2001 Spado 53.45 452
7 97 Levi van Diest JD 13-8-2001 AV Lycurgus 53.69 446
8 65 Guus Nijkamp JD 02-5-2000 Spado 55.01 414
9 117 Stan de Deugd JD 15-3-2001 Spado 57.18 365
10 182 Felix Schillings JD 09-5-2001 ADSV Dynamica 1:03.40 244
11 161 Joost van Deudekom JD 11-9-2001 AV Lycurgus 1:04.24 229
 
 

Jongens C, 300mH
 
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 58 Bryan Pronk JC 22-6-1999 AV Sparta 41.89 817
2 59 Cas Swienink JC 24-3-1998 AV PEC 1910 43.06 771
3 81 Pelle Gelderblom JC 27-7-1998 AV '56 43.08 770
4 147 Ramsey Angela JC 06-11-1999 PAC 43.46 756
5 14 Django de Vreng JC 20-2-1998 AV Hollandia 43.98 737
6 47 Robin Vliem JC 28-1-1998 AV Athlos 44.34 724
7 98 Luc Orbons JC 25-1-1999 AV Phoenix 45.94 668
8 108 Rafael Raap JC 18-3-1999 PAC 46.07 664
9 82 Daan van Liere JC 18-3-1999 AV '56 46.06 664
10 57 Jay Jay Fung-Loy JC 15-6-1999 AV Sparta 46.54 648
11 151 Thomas van der Vooren JC 16-4-1998 AV Triathlon 47.34 623
12 23 Scott Boon JC 26-10-1999 AV Flevo Delta 47.60 614
13 111 Robert Olgers JC 09-2-1999 AV NOP 48.19 596
14 53 Jarno de Groot JC 27-1-1999 AV Flevo Delta 49.64 553
15 92 August de Weijer JC 12-3-1999 AV Sprint 49.71 551
16 79 Lucas van Klaveren JC 11-11-1999 ARV Ilion 51.26 508
17 169 Joram Ganzevoort JC 02-4-1999 AV Heerenveen 51.48 502
18 124 Arjen de Kock JC 02-1-1999 SV Diomedon 52.70 470
19 132 Hugo van den Berg JC 24-10-1999 AV NOP 53.00 463

Jongens B, 400mH/300mH
400mH
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 184 Evan de Schrijver JB 19-8-1997 AV '56 1:05.01 576
2 42 Roel Huijsmans JB 12-4-1996 AV Flevo Delta 56.11 812
3 83 Tim Bluekens JB 17-8-1997 Climax 56.90 788
4 73 Nick Smidt JB 12-5-1997 AAC '61 58.36 746
5 66 Gijs Langkamp JB 20-1-1996 AV Daventria 1906 58.79 734
6 29 Neflin de Weerdt JB 02-9-1997 AV Athlos 59.44 716
7 118 Ryan Jong JB 02-10-1996 Altis 59.62 711

300mH
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 73 Nick Smidt JB 12-5-1997 AAC '61 41.77 822
2 66 Gijs Langkamp JB 20-1-1996 AV Daventria 1906 42.26 802
3 29 Neflin de Weerdt JB 02-9-1997 AV Athlos 42.70 785
4 118 Ryan Jong JB 02-10-1996 Altis 43.21 766

Meerkamp

Plaats Naam Punten
1 Nick Smidt 1568
2 Gijs Langkamp 1536
3 Neflin de Weerdt 1501
4 Ryan Jong 1477
5 Roel Huijsmans 812
6 Tim Bluekens 788
7 Evan de Schrijver 576

Jongens A + Mannen, 400mH/300mH
400mH
 
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 41 Jesper Arts M 02-4-1992 AV Lopersgroep Deurne 52.38 935
2 21 Joost de Jong JA 22-6-1994 AV Pallas '67 54.94 849
3 1 Arend-Jan Spierenburg JA 16-6-1995 Cialfo 56.20 810
4 131 Maarten Nabbe M 07-7-1989 Prins Hendrik 56.69 795
5 35 Robbin Blaauw M 03-5-1993 AV Aquilo 57.09 783
6 138 Martijn Peters M 28-1-1986 Eindhoven Atletiek 57.28 777
7 172 Jon Schouwenaar JA 17-6-1994 AV Startbaan 59.25 721
8 142 Marcel Roosen M 11-9-1970 Eindhoven Atletiek 59.35 718
9 109 Jelle Eikelhof M 06-2-1993 PAC 1:02.20 643
 

300mH
Plaats Startnr. Naam Cat Geb. Datum Vereniging Tijd Punten
1 21 Joost de Jong JA 22-6-1994 AV Pallas '67 39.95 899
2 35 Robbin Blaauw M 03-5-1993 AV Aquilo 40.16 890
3 1 Arend-Jan Spierenburg JA 16-6-1995 Cialfo 40.30 884
4 138 Martijn Peters M 28-1-1986 Eindhoven Atletiek 40.45 877
5 131 Maarten Nabbe M 07-7-1989 Prins Hendrik 41.01 853
6 142 Marcel Roosen M 11-9-1970 Eindhoven Atletiek 41.47 834
7 127 Adriaan Saman M 12-10-1983 AV '34 41.75 823
8 172 Jon Schouwenaar JA 17-6-1994 AV Startbaan 41.92 816

Meerkamp

     
Plaats Naam Punten
1 Joost de Jong 1748
2 Arend-Jan Spierenburg 1694
3 Robbin Blaauw 1673
4 Martijn Peters 1654
5 Maarten Nabbe 1648
6 Marcel Roosen 1552
7 Jon Schouwenaar 1537
8 Jesper Arts 935
9 Adriaan Saman 823
10 Jelle Eikelhof 643

Uitslagen Hortas Hurdles 2012

Dit zijn de officieuze uitslagen van de Hurdles Special 2012

 

MD 60m horden 2-kamp

 

R 1

R2

 

plaats

Naam

Vereniging

tijd

tijd

Pnt.Totaal

1

Eva Nagelkerke

Atletiek Maastricht

9.62

9.62

1328

2

Lisanne Brouwer

Spirit

9.85

9.80

1268

3

Rianne Beuling

AV NOP

9.90

9.87

1251

4

Simone Lamberts

Scopias

10.43

10.21

1130

5

Emese Vossenaar

Prins Hendrik

10.44

10.42

1084

6

Marijke Esselink

Archeus

10.51

10.49

1080

7

Anneloes Wonink

Groningen Atletiek

10.61

10.61

1079

8

Esmay Meinders

AV NOP

11.03

11.02

951

9

Channa de Bruijn

Nijmegen Atletiek

11.34

11.02

922

10

Imke Hilderink

AV NOP

11.52

11.07

857

11

Hanne Leutholff

PEC 1910

11.60

11.35

850

12

Sanne Nieman

PEC 1910

12.60

11.50

682

13

Nienke Wijenberg

Archeus

13.38

12.12

540

14

Inge Wagenaar

AV Cialfo

13.73

13.44

492

15

Liset van der Hulst

AV Cialfo

13.77

13.20

476

16

Eva van der Hulst

AV Cialfo

14.17

13.89

412

 

 

 

 

 

 

MD 300m horden

 

 

plaats

Naam

Vereniging

Resultaat

1

Eva Nagelkerke

Atletiek Maastricht

48.88

2

Rianne Beuling

AV NOP

50.12

3

Marijke Esselink

Archeus

51.65

4

Emese Vossenaar

Prins Hendrik

51.86

5

Anneloes Wonink

Groningen Atletiek

52.48

6

Simone Lamberts

Scopias

52.76

7

Esmay Meinders

NOP

55.58

8

Channa de Bruijn

Nijmegen Atletiek

58.63

9

Nienke Wijenberg

Archeus

58.97

10

Liset van der Hulst

AV Cialfo

61.60

11

Inge Wagenaar

AV Cialfo

66.23

12

Eva van der Hulst

AV Cialo

66.94

 

 

 

 


MC 80m horden 2-kamp

 

 

 

 

 

 

plaats

Naam

Vereniging

R1

Wind R1

R2

Wind R2

Pnt.totaal

1

Maayke Tjin-A-Lim

Sparta

12.13

+0.4

12.13

+0.1

1374

2

Emma Oosterwegel

Daventria

12.45

+0.4

12.52

+0.1

1290

3

Noa Dhore

AAC '61

12.79

+0.4

12.73

+0.1

1227

4

Maureen Pelgrim

Prins Hendrik

13.08

+0.4

12.91

+0.1

1176

5

Kristin Baas

Delta Sport

13.32

+0.4

13.04

+1.7

1137

6

Arlyn Haveman

Leiden Atletiek

13.40

+0.4

13.39

+1.7

1093

7

Efe Agbie

Groningen Atletiek

13.48

+0.4

13.35

+1.7

1089

8

Annamarth Hoogland

Daventria

13.55

+0.4

13.34

+1.7

1083

9

Roos Peeters

Prins Hendrik

13.65

0.0

13.42

+1.7

1065

10

Elise Pelgrim

Prins Hendrik

13.09

0.0

14.76

+0.1

999

11

Zoë Francken

AV Pec 1910

14.36

0.0

14.10

+0.7

934

12

Marit Fiechter

AV PEC 1910

14.60

0.0

14.52

+0.7

877

13

Jolieke Duzijn

Daventria

14.91

0.0

14.74

+0.7

832

14

Rian Mulder

Hellas

15.86

+0.4

15.27

+0.7

716

15

Lieke Mulder

Hellas

16.89

0.0

16.21

+0.7

579

16

Jessie Tybout

Isala '96

13.23

0.0

dnf

+0.1

563

 

 

 

 

MC 300m horden

 

 

plaats

Naam

Vereniging

Resultaat

1

Maaijke Tjin-A-Lim

AV Sparta

46.88

2

Elke Molenaar

Spirit Lelystad

48.29

3

Emma Oosterwegel

AV Daventria

48.86

4

Rian Mulder

Hellas

50.48

5

Arlyn Haveman

Leiden Atletiek

50.90

6

Kristin Baas

Delta Sport

51.37

7

Annamarth Hoogland

AV Daventria

53.85

8

Roos Peeters

Prins Hendrik

54.05

9

Efe Agbie

Groningen Atletiek

54.44

10

Marit Fiechter

PEC 1910

55.05

11

Thessa van Klaveren

AAV '36

55.14

12

Lieke Mulder

Hellas

55.47

13

Elsbeth Noppers

AV Cialfo

55.49

14

Zoë Francken

AV Pec 1910

55.79

15

Jolieke Duzijn

AV Daventria

56.18


 

JD 80m horden 2-kamp

 

 

 

 

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

R1

Wind

R2

Wind

Pnt .totaal

1

Luuk Peters

PEC 1910

12.59

+0.3

12.55

-0.3

1270

2

Daan van Liere

AV '56

12.99

+0.2

13.10

-0.3

1165

3

Richard Meuleman

Isala '96

14.05

+1.7

13.09

-0.3

1061

4

Scott Boon

Flevo Delta

13.97

+0.3

14.07

-0.3

972

5

Lucas van Klaveren

AAV '36

14.17

+0.3

13.97

-0.3

963

 6

  Robert Olgers

    AV NOP

14.22

+0.3

14.37

+0.5

923

7

Hugo van den Berg

AV NOP

14.53

+1.7

14.62

+0.5

874

8

Tim Jong

Altis

15.03

+0.2

14.46

+0.5

846

9

Jarno de Groot

Flevo Delta

14.18

+0.3

dns

--

471

10

Owen Smidt

AAC '61

18.85

+0.2

19.48

+0.5

279

JD 300m horden

 

 

 

 

startnr

Naam

Vereniging

Resultaat

1

    Daan van Liere

    AV '56

47.92

2

Richard Meuleman

Isala '96

48.57

3

Scott Boon

Flevo Delta

49.33

4

Luuk Peters

PEC 1910

53.04

5

    Robert Olgers

    AV NOP

54.39

6

Hugo van den Berg

AV NOP

56.16

7

     Tim Jong

     Altis

57.30



JC 100m horden 2-kamp

 

 

 

 

 

 

plaats

Naam

Vereniging

R1

wind

R2

wind

Pnt.Totaal

1

Lex Bolderij

CAV Energie

14.38 

0.0

14.32

-0.2

1583

2

Rens van der Schaaf

VAV

 14.40

0.0

14.36

-0.2

1577

3

Neflin de Weerdt

Athlos

 14.73

0.0

14.55

-0.2

1523

4

Nick Smidt

AAC '61

 15.04

0.0

15.14

-0.2

1434

5

Robin Vliem

Athlos

15.36

0.0

 15.22

0.0

1397

6

Wessel Boons

Daventria

15.09

0.0

 15.54

-0.2

1392

7

Markus Meekma

Impala

15.49

0.0

 15.31

0.0

1376

8

Martin Meijer

Lopers Groep Deurne

16.18

0.0

 15.79

0.0

1273

9

Pelle Gelderblom

AV '56

16.20

0.0

 16.74

-0.1

1193

10

Gennaro Biswane

U-Track

17.52

0.0

 17.38

-0.1

1042

11

David Wolfrat

GAC Hilversum

18.02

0.0

 17.69

-0.1

987

12

Jurrian van Lohuizen

AV34

18.65

0.0

 18.18

-0.1

913

13

Finn de Leng

ADSV Dynamica

15.36

0.0

Dnf

0.0

692

14

Tim de Vries

Groningen Atletiek

19.15

0.0

 Dns

--

662

15

Thomas van der Vooren

Triathlon

15.69

0.0

 dnf

-0.1

411

JC 300m horden

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

Resultaat

1

Tim Bluekens

Climax

39.20

2

Nick Smidt

AAC '61

42.91

3

Rens van der Schaaf

VAV

43.61

4

Neflin de Weerdt

Athlos

44.33

5

Markus Meekma

Impala

44.57

6

Cas Swienink

PEC 1910

44.63

7

Lex Bolderheij

Energie

44.69

8

Pelle Gelderblom

AV '56

44.89

9

Finn de Leng

Dynamica

45.52

10

Thomas van der Vooren

Triathlon

46.04

11

Wessel Boons

Daventria

46.40

12

Gennaro Biswane

U-Track

49.75

MB 100m horden 2-kamp

 

 

 

 

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

R1

wind

R2

Wind?

Pnt.Tot

1

Marije van Hunenstijn

AV'34

14.36

-0.3

14.37

 

1643

2

Katja Slangewal

Altis

15.83

-0.5

16.29

 

1282

3

Suzanne de Roo

Isala '96

17.43

-0.5

18.05

 

990

4

Lisa Postema

Prins Hendrik

18.12

-0.5

18.48

 

905

5

Henderyke Wonink

Groningen Atletiek

15.25

-0.3

Dnf

 

722

6

Anneloes de Roo

Isala '96

15.30

-0.3

Dns

 

717

7

Yara Gast

Triathlon

15.46

-0.5

Dsq

 

700

MB 400/300m horden 2-kamp

 

 

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

400mh

300mh

Pnt.Tot

1

Marije Doddema

Zaanland

64.97

46.62

2301

2

Hanneke Oosterwegel

Daventria

70.08

49.20

2049

3

Iris Conijn

Pallas '67

71.00

50.12

1985

 

Yara Gast

Triathlon

Dns

46.73

1487

 

Anneloes de Roo

Isala '96

dns

48.01

1422

 

Katja Slangewal

Altis

Dns

49.28

1362

 

Lisa Postema

Pr Hendrik

Dns

52.04

1240

 

 

 

 

 

 


JB

110m horden

 

 

 

 

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

R1

wind

R2

wind

Pnt.Tot

1

Job Beintema

Trias

14.44

+0.9

14.52

-1.0

1812

2

Sybren Blok

PAC

14.71

+0.9

14.90

-1.0

1739

3

Trystan de Weerdt

Athlos

15.10

+0.9

15.33

-1.0

1652

4

Widmer vd Graaf

Groningen Atletiek

15.56

+0.9

 15.71

-1.1

1567

5

Thomas Potma

Energie

15.55

+0.9

 16.13

-1.0

1529

6

Duco Furda

AV Pec 1910

16.22

+0.9

 16.53

-1.0

1429

7

Leon Casse

HAC '63

16.34

+0.1

 16.80

-1.1

1396

8

Fabian Verkaaik

Delta Sport

19.71

+0.1

 17.70

-1.1

948

9

Swen van Baak

Daventria

21.95

+0.1

 19.78

-1.1

930

10

Chiel bij de Vaate

Delta Sport

dns

--

19.90

-1.1

455

JB 400/300m horden 2-kamp

 

 

 

 

Plaats

Naam

Vereniging

400mh

300mh

Pnt.Totaal

1

Arend-Jan Spierenburg

AV Cialfo

54.72

39.30

2407

2

Roel Huijsmans

Flevo Delta

58.82

41.22

2169

3

Laurens Oosterwegel

Daventria

61.41

44.08

1946

4

Alwin van den Heuvel

Lopersgroep Deurne

62.78

46.22

1811

5

Koen van der Meijden

THOR

63.54

46.44

1783

6

Kees Jansen

Prins Hendrik

66.05

45.60

1763

7

Chiel bij de Vaate

Delta Sport

69.52

48.08

1581

 

Trystan de Weerdt

Athlos

dns

40.00

 

 

Thomas van Klaveren

AAV '36

dnf

41.03

 

 

Ryan Jong

Altis

63.16

dsq

 

 

Fabian Verkaaik

Delta Sport

67.44

dns

 

MA

100m horden - 2-kamp

 

 

 

 

 

 

plaats

Naam

Vereniging

R1

wind

R2

Win d

Pnt.Tot